Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zapytanie o opadnięte drzwi


Radex121

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów chce zasięgnąć waszej rady ponieważ mam opadnięte drzwi

- drzwi pasażera dekory sie nie zdrywają dekor na drzwiach jest niżej niż ten na desce rozdzielczej

- drzwi pasażera tył jak myje auto czasami woda dostaje mi sie górą drzwi przez uszczelk

- no i drzwi kierowcy nie zamykają sie idealnie trzeba troche mocniej trzasnąć aby sie zamkneły .. (możliwe ze zamek )

I chciałem sie was zapytać ponieważ niechce tego robić sam gdzie sie najlepiej z tym udać

-do zwykłego mechanika ?

- czy walić odrazu do aso ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na otwartych drzwiach złap za klamkę i poruszaj góra-dół . Jeżeli jest luz to zawiasy do wymiany . Jeśli niema to sprubój wyregulować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz ze blacharz sobie z tym poradzi hmm

A niby kto inny ?

Elektryk ?

Każdy kumaty mechanik ci zawias wymieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz podnieśc drzwi na zawiasach -wyregulować je. a tylne drzwi mysisz rozebrać i wyregulować rami szyby(prowadnice). Mocowane na dwie śuby torx chyba 45 (ale nie pamiętam dokładnie) umiejscowione z przodu i tyłu drzwi pod okrągłymi uszczelkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie do tematu, chciałbym zapytać gdyż mam do wymiany zawias czy ktoś wie ile to może kosztować w Aso z racji tego ze uzywke to nigdy nie wie sie co sie trafi. Może być tak ze zawias będzie w gorszym stanie niż obecny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie do tematu, chciałbym zapytać gdyż mam do wymiany zawias czy ktoś wie ile to może kosztować w Aso z racji tego ze uzywke to nigdy nie wie sie co sie trafi. Może być tak ze zawias będzie w gorszym stanie niż obecny.

szukaj używki z anglika:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podnieś same drzwi na podnośniku to wskoczy razem z zawiasam na właściwe tory. Otwórz je, podłóż jakaś szmatkę i podnoś powoli zeby sie naprostowaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...