Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OEM mods A4 B5 - wykaz modyfikacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
chyba w boczku od strony baku

Może to toś potwierdzić bo by sie przydało

W lewym boczku jest zmieniarka i dvbt ,a prawy jest głęboki i ma miejsce na trójkąt i taki gadżet ;)

Nie każdy na zmieniarkę i DVD , może była taka opcja że z lewej gdy nie ma DVd jest to, skąd mam wiedzieć, zapytać mogę nic mnie to nie kosztuje:wink:

pozdrawiam

mozliwe :wink::wink::wink: ....

no dobra daj ten nr konta :wink:

??? Sorki za ot ale nie wiem , o co chodzi ...:wink: ...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Kowi dorzuć jeszcze ramiona wycieraczek z A6 C5 polift (2002-2004):

* 4B1 955 407D

* 4B1 955 408D

* pióro wycieraczki 550mm: 4B1 955 425 A (SWF: 119323)

Kowi podepnij to ze zdjeciem :hi:

a6_c5_polift.jpg

Opublikowano

Znaczek emblemat w grill RS4 - 8D9853736A - 8D9853736A2ZZ

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

jak mowilem, zakupilem owa skrzyneczke narzedziowa i za ch**a nie ma jej jak wsadzic z jakichkolwiek boczkow, lewy boczek mam calkowicie pusty, nawet stelaz od zmieniary wyjety i nie da rady go nigdzie ulokowac :kwasny:

Opublikowano

myślę ,że do prawego wejdzie bo jest głęboki :wink:

Opublikowano

No tez nie... Trojkat wadzi odrobine w tamtym miejscu...

Opublikowano

To jest skrzynka narzędziowa do sedana quattro 99/00 . mam taką w swoim. do avanta jest inny stelaż do chowania w boczku .

Opublikowano

Czyli jest tania skrzynka na sell :wink:

Opublikowano
To jest skrzynka narzędziowa do sedana quattro 99/00 . mam taką w swoim. do avanta jest inny stelaż do chowania w boczku .

Nie ma szans zebym w boczek wpakowal jezzczs tam stelaz jakikokwiek, samz walizka jest wiekka i nie idzie wcisnac zeby sie cala schowala

Opublikowano
To jest skrzynka narzędziowa do sedana quattro 99/00 . mam taką w swoim. do avanta jest inny stelaż do chowania w boczku .

Nie ma szans zebym w boczek wpakowal jezzczs tam stelaz jakikokwiek, samz walizka jest wiekka i nie idzie wcisnac zeby sie cala schowala

Wywal boczek albo LPG

Opublikowano
To jest skrzynka narzędziowa do sedana quattro 99/00 . mam taką w swoim. do avanta jest inny stelaż do chowania w boczku .

Nie ma szans zebym w boczek wpakowal jezzczs tam stelaz jakikokwiek, samz walizka jest wiekka i nie idzie wcisnac zeby sie cala schowala

Wywal boczek albo LPG

Boczek pusciutki :decayed:

A jakby LPG nie bylo to nie rozgladalbym sie za walizeczka :wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ori zaślepka tylnej wycieraczki

191 971 908 (EPDM +PP)

2014_05_14_19_53_39.jpg

Opublikowano
Ori zaślepka tylnej wycieraczki

191 971 908 (EPDM +PP)

http://s29.postimg.org/fuovbup5f/2014_05_14_19_53_39.jpg

Patent dobry ale paskudna jest :-/

Opublikowano
Ori zaślepka tylnej wycieraczki

191 971 908 (EPDM +PP)

http://s29.postimg.org/fuovbup5f/2014_05_14_19_53_39.jpg

Patent dobry ale paskudna jest :-/

+1

Jak sie jeździ avantem z udupaną szybą ?....

Opublikowano

powiem ci ,ze nie jestes zle :D

Opublikowano

Miałem kilka dni bidę bo mi nie pracowała i nie wyobrażam sobie jeździć bez na stałe.......

Opublikowano
Miałem kilka dni bidę bo mi nie pracowała i nie wyobrażam sobie jeździć bez na stałe.......

Po prostu częściej czyścisz. Latam tak już z dwa lata.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Numery zamienne dla amortyzatorów 1BE dla FWD

P+T Sachs "280 560" i "557 839"

Opublikowano
Numery zamienne dla amortyzatorów 1BE dla FWD

P+T Sachs "280 560" i "557 839"

Dziękował !

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

wie ktoś jakie były fabryczne kierownice do przedlifta ? ,czy tylko 1 model był ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.