Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Czwórka by Ziomuś | S4 Body | Hydrografika | Hybryda

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czarnym matem na promocji z Auchana:grin:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
Czarnym matem na promocji z Auchana:grin:

Hahahahahaha padłem! :grin:

---------- Post dopisany 25-01-2014 at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany 09-01-2014 at 17:31 ----------

Dzisiaj z racji wolnego czasu, chęci i jeb.. zimna zamontowałem w końcu zegary :-D Zostało do podpięcia czujnik oleju i sygnał spalania z ECU ale to już na czasie oganę :-D

hge8.jpg 6ibo.jpg ha8p.jpg

s739.jpg vs8w.jpg

I przy okazji przypasowanie dekoru :-) Ale nie montowałem bo bałem się że coś popęka od temperatury :-/

s1i9.jpg lzz7.jpg

---------- Post dopisany 15-02-2014 at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany 25-01-2014 at 17:17 ----------

Pracowity weekend był, ale fotek z prac nie robiłem niestety :-/

Zrobione:

- zegary podpięte do końca

- relingi w srebrno

- czarna podsufitka

- czarne plastiki górne

- lampka poliftowa

- podświetlenie nawiewów

- podświetlenei nóg kierowcy i pasażera

- założone dekory zrobione w hydrografice na carbon

I chyba tyle :-P

Parę na szybko zrobionych kalkularotem :-P

CAM00228.jpg CAM00231.jpg CAM00232.jpg CAM00233.jpg CAM00236.jpg CAM00237.jpg CAM00238.jpg CAM00243.jpg CAM00244.jpg CAM00245.jpg CAM00246.jpg CAM00247.jpg CAM00248.jpg CAM00249.jpg CAM00250.jpg CAM00252.jpg

P.S. Wiem że brudna ale nie było czasu umyć :-P

Opublikowano

Działasz Panie :D a miales predzej FIS'a czy od nowa zakładałeś? :D

Opublikowano

powiedz mi przejściówki robiłeś na zegary ??

Opublikowano
  • Autor

Przejściówki czyli? Kostki przepinałem ze starych 2x26 na nowe 3x32 piny i działa wszystko :-)

Opublikowano

a jakiś schemacik masz z którego robiłeś ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kolego furka fajniutka, modzisz też in plus, w sprawie tego fisa masz przed lifta a ten licznik jest z po lifta, jak z podłączeniem dużo miałeś kłopotu z tym?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nie było dużo kłopotu :-) Ze schematem siadło idealnie tak jak miało być :-) Teraz tylko muszę znaleźć chwilę czasu żeby ogarnąć podpięcie Symphony pod zegary :-P

A tu mały detailing u znajomego :-D

Przed i po:

min_b8ada54ffc66b229086d78a75e9c.jpg

Opublikowano

Bardzo ładna :-) Kolor super :-)

Opublikowano
  • Autor

Mały aktual bo nic dawno nie wstawiałem :-D

Przy chwili wolnego sobotniego przedpołudnia wpadło na pokład Symphony :-D

Muszę dociąć jeszcze maskownicę pod radio i zrobić obudowę panelu climatronika :-)

CAM00242.jpg CAM00253.jpg CAM00256.jpg CAM00257.jpg CAM00258.jpg

Oraz zamiast zwykłego światła stopu mały napis "I <3 my AUDI" :-P

CAM00254.jpg CAM00255.jpg

Pierwszy post z pełnym opisem :-D

Opublikowano

Bartku no fajnie to się prezenci :-) ja z radyjkiem się zgłozę tak jak rozmawialiśmy tylko wszystko mi przyjdzie :-) powodzonka :-)

Opublikowano

Bardzo ładna sztuka;) Idziesz w dobrym kierunku:wink:. Jak zrobiłeś ten napis w świetle stopu? Ciekawie wygląda:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wolf nie ma problemu :-) Pisz/dzwoń jak coś :-)

Patrycjusz stopa zrobiłem na naklejce ploterem wyciętej :-P Mam dostęp to sobie tnę co chcę heh :-P

Opublikowano

i jak odebrales auto po korekcie lakieru:naughty:?

Opublikowano
  • Autor
i jak odebrales auto po korekcie lakieru:naughty:?

No to już dawno :-) Świeci się jak psu ja.. na wiosnę :-P

Opublikowano

dominik robił ten detaling ? :decayed:

Opublikowano

Dobre mody,napis kozacki sam mi chodził po głowie podobny myk tylko czasu nigdy nie było:wink:

Opublikowano

Coś kolor budy do mnie nie przemawia, ale mody jak najbardziej na plus :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.