Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b6 bfb] traci moc na lpg


ahmed34

Rekomendowane odpowiedzi

[b6 bfb]

Od jakiegos czasu auto traci moc na lpg. wydaje mi sie ze z 163 ktore powinien miec ma jakies 110.

po przelaczeniu na benzyne po jakims czasie moc powraca, po wlaczeniu lpg po ok 15km znow brak mocy, nic nie szaprie, wszystko poza tym dziala super. blad na desce 0171 cos nie tak z mieszanka. wymienilem przeplywke i chwile chodzil ok ale objawy powrociły. rok auta 2004 bfb , 150000km. gaz od 30tys.

stag 4 eco, reduktor zavoli, wtrysk ac

---------- Post dopisany 17-12-2013 at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany 16-12-2013 at 21:45 ----------

[b6 bfb]

Od jakiegos czasu auto traci moc na lpg. wydaje mi sie ze z 163 ktore powinien miec ma jakies 110.

po przelaczeniu na benzyne po jakims czasie moc powraca, po wlaczeniu lpg po ok 15km znow brak mocy, nic nie szaprie, wszystko poza tym dziala super. blad na desce 0171 cos nie tak z mieszanka. wymienilem przeplywke i chwile chodzil ok ale objawy powrociły. rok auta 2004 bfb , 150000km. gaz od 30tys.

stag 4 eco, reduktor zavoli, wtrysk ac

W takim razie proszę o jakiś namiar na jakigos mistrza świata od gazu na slasku. Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stag 4 w wersji ECO nie jest dobrym wyborem do 1.8T, brakuje mu chociażby korekt po temperaturze. Da się to wyregulować ale musi być gość ogarnięty - regulacja po korektach sondy szerokopasmowej która w Twoim samochodzie jest zainstalowana.

Na forum lpg polecają użytkownika DAVANTI, tutaj namiary Kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro problem jest tylko na lpg to jak najbardziej wskazana wizyta u kumatego gazownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zavolak to też nie najlepszy wybór do turbo. Instalacja budżetowa...

Co do błędu to: 16555/P0171/000369 - Fuel Trim; Bank 1: System Too Lean

Czyli UBOGO nie jeździj tak bo szkoda głowicy. Jeżeli błąd nie pojawia się na PB to jak najbardziej wina LPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała instalacja to poprawki/przejrzenia , reduktor nie nadaje się do turbo , wtryskiwacze nie wiem jakie masz dokładnie bo podałeś tylko AC ( oby nie Valteki) sterownik przy porządnej regulacji może dać radę , choć tu przydały by się precyzyjne wtryskiwacze. Ewidentnie instalacja LPG rozjeżdża mapę PB , jak będziesz tak dalej śmigał to koszty naprawy będą sporo wyższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hana/ Barracuda , reduktor min. AC czarny , Silver Turbo , albo nowość rynkową Romano który właśnie testuje i do 250 KM daje radę - cena nie najgorsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli listwa AC w czerwonym kolorze to jeszcze ujdzie,reduktor AC czarny obrobi do 180km a sterownik eco według mnie to trochę za mało do turbo,przydałby się co najmniej Stag 4+,

jeśli Hana lub Barracuda to tylko pojedyncze na trójnikach,ale tutaj cena to już powyżej 400 zeta

WP_000002.jpg

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

hana zielona lub złota-gold to jedno to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz powyżej 200km to już raczej AC czerwony

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

wtryski ok ale szkoda auto szpecić taką listwą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz robić program to go najlepiej zrób przed poprawkami , wtedy dobierze się odpowiednie wtryski i reduktor . Sterownik niestety lichy , brak korekt - niestety ktoś zamontował bardzo budżetową instalację .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na teraz to już jest na granicy wydajności ale po programie będzie za słaba,

co do nowych wtrysków i redka to zależy ile chcesz podkręcić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na teraz to już jest na granicy wydajności ale po programie będzie za słaba,

co do nowych wtrysków i redka to zależy ile chcesz podkręcić

Akurat ta listwa jest wydajna, nie wiem czy ją testowałes ze wydajesz takie opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na teraz to już jest na granicy wydajności ale po programie będzie za słaba,

co do nowych wtrysków i redka to zależy ile chcesz podkręcić

Akurat ta listwa jest wydajna, nie wiem czy ją testowałes ze wydajesz takie opinie.

masz rację że wydoli,Sam pisałem o czerwonej ale pod czaszką jakoś siedziała Mi niebieska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program robisz ? bo od tego dużo zależy , jak nie to możesz zakładać jw. choć do wtryskiwaczy bym dołożył i zamontował Barracudy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...