Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pisk z lewej strony z przodu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam od niedawna mam problem z piszczeniem z okolic lewego kola z porzodu sprawdzalem czy czasem cos nie trze ale jest ok . Pojawia sie przy jezdzie od 30km/h nie wazne czy skrecam i hamuje dalej piszczy . Nawet wylaczalem silnik i nie przestaje . Jedyne co zauważyłem ze pisk sie zmienia na wybojach .... czy to lozysko ?

Opublikowano

tak

Opublikowano

Moim zdaniem łożysko bardziej huczy niż piszczy.

Gdyby piszczało to znaczy że na sucho pracuje.

A gdyby na sucho pracowało to po kilku kilometrach by się zatarło całkowicie.

Zdejmij koło i popatrz.

Opublikowano

Nie zdejmuj koła tylko złap je i poruszaj. Jak łożysko to wyczujesz luz. Proponuje nie oszczędzać i kupić fag. SKF padł 150 km!

wysłane z Commodore 64

Opublikowano
  • Autor

Jutro zlukam . A lozysko moznaa sobie wyjac czy trzeba praske ?

Opublikowano

Nie wiem jak jest w B5 ale póki nie masz nowego to nie tykaj. zdejmowanie i zakładanie starego nic nie pomoże a może pogorszyc. Coś mi świta że wprasowane w zwrotnice jak w pasku b5

wysłane z Commodore 64

Opublikowano

Bez prasy nie wciśniesz nowego.

Opublikowano
  • Autor

Lipa ... jutro zobacze czy niema luzow i sorawdze jak w ogule kolo sie kreci . Dzieki

Opublikowano

sprawdź każde będziesz miał porównanie dźwięku

wysłane z Commodore 64

Opublikowano

Kolego,to piszczenie w czasie jazdy masz cały czas jednostajnie czy piszczy z przerwami?Pytam bo u siebie mam to samo,mechanik sprawdzał koło i luzu nie wyczuł.

wysłane za pomocą tapki

Opublikowano
  • Autor

Te piszczenie mam caly czas od np. 30km/h choć niemoge glowy uciac . Piszczy jak by krecilo sie i ocieralo .

Opublikowano

Przytarte mogą być cylinderki, nie odbijają do końca stąd mogą popiskiwać klocki.

Opublikowano
  • Autor

Czyli klocki juz do wymiany ?

Opublikowano

Na odległość nikt ci nie poda przyczyny pisku na 100%

Trzeba sprawdzać po kolei.

Miałem przypadek że klocki powodowały pisk.

Po wymianie na inne problem zażegnany.

Jak u ciebie?

No cóż, do garażu i "pacz".

Opublikowano
  • Autor

Ok jutro zlukam czy są luzy i czy klocki do wymiany

---------- Post dopisany 19-12-2013 at 11:34 ---------- Poprzedni post napisany 18-12-2013 at 20:23 ----------

luknełem dzis i luzów niema , klocki są ok ... nie wiem co tam moze tak ocierać .. Nawet nasmarowałem osłonę przegubna moze ona piszczy :D

Opublikowano

Jak kręcisz kołem na podnosniku i jest cisza to stawiam na łożysko. pod obciążeniem piszczy

wysłane z Commodore 64

Opublikowano

Trzeba było zdemontować klocki i wtedy pokręcić.

Również same klocki mogą powodować popiskiwanie, i nie koniecznie muszą być zdarte do zera.

Opublikowano
Trzeba było zdemontować klocki i wtedy pokręcić.

Również same klocki mogą powodować popiskiwanie, i nie koniecznie muszą być zdarte do zera.

czym pokręcić? tarcza się luzuje po odkreceniu koła. demontujac klocki to już masz łożysko na wierzchu trzeba tylko tarcze zdjąć

wysłane z Commodore 64

Opublikowano

znajdz dwie krotkie sruby m14 i dokrec tarcze do piasty wtedy zakrec tarcza

obstawiam oslone tarczy ze sie zagiela

Opublikowano

czym pokręcić? tarcza się luzuje po odkreceniu koła.

znajdz dwie krotkie sruby m14 i dokrec tarcze do piasty wtedy zakrec tarcza

Można ?

Masz już elmer odpowiedź.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.