Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Skok z B5 1.9TDI na B7 3.0 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Kolegów, z racji tego że jakiś czas temu przesiadłem się z B5 1.9TDI 110KM porobione na 160KM na B7 3.0 TDI Quatrro 233KM też będzie grzebane :P .

Kolor się nie zmienił i został czarny metalik, z dodatkami w chromie - listwy okien/drzwi chrom + relingi.

Na wyposażeniu znalazło się :

- 8 poduch

- el.lustra

- el. szyberdach

- navi rns-e

- grzane dupki

- el. lędźwie

- tempomat

- bix + samopoziom+ skrętne + spryski

- drl

- webasto

- czujnik deszczu/zmierzchu

- zawieszenie s-line

- czarna podsufitka sline

- stołki i kanapa (rękaw na narty) w orginalnym s-line - ogólnie wnętrze jest w ,,slinie,,

- lato 18' - zima 16'

- tył pdc

- fis w kolorze

- lustro wew. fotochrom

- komendy głosowe + blu

- ramki klubowe xD

Z racji tego że mało mam czasu to foty lepszej jakości wrzucę przy okazji.

P1080574x.jpg

Narazie tylko tyle w weekend zrobię kilka fotek i zrobię.

Jeżeli chodzi o plany to kilka modów postaram się wykonać :

- FMIC - homemade

- Sportowy wydech

- mocne sprzęgło z dociskiem ( i prawdopodobnie jednomas)

- Dokładka zderzaka tył z S4

- Program - Zrobione

- Zmiana softu w navi na PL - Zrobione

- pakiet zewnętrzny s-line ( zderzak jest, grill jest + drugi od RS4 leci, listwy są- lotki brak i wszystko zakładam chyba na wiosnę)

- podstopnica + pedały RS4 - Zrobione

- przyciemnianie szyb

- biały kierunek w reflektorach

- lampy tył led z C6 - czekają na montaż

- lustra boczne el. składane + fotochrom

W przyszłości może jeszcze up hamulców ale to się zobaczy.

http://img843.imageshack.us/img843/2342/iv5u.jpg

e9e8yqar.jpgemusujeh.jpgja4a9ute.jpg

Opublikowano

i jak?:decayed: czujesz chociaż minimalne różnice po przesiadce z b5 na b7??:grin::grin:

fajna furka:thumbup1:

Opublikowano

no wlasnie najbardziej to mnie ciekawi jakie odczucia bo sam pewnie takie przejście zastosuje :P

napisz coś jak odczucia itp ;)

Opublikowano

Quwa auto ideał jak dla mnie :kox::kox:

Opublikowano

Fajna:) fajne wyposazenie. Ale troche modyfikacji by sie zdalo jej:P. Po programie byles na hamowni? Jaki wynik ~280/600 stawiam

Opublikowano
  • Autor

Powiem wam szczerze że o B5 dbałem i pchałem sporo w auto ale to jednak jest różnica kolosalna jak dla mnie. Auto ma to czego oczekiwałem od samochodu, moc, komfort, wygląd i to coś co daje uśmiech na twarzy ;)

Link do softu dałem na samym dole -> 273 KM i 585 Nm póki co ;P

Opublikowano

a sama jazda itp ?

to w sumie takie B6

ja np jezdzilem poprzednim b5 mocno doinwestowanym zadbanym, i jak wsiadlem w znajomego b6 i sie nim przejechalem to w zyciu np nie przesiadlbym sie na b6 dokladajac powiedzmy 15tys plln, bo jazda taka sama a auto duzo duzo cięższe, jedynie stylistycznie mi sie bardziej podobaja b6 i b7 powiew swieżości względem babci b5 no i 3.0 TDI ...

Opublikowano

w b7 nowy grill robi efekt;).

Opublikowano
  • Autor
a sama jazda itp ?

to w sumie takie B6

ja np jezdzilem poprzednim b5 mocno doinwestowanym zadbanym, i jak wsiadlem w znajomego b6 i sie nim przejechalem to w zyciu np nie przesiadlbym sie na b6 dokladajac powiedzmy 15tys plln, bo jazda taka sama a auto duzo duzo cięższe, jedynie stylistycznie mi sie bardziej podobaja b6 i b7 powiew swieżości względem babci b5 no i 3.0 TDI ...

B6 i B7 w środku praktycznie to samo ale w B6 ciężko spotkać auto z rns i skórkami w sline + wszystko w prądzie. No i jak zam mówisz 3.0 TDI, w 1.9 miałem 160 KM i to powiem szczerze zasuwało a tu jest moc większa ale i masa + quattro jednak odczucia z jazdy są jak dla mnie bajeczne. Przy 3000 obr. na liczniku 180 km/h xD. Przy przyśpieszaniu nie masz rwania jak w ośce, całe auto zrywa się jak jakiś kot - cztery łapy naprawdę robią robotę xD a po sofcie to z kociaka zrobił mi się gepard hehe

Na nowy rok zapodam FMIC + wydech kpl. i mam nadzieję że 3 będzie na przedzie :P Oczywiście nie obędzie się bez zmiany sprzęgła na mocniejsze.

Opublikowano

Omg - Rakieta :) Życzę szerokości, bezawaryjności i realizacji modowych planów :)

Opublikowano

Napęd i moc już jest! Wyposażenie też nie jest złe. :wink4: Powodzenia! :good:

Opublikowano
a sama jazda itp ?

to w sumie takie B6

ja np jezdzilem poprzednim b5 mocno doinwestowanym zadbanym, i jak wsiadlem w znajomego b6 i sie nim przejechalem to w zyciu np nie przesiadlbym sie na b6 dokladajac powiedzmy 15tys plln, bo jazda taka sama a auto duzo duzo cięższe, jedynie stylistycznie mi sie bardziej podobaja b6 i b7 powiew swieżości względem babci b5 no i 3.0 TDI ...

Widocznie B6 Twojego kolegi jest golasem. Ja miałem mega doinwestowaną i porezaną B5 i na pewno bym do niej nie wrócił.

B6 i B7 mają wiele wspólnego, sam byłem zdziwiony jak wiele.

Kubica, gratuluje furki. Zmiana z B5 na B7 3.0TDI to jak ogromny skok.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Małe zmiany na nowy rok :-P

erygubur.jpg6ydujape.jpg

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Będzie czarny ryj? :black:

Opublikowano
  • Autor

Czarny? Masz na mysli ramke grilla?

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Tak:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Narazie zostawiam ori, chciałbym lampy zrobić z białymi kierunkami i wtedy może też wnętrze na czarno zrobić. Zobaczymy jak będzie.

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Niezły przód :naughty: Też poluję na zderzak w kolorze, ramkę bym strzelił na czarno.

Opublikowano
  • Autor

Też szukałem w kolorze ale kasa kosmiczna bez spryskow za 2000 to mało, ją kupiłem komplet za 1300 ale malowane (u kuzyna to za farbę i czteropak) grilla od

RS4 kupiłem osobno to jeszcze mam do sprzedania grilla full black do slina.

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

powodzenia w modzeniu, daj znac jak sie jezdzi na jednomasie no i ile wyszlo po Ic i wydechu. Sprzeglo musisz wymienic aby uzsykac wysoki moment , bo przy serii bedziesz mial drgania

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.