Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cyrk z wolnymi obrotami

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tyle to my też wiemy, tylko nikt nie chce zaryzykowac kupna nowego(używanego) bo nie wiadomo w jakim stanie bedzie ten drugi, a naprawa tez tania nie bedzie.

Opublikowano

nie Dawid kolektora nie uszczelniałem

jak się uda i pożyczę z pracy jakiś samochód żeby nie być uziemionym to zawożę audi do dość kumatego elektromechanika i nie odbiorę dopóki nie będzie zrobione bo te szarpania są coraz bardziej uciążliwe zwłaszcza przy jeździe po mieście ;/

przecież ktoś w końcu musi do tego dojść nie ma usterki której nie dałoby się wyeliminować

Opublikowano

powiem Ci tak ze nie oddawalbym bo pytalem nawet w servisie znajomego mam i mowil ze temat nie do ogarniecia jak chodzi o te szarpania .Wymienia pol auta i nie zaplacilbys za to;p;p koszta za***iste

Opublikowano

Zawsze można spróbować pożyczyć ecu, podjechać do kogoś kto sprzedaje i zamontować na próbę, sposobów jest wiele. Ja też wymieniałem na ślepo wg porad, a problemem był ECU. Już nie mam tego auta, ale po pozbyciu się tych szarpnięć jazda z tym silnikiem zrobiła się piękna :)

Opublikowano

no wiec wlasnie ale skad ecu wziazc;p

Opublikowano

acha to Ty miałeś te auto z tym silnikiem. To jeżeli tak piszesz to dobrze, może akurat. To już coś wiemy więcej.

---------- Post dopisany at 10:36 ---------- Poprzedni post napisany at 10:29 ----------

Dawid z jaką masz koncówką, chyba pytałem ale zapytam jeszcze raz??

Opublikowano

nie wiem zaraz musze wyjsc do auta wiec zobacze ale chyba mam kogos kto ma kompa bynajmniej mial

---------- Post dopisany at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany at 11:11 ----------

Nr kompa 4A0 907 473 D

Opublikowano

kurde ale masz fajnie takich kompów na alledrogo jest dużo, był za 100zł ale ktoś go już kupił.

Ja przez to że mam ASR mam z końcówką E, a ty to jest mało i drogie są.

Opublikowano

ciekawe spytam sie mam dobrego elektronika ile by zobaczyl za sprawdzenie jego jak powie malo i zrobi to wyslecie mi kompy i juz:d

Opublikowano

ok to weź spytaj jak najszybciej to wstrzymam się z kupnem nowego.

Opublikowano

jutro wymontuje sobie i pod warsztatem mam spoko elektronikow takich mozgow ze mega moze cos ogarna;p jakos pomierza czy coś;p

Opublikowano

a panowie jak to jest z wymianą ecu

wystarczy podmienić i wszystko powinno hulać ??

Opublikowano

jak masz immo to trzeba sparować kompa do immo.

Opublikowano

czyli i tak musiałby to zrobić elektronik

mamy jakiś trop więc może jeśliby naprowadzić na to kumatego speca to usunąłby usterkę....

Opublikowano

nie nie musi elektryk wystarczy Vag, jak kupisz to pisz na pw dam instrukcje

Opublikowano

no to najpierw muszę o zakupie kabla pomyśleć :wink:

ale dzięki będę pamiętał

Opublikowano

no jak bedziesz chciał kompa wymieniać to kabel jest niezbędny, ale przyda Ci się w innych sytuacjach. Drogi nie jest na szczęście.

Opublikowano

po kilku dniach testów mogę napisać że szarpanie u mnie ustąpiło - miałem wilgoć (kilka kropel wody) w tym wężyku który idzie z pod prawej odmy do przepustnicy (taki krótki ok 15cm)

zdjąłem go, przejechałem kawałek, założyłem i póki co jest ok

został jeszcze problem tych podwyższonych obrotów - tak jak piszecie trzeba będzie się chyba skusić na wymianę ECU

Opublikowano
  • Autor

O którym konkretnie kabelku piszesz?

Opublikowano

Podwyższone obroty to nieszczelność, jak zdusisz sprzęgłem na biegu i zejdą na normę, to na 100% nieszczelność

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.