Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cyrk z wolnymi obrotami


dardit

Rekomendowane odpowiedzi

za kata tyle dostałeś??

---------- Post dopisany at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany at 18:59 ----------

ok ja nie mówie, że musi być lepszy dźwięk czy coś, nie licze na cuda, ale zawsze można spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam taki duży ten kat że sam się zdziwiłem. A gdzie go sprzedałeś?? A ten mógłby ktoś wrzucić logi od 00-10 tak dla porównania. A co do szarpania to ja myślę że to może być także komp silnika, wiele się oczytałem o tym, iż są one feralne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logi sam bym chętnie porównał. Mogę zrobić statyczne tylko, bo baterii nie mam lapku. Kata u takiego handlarza sprzedawałem co po mechanikach jeździ i skupuje. Możesz poszukać skupów katalizatorów, na złomach popytac. Jak masz siatke z obu stron to jest dobrze:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki popytam, mam nadzieje ze dostane przyzwoitą cene.

---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ----------

w naszych silnikach nie ma sensu robic dynamicznych logów, po rozłącza vaga po przekroczeniu 2500 obr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie wiem ja duzo czytałem o naszych silnikach i w każdym pisali że rozłącza połączenie. Chyba, że u Cb wyjątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to masz fajnie, u mnie jak u wielu innych odcina niestety:(, to czekam choć na statyczne, bo z dynamicznych to mi nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tak z Darkiem dzis posprawdzalismy u mnie sie uspokoiło usunelismy bledy zadnych nowych nic sie nie pojawilo zrobilem naciag linki i powiem wprost jest o 50% lepiej teraz uwazam ze zawieszenie daje w kosc . przepustnica itd wszystko dziala ,kolektor pisalem ze uszczelniony nowymi uszczelakmi itd . teraz wymiana wahaczy ale poki co brak kasiurki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki nie wolno naciągać na max, ma być pedał podłoga 100% wychylenia przepustnicy , po zwolnieniu pedalu linka ma luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz źle wyregulowana linkę , albo nie od tego modelu ,albo ogranicznik pod pedałem za dużo wykręcony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie da się osiągnąć 100% próbowałem na różne sposoby i nic, a ja nie widze u siebie żadnego ogranicznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem wrzucam linki do logów

grupa 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

grupa 01,02,03 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

grupa 04,05,06 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Sony dark - Coś w tym jest z rozłączaniem, tak jak mówiłeś. Tylko, żę mi przycina program pow. 2500tys, a jak spadnie to dalej działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie do ETKI zajrzałem i jest opór pod pedałem ,ale brak regulacji , więc całą regulacje robi się na lince , a 100% to chodziło mi czy w momencie wciśnięcia pedału do podłogi przepustnica czy jest na max otwarta . 80% w programie może pokazywać bo do tego dochodzi 20 % na biegu jałowym .

RobertWS te logi to statyczne ? sondy coś sobie stoją .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...