Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cyrk z wolnymi obrotami


dardit

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie jest tak samo powyż. 2500 rozłącza a poniżej ok

---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ----------

a z logami to podobnie jak u mnie masz jeszcze zrobie u siebie i porównamy. Nie podoba mi się tylko położenie czujnika przepustnicy na jałowym 0.4 (grupa 02) a powinno być 0.0 niby nie duża różnca a jednak. Ja miałem tak na starej przepustnicy, po wymianie na nową ma 0.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej to nic dużego, bo ja miałem tak samo na starej i żadnej różnicy nie czuje. Ale linka to może być to wypadałoby ją wregulować tak jak trzeba, muszę tylko kupić ten klin co się ją reguluje bo go u mnie nie ma, gdzieś zwiał heh:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pomierzył sondy miernikiem bo coś ospale reagują i przyjrzałbym się temp. kolektora ssącego , rano spr. ile pokazuje i zaraz po jeździe , tu pokazuje 45 stopni trochę dużo , choć jak stał mogło się nagrzać .

Dzisiaj skończyłem A80 2.3 20V z podobnym objawem i sonda też sobie niby oscylowała , auto nawet jechało , a po wymianie jest o niebo lepiej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RobertWS jemu narysowalem jak ustawilem itd ten klin. i reakcja na gaz spoko bez opoznien . troche faluja mi obroty na LPG ale jutro wlasnie poprawie swoj blad w montazu wiec pewnie sie uspokoi . Zobacze jeszcze na kompie wszystko i czy zalapie jakies bledy:) poki co nie ma nic i wszystko dobrze dziala:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waskivw - Sondy wymieniałem latem, spalanie mam w normie, żadnych błędów, ale przyjrze się im.

Ale nurtuje mnie jeszcze jedna rzecz, jak samochód jest jeszcze zimny to podnoszą mi się obroty przy naciśnięciu sprzęgła, gdy zmieniam bieg np. Wraz z temperaturą to znika. Wędrują jaki 500rpm w górę i dopiero spadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODAJ MAILA :) ustaly tylko zawieszenie stuka wiec wiem ze jeszcze musze je wyeliminować . ale za duzo dochodzenia mialem z Darkiem zeby tez tak zdradzac wszystko;p heh nie no zartuje wiecej podam na priv bo wkurzam sie jak pisze o jakiejs awarii i rok dochodze a potem ktos na gotowe sciaga to i czuje sie wielkim "mechanikiem" wiec jak cos na priv i tak wiekszosc osob z 2.6 v6 ma moj numer i dzwoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie nie urazajcie sie czy cos i nie czujcie sie tak ,ale nie powiedzialem ze nie pomoge tylko nie oficjalnie;p tylko na priv lub tel. nauczylem sie czegos i ktos mnie tez tego nauczyl ze "wszyscy chca na gotowca" miec a mi np łatwo to nie przychodzi i szczerze nie zawsze kabel VAG pomoge i wykryje jakies usterki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wlasnie jak napisales:) odpisze wam "tym co pisali do mnie" od czego zaczalem i pokaze zdjecia jakies i co moze byc

---------- Post dopisany at 17:08 ---------- Poprzedni post napisany at 17:07 ----------

RobertWS powiem Ci ze 2 takie same w okolicy a4 i da sie szybko dojsc a tak to szukanina;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto chodzi, coś przełożyć, coś podmienić, napięcia pomierzyć. Niby proste czynności, a samemu to moźna pół roku dochodzić...

A tak nawiasem, Patrzyłem jeszcze dzisiaj na te moje logi.

Na wolnych obrotach otwarcie przepustnicy pokazuje mi 0.4 (grupa 02 kolumna 1) i przy pierwszym dodaniu lekko gazu, nie zmieniło się nic. Dopiero za drugim razem pokazało 10.

Sony-dark albo Dawiid sc wrzuciłby któryś z kolegów logi dla porównania:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie nie pali sie az tak , ja tez mam narazie zapiernicz i szczerze mowiac zostawilem Darka z tym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu macie logi, ale coś mi się nie podobają sondy zresztą sami ocencie i mi napiszcie. To są logi przed wycięciem kata na LPG, później zrobie na benzynie ale juz po wycieciu kata.

Log (0 - 000)

Log (1 - 001,002,003)

Log (2 - 007,008,009)

Log (3 - 004,005,006)

Log (4 - 010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...