Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] A4 by !Tommy - ver. USA / +BRA / +CHIP + 18" S-line white / + DRL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no ładnie, ino wysoko :tongue4:

porządna polerka lakieru i dobra gleba jeszcze potrzebna :gwizdanie:

Opublikowano

no ładnie, ino wysoko :tongue4:

porządna polerka lakieru i dobra gleba jeszcze potrzebna :gwizdanie:

Wkoncu musimy pierdolnac jakas pr0 sesje, na piaskowni w grodzcu jest ponoc fajnie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no ładnie, ino wysoko :tongue4:

porządna polerka lakieru i dobra gleba jeszcze potrzebna :gwizdanie:

Wkoncu musimy pierdolnac jakas pr0 sesje, na piaskowni w grodzcu jest ponoc fajnie :wink4:

no trzeba sie umowić

mrogal tak na sucho. musze przetestowac czy ta folia nadaje sie wogole na mokro

Opublikowano

no ładnie, ino wysoko :tongue4:

porządna polerka lakieru i dobra gleba jeszcze potrzebna :gwizdanie:

Wkoncu musimy pierdolnac jakas pr0 sesje, na piaskowni w grodzcu jest ponoc fajnie :wink4:

daj mi trochę czasu, muszę ogarnąć zawias, hamulce i resztę pierdół :cool1:

Opublikowano

no ładnie, ino wysoko :tongue4:

porządna polerka lakieru i dobra gleba jeszcze potrzebna :gwizdanie:

Wkoncu musimy pierdolnac jakas pr0 sesje, na piaskowni w grodzcu jest ponoc fajnie :wink4:

daj mi trochę czasu, muszę ogarnąć zawias, hamulce i resztę pierdół :cool1:

Ja musze listwy progowe pomalowac, odswiezyc felgi chociaz troche wiec nie wczesniej jak w maju trzeba by sie spiknac

Opublikowano

Tommy te lusterka to masz całe obudowy,czy nakładka?

już nie ma, zerwane :decayed:

to były nakładki z tesco :naughty:

dokładnie to były nakładki, poszły w piz*uuuuuuuuuu

[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 17:55_________________________________________________Audi A4 by !Tommy ver. 4.1

Alufelgi S-line white - 18 cali

Opony Dunlop SP9000 225/40r18

Oklejony dach w białą szachownice (miał być cały biały ale się nie udało) - podziękowania dla michal_s87 za pomoc

Wywalone chromy na metry wokół bocznych szyb

Usunięte znaczki z tylnej klapy, pozostały tylko OOOO

Czerwone naklejki Wheel-Whores.com na felgach

7bc3d712c4ff3819m.jpg568c3c371e73347bm.jpg5b74758444bfe7bbm.jpg2c0fe30cc72d1448m.jpg

589b9b0b5cec8c88m.jpga83fdf9b7e4fce41m.jpgeb25b0fcd0017850m.jpg998e6a45e7d9edb6m.jpg

b0b74b1731c4c471m.jpg8019c01fcf21694bm.jpg9a4580223c6994bam.jpgc009766eb4ff7117m.jpg6c13ef2bf3f20769m.jpg4729b9f3f57e3c88m.jpg

pewnie niektórym się nie spodoba. opinie słyszałem raczej pozytywne, jak sie znudzi to się odklei i już

docelowo miał być cały dach biały, ale nie wyszło z tej folii. za jakiś czas może jednak zagości folia wylewana, niestety sporo droższa. w tej chwili są ważniejsze wydatki

ZA JE BI STA ! :good::kox:

Opublikowano

no ładnie, ino wysoko :tongue4:

porządna polerka lakieru i dobra gleba jeszcze potrzebna :gwizdanie:

Wkoncu musimy pierdolnac jakas pr0 sesje, na piaskowni w grodzcu jest ponoc fajnie :wink4:

no trzeba sie umowić

mrogal tak na sucho. musze przetestowac czy ta folia nadaje sie wogole na mokro

na mokro trza bylo :good:

Opublikowano

na mokro trza bylo :good:

też mu tak mówiłem :wink4:

Tomek zapodaj na tył mniejszą blachę taką jak miał Krycha i wywal ramki, ogarnij dekielki, no i może jeszcze białe znaczki OOOO z przodu i z tyłu :gwizdanie:

o gwincie nie mówię bo to oczywistość :decayed:

i jakbyś miał za dużo kasy to poliftowe lampy na tył, ewentualnie LEDy

Opublikowano

Ja bym w ciapki zrobil zew i wew lustra, ale wtedy obowiazkowo prawe lustro duze.

Tyl lampy zmienic tak jak Michał mowil.

Znaczki bym zostawil.

Michał walnij pr0 vt z lustrami i ciemnymi lampami z przodu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

blacha jak u Krychy - będzie :D

ramki - jak bedzie mała blacha to i ramki nie bedzie

dekielki trzeba ogarnąć ale to pisałem

znaczki białe - myśle o tym

gwint to wiadomo kasa

lampy poliftowe - jakbym dorwał US to spoko :D

[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 12:56_________________________________________________a tutaj jeszcze VT wykonane już w listopadzie przez michal_s87 z białym dachem, i moja przeróbka jego VT z szachownicą

b9035a4f99604738m.jpg59f2631720a144eam.jpg

z tego co wiem, fele do VT brał od Glinka. no i na VT jest auto posadzone niżej

Opublikowano

blacha jak u Krychy - będzie :D

ramki - jak bedzie mała blacha to i ramki nie bedzie

dekielki trzeba ogarnąć ale to pisałem

znaczki białe - myśle o tym

gwint to wiadomo kasa

lampy poliftowe - jakbym dorwał US to spoko :D

[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 12:56_________________________________________________a tutaj jeszcze VT wykonane już w listopadzie przez michal_s87 z białym dachem, i moja przeróbka jego VT z szachownicą

b9035a4f99604738m.jpg59f2631720a144eam.jpg

z tego co wiem, fele do VT brał od Glinka. no i na VT jest auto posadzone niżej

Ogarnij lledy polifty na tyl i oklej czerwona folia orocal

Opublikowano

a weź wytnij wpiździec tą siatke co grill przysłania , tak to wszystko na BIG +

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

a weź wytnij wpiździec tą siatke co grill przysłania , tak to wszystko na BIG +

juz oglądałem ją co i jak. ja wytne to musze wszyć jeszcze ze 4 opaski które będą trzymać grill. teraz jest 5 (oryginalnie tak bylo), 3 na dole i 2 u góry[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 14:26_________________________________________________nowy mod, +20-30% mocy wiecej, lepsze chłodzenie, lepsza aerodynamika. na pedał gazu reaguje jak szalony wrrr

f60cb466bbb55ecemed.jpg

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

!tommy - bardzo ładne autko :kox: fajnie zmodzone :good:

Opublikowano
  • Autor

Audi A4 by !Tommy ver. 4.2

Ramka grilla czarny mat

Biały znaczek OOOO na grillu

965655fa3a0205b5m.jpg5a16d3c393b460dbm.jpgaa432ebde2ac0f6cm.jpgf00d05df29decb28m.jpg

Znaczek ma małe niedociągnięcie, ale to poprawię. Narazie jest ok :)

Opublikowano

No teraz mi sie podoba ,ma to całość i wkońcu bez condona na masce :cool1:

Jeszcze jakbyś pomalował zderzak i go spaswoał to było GIT :hi:

Opublikowano
  • Autor

condon wróci - ale toporównam jak się lepiej prezentuje :D ciagle mysle jak wyrezac tą głupią siatkę na grilla

a co do zderzaka to nie mam kiedy :(

Opublikowano

condon wróci - ale toporównam jak się lepiej prezentuje :D ciagle mysle jak wyrezac tą głupią siatkę na grilla

a co do zderzaka to nie mam kiedy :(

jakbyś zrezygnował z BRA, to wal jak w dym do mnie, chętnie łyknę w dobrej kasie :wink4:

Opublikowano

jak wywalisz siatkę z BRY to będzie malyna :good:

Opublikowano

białe fele wyglądaja super.tez tak mam :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.