Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] A4 by !Tommy - ver. USA / +BRA / +CHIP + 18" S-line white / + DRL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie nie nie, niech bra nie wraca :tongue4:

Tak jest super :kox:

5a16d3c393b460dbm.jpg

Opublikowano
  • Autor

condon wróci - ale toporównam jak się lepiej prezentuje :D ciagle mysle jak wyrezac tą głupią siatkę na grilla

a co do zderzaka to nie mam kiedy :(

jakbyś zrezygnował z BRA, to wal jak w dym do mnie, chętnie łyknę w dobrej kasie :wink4:

oj raczej nie zrezygnuje :D moze nie bedzie na codzien ale zostaje[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 22:53_________________________________________________michal_s87 zrób mi VT z białymi kloszami lamp hahaha :D

Opublikowano

ta szachownica na dachu wygląda tragicznie

Opublikowano

condon wróci - ale toporównam jak się lepiej prezentuje :D ciagle mysle jak wyrezac tą głupią siatkę na grilla

a co do zderzaka to nie mam kiedy :(

jakbyś zrezygnował z BRA, to wal jak w dym do mnie, chętnie łyknę w dobrej kasie :wink4:

oj raczej nie zrezygnuje :D moze nie bedzie na codzien ale zostaje[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 22:53_________________________________________________michal_s87 zrób mi VT z białymi kloszami lamp hahaha :D

Tommy, a skąd brałeś tą BRA? u nas kupowana, czy z USa?, kminię nad tymi z Allegro, ale nie wiem czy to nie bedzie szajs :kwasny:

Opublikowano

ta szachownica na dachu wygląda tragicznie

tragicznie to wygląda zielona kropka :gwizdanie:

szachownica pasuje tutaj pięknie :good:

Opublikowano

Ja też jestem zdania, że szachownica pasuje :good:

Opublikowano
  • Autor

condon wróci - ale toporównam jak się lepiej prezentuje :D ciagle mysle jak wyrezac tą głupią siatkę na grilla

a co do zderzaka to nie mam kiedy :(

jakbyś zrezygnował z BRA, to wal jak w dym do mnie, chętnie łyknę w dobrej kasie :wink4:

oj raczej nie zrezygnuje :D moze nie bedzie na codzien ale zostaje[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 22:53_________________________________________________michal_s87 zrób mi VT z białymi kloszami lamp hahaha :D

Tommy, a skąd brałeś tą BRA? u nas kupowana, czy z USa?, kminię nad tymi z Allegro, ale nie wiem czy to nie bedzie szajs :kwasny:

Bra jest z USA, dodali ją w salonie przy kupnie auta w stanach. jesli chcesz sciagac to tez tylko z usa, ktos tu na forum miał sciagac dla siebie i wcale nie bylo drogo bo chyba 50 zł wiecej niz na allegro.

a ta z allegro powiem ze kumpel zamowil i nawet na auto nie założył, kiepskie wykonanie itp

ale może raggaman coś by wymodził :D

Opublikowano

condon wróci - ale toporównam jak się lepiej prezentuje :D ciagle mysle jak wyrezac tą głupią siatkę na grilla

a co do zderzaka to nie mam kiedy :(

jakbyś zrezygnował z BRA, to wal jak w dym do mnie, chętnie łyknę w dobrej kasie :wink4:

oj raczej nie zrezygnuje :D moze nie bedzie na codzien ale zostaje[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 22:53_________________________________________________michal_s87 zrób mi VT z białymi kloszami lamp hahaha :D

Tommy, a skąd brałeś tą BRA? u nas kupowana, czy z USa?, kminię nad tymi z Allegro, ale nie wiem czy to nie bedzie szajs :kwasny:

Bra jest z USA, dodali ją w salonie przy kupnie auta w stanach. jesli chcesz sciagac to tez tylko z usa, ktos tu na forum miał sciagac dla siebie i wcale nie bylo drogo bo chyba 50 zł wiecej niz na allegro.

a ta z allegro powiem ze kumpel zamowil i nawet na auto nie założył, kiepskie wykonanie itp

ale może raggaman coś by wymodził :D

właśnie pisałem do niego już w tej sprawie :wink4:, tylko musiałby mieć jakąś na wzór :naughty:

Opublikowano
  • Autor

condon wróci - ale toporównam jak się lepiej prezentuje :D ciagle mysle jak wyrezac tą głupią siatkę na grilla

a co do zderzaka to nie mam kiedy :(

jakbyś zrezygnował z BRA, to wal jak w dym do mnie, chętnie łyknę w dobrej kasie :wink4:

oj raczej nie zrezygnuje :D moze nie bedzie na codzien ale zostaje[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 22:53_________________________________________________michal_s87 zrób mi VT z białymi kloszami lamp hahaha :D

Tommy, a skąd brałeś tą BRA? u nas kupowana, czy z USa?, kminię nad tymi z Allegro, ale nie wiem czy to nie bedzie szajs :kwasny:

Bra jest z USA, dodali ją w salonie przy kupnie auta w stanach. jesli chcesz sciagac to tez tylko z usa, ktos tu na forum miał sciagac dla siebie i wcale nie bylo drogo bo chyba 50 zł wiecej niz na allegro.

a ta z allegro powiem ze kumpel zamowil i nawet na auto nie założył, kiepskie wykonanie itp

ale może raggaman coś by wymodził :D

właśnie pisałem do niego już w tej sprawie :wink4:, tylko musiałby mieć jakąś na wzór :naughty:

to w razie czego placisz za wysylke i moge my wysłać na wzór :D moze siatke mi rozkmini hehe

Opublikowano

condon wróci - ale toporównam jak się lepiej prezentuje :D ciagle mysle jak wyrezac tą głupią siatkę na grilla

a co do zderzaka to nie mam kiedy :(

jakbyś zrezygnował z BRA, to wal jak w dym do mnie, chętnie łyknę w dobrej kasie :wink4:

oj raczej nie zrezygnuje :D moze nie bedzie na codzien ale zostaje[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 22:53_________________________________________________michal_s87 zrób mi VT z białymi kloszami lamp hahaha :D

Tommy, a skąd brałeś tą BRA? u nas kupowana, czy z USa?, kminię nad tymi z Allegro, ale nie wiem czy to nie bedzie szajs :kwasny:

Bra jest z USA, dodali ją w salonie przy kupnie auta w stanach. jesli chcesz sciagac to tez tylko z usa, ktos tu na forum miał sciagac dla siebie i wcale nie bylo drogo bo chyba 50 zł wiecej niz na allegro.

a ta z allegro powiem ze kumpel zamowil i nawet na auto nie założył, kiepskie wykonanie itp

ale może raggaman coś by wymodził :D

właśnie pisałem do niego już w tej sprawie :wink4:, tylko musiałby mieć jakąś na wzór :naughty:

to w razie czego placisz za wysylke i moge my wysłać na wzór :D moze siatke mi rozkmini hehe

narazie musze hamulce, ogarnąć, ale jakby coś to mogę uderzyc do Ciebie z taką prośba? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

condon wróci - ale toporównam jak się lepiej prezentuje :D ciagle mysle jak wyrezac tą głupią siatkę na grilla

a co do zderzaka to nie mam kiedy :(

jakbyś zrezygnował z BRA, to wal jak w dym do mnie, chętnie łyknę w dobrej kasie :wink4:

oj raczej nie zrezygnuje :D moze nie bedzie na codzien ale zostaje[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 22:53_________________________________________________michal_s87 zrób mi VT z białymi kloszami lamp hahaha :D

Tommy, a skąd brałeś tą BRA? u nas kupowana, czy z USa?, kminię nad tymi z Allegro, ale nie wiem czy to nie bedzie szajs :kwasny:

Bra jest z USA, dodali ją w salonie przy kupnie auta w stanach. jesli chcesz sciagac to tez tylko z usa, ktos tu na forum miał sciagac dla siebie i wcale nie bylo drogo bo chyba 50 zł wiecej niz na allegro.

a ta z allegro powiem ze kumpel zamowil i nawet na auto nie założył, kiepskie wykonanie itp

ale może raggaman coś by wymodził :D

właśnie pisałem do niego już w tej sprawie :wink4:, tylko musiałby mieć jakąś na wzór :naughty:

to w razie czego placisz za wysylke i moge my wysłać na wzór :D moze siatke mi rozkmini hehe

narazie musze hamulce, ogarnąć, ale jakby coś to mogę uderzyc do Ciebie z taką prośba? :gwizdanie:

tak pisz, ogarnie sie temat :)

Opublikowano

michal_s87 zrób mi VT z białymi kloszami lamp hahaha :D

ale że jak kloszami? :wtf: coś ala biała folia transparentna na lampy?

Opublikowano

Chyba mu chodzi o środki lamp :gwizdanie:

Opublikowano

widzialem dzisiaj furke kolo MC w sosnowcu. Robi robote :good:

Opublikowano
  • Autor

Chyba mu chodzi o środki lamp :gwizdanie:

dokladnie :D[br]Dopisany: 07 Maj 2011, 01:03_________________________________________________

widzialem dzisiaj furke kolo MC w sosnowcu. Robi robote :good:

no stała od rana do nocy, a ja byłem w trasie innym autem
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

fajne autko, dobrze że wywaliłeś chromowane obwódki szyb bo w tym zestawieniu co teraz jest by nie pasowały. Jedynie BRA jakoś mi nie pasuje ale to w żadnym aucie mi nie pasuje przypomina się mi odrazu żuk :decayed: Auto kozak, fajnie wygląda ten kolor na vulkanie, akurat też mam vulkana i te same felgi kupuję i myślę czy nie na biało pomalować :mysli:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

fajne autko, dobrze że wywaliłeś chromowane obwódki szyb bo w tym zestawieniu co teraz jest by nie pasowały. Jedynie BRA jakoś mi nie pasuje ale to w żadnym aucie mi nie pasuje przypomina się mi odrazu żuk :decayed: Auto kozak, fajnie wygląda ten kolor na vulkanie, akurat też mam vulkana i te same felgi kupuję i myślę czy nie na biało pomalować :mysli:

dzieki, bra narazie zdjęta. pojeżdze bez troche bo jakos mi sie narazie zmienił gust haha

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Audi A4 by !Tommy ver. 4.3

Tylna tablica rejestracyjna w wymiarach USA / + sesja zdjęciowa

Sosnowiec - hala sportowa

a5892ffc4dbac259m.jpgb132478cd709e60em.jpg63e33fae868e9c7fm.jpgda94e17176d2dcf9m.jpg9b320fe2f8a265f4m.jpg

959a3a0ac0d2f647m.jpgdb8b9f602413862bm.jpgfd64503d40250d13m.jpg3ce902205812d025m.jpg

Sosnowiec - Mec, przejście nad torami

760327e75db2a5e3m.jpg41a0c22c082138bcm.jpg993b68a052fd9fb3m.jpg207f70a7ac9e305bm.jpgffe6045d9f1f69f1m.jpg1387dded48a15d37m.jpg

Sosnowiec - na placu manewrowym, wspomnień czar

2cba120db545df01m.jpg11b5682cb2581a08m.jpge62cfd59ab89a342m.jpga6b9a2202caa0cbcm.jpg

865619891f233464m.jpg69d4374b6dd89b05m.jpg1e9e8ba783d1aa5em.jpgb7851ae2a734f818m.jpg

Sosnowiec - teren przemysłowy

f83cb287a62fb582m.jpg558bb8d425416a59m.jpge0d56b3e97e1bb58m.jpg0440ca5b4db75679m.jpg84db815070abc7a0m.jpg

aec49f031103f5a1m.jpga21d413af189f77dm.jpgdc230a672ff9f7edm.jpg10b44f83a2ffa719m.jpg

zaraz wrzuce patent z rejestracją dla policji :D[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 23:07_________________________________________________jako że niby nie można mieć tablicy o wymiarach USA w tyle, a taka jest najładniejsza i dobrze pasuje postanowiłem zrobić mały patent z ori tablicą

policja podczas kontroli każe zamontować oryginalną tablicę, wiec do ori przykleiłem klejem sylikonowym 4 magnesiki neodymowe (jeden był pęknięty na pół więc wyszło 5 miejsc klejenia)

Rejestracja jezdzi w bagazniku, w razie kontroli wystarczy tylko dołożyć rejestrację w odpowiednie miejsce i się trzyma bardzo mocno. po kontroli trochę siły aby neodymowe magnezy puściły i można jechać dalej

pytanie po co kleić: tablica oryginalna jak i ta o wymiarach USA są aluminiowe i magnes ich nie łapie, do duzej więc został przyklejony, a do auta magnes łapie przebijając przyciąganie przez małą tablice :D

f99a2fa3ce352bffm.jpg5460ffcd752187acm.jpg5731206f878ab174m.jpgb1993919ce7c16c1m.jpg

Opublikowano

wreszcie :good:

słit focia w klapie bagażnika :polew: :polew:

5460ffcd752187ac.jpg

Opublikowano
  • Autor

Michał spadaj ze słit focią :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ta szachownica na dachu to w jakim celu :cool1:

chyba, że to jakieś VT ? :sarcastic:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.