Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] A4 by !Tommy - ver. USA / +BRA / +CHIP + 18" S-line white / + DRL


!Tommy

Rekomendowane odpowiedzi

no to juz fajnie musi sie odpychac..

powiem że jestem mega pozytywnie zadowolony, przyspieszenie lepsze, kopa ma dużo wcześniej, jeszcze tylko spalanie musze przeliczyc[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 13:10_________________________________________________co do gazu to przy 6000 obr gaz siada, tak jest ustawiony, bo ciśnienie za duże itp, aby chronić silnik, turbo itp gaz wtedy już odpuszcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilość KM dobra, ale Niuton słaby :gwizdanie:

powiadasz przy 6000 przełącza dla bezpieczeństwa? lepiej napisz że gazownik tego nie ogarnia, bo większego kitu nie słyszałem, auto ma jeździć na dobrze ustawionym gazie w każdym zakresie obrotów :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek nie zawsze, tylko przy jakiejs temperaturze, bo gaz spokojnie ciągnie do odcinki. co do gazownika do KKL AutoGaz polecany tu na forum i nie narzekam na instalacje i serwis u niego

no moment mógłby byc wiekszy, moze sie korekte zrobi, ale to dopiero pewnie z nowy sprzęgłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu musi Ci dostroić instalację do większej mocy, inaczej będzie przełączało, nie zawsze ale przeważnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przełączać nie przełącza, na wykresie poprostu jest spadek mocy wtedy. instalacja była strojona, ale kazał mi troche pojezdzic i sie zgłośić na ewentualną poprawke, na codzien nie jeżdze tak więc narazie jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyferki robia wrażenie, pozdrawiam kolege z WSB :)

o kurde studiujesz tam czy mieszkasz w okolicy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem nadzieję że Cię objadę jak porobię swojego parcha, a tu widzę że dópa :confused4:

zepsułeś całą zabawę :thumbdown:

oj michaś ale rezaj rezaj bo twój też będzie fajne latał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommy te lusterka to masz całe obudowy,czy nakładka?

już nie ma, zerwane :decayed:

to były nakładki z tesco :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommy te lusterka to masz całe obudowy,czy nakładka?

już nie ma, zerwane :decayed:

to były nakładki z tesco :naughty:

dokładnie to były nakładki, poszły w piz*uuuuuuuuuu

[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 17:55_________________________________________________Audi A4 by !Tommy ver. 4.1

Alufelgi S-line white - 18 cali

Opony Dunlop SP9000 225/40r18

Oklejony dach w białą szachownice (miał być cały biały ale się nie udało) - podziękowania dla michal_s87 za pomoc

Wywalone chromy na metry wokół bocznych szyb

Usunięte znaczki z tylnej klapy, pozostały tylko OOOO

Czerwone naklejki Wheel-Whores.com na felgach

7bc3d712c4ff3819m.jpg568c3c371e73347bm.jpg5b74758444bfe7bbm.jpg2c0fe30cc72d1448m.jpg

589b9b0b5cec8c88m.jpga83fdf9b7e4fce41m.jpgeb25b0fcd0017850m.jpg998e6a45e7d9edb6m.jpg

b0b74b1731c4c471m.jpg8019c01fcf21694bm.jpg9a4580223c6994bam.jpgc009766eb4ff7117m.jpg6c13ef2bf3f20769m.jpg4729b9f3f57e3c88m.jpg

pewnie niektórym się nie spodoba. opinie słyszałem raczej pozytywne, jak sie znudzi to się odklei i już

docelowo miał być cały dach biały, ale nie wyszło z tej folii. za jakiś czas może jednak zagości folia wylewana, niestety sporo droższa. w tej chwili są ważniejsze wydatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommy te lusterka to masz całe obudowy,czy nakładka?

już nie ma, zerwane :decayed:

to były nakładki z tesco :naughty:

dokładnie to były nakładki, poszły w piz*uuuuuuuuuu

[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 17:55_________________________________________________Audi A4 by !Tommy ver. 4.1

Alufelgi S-line white - 18 cali

Opony Dunlop SP9000 225/40r18

Oklejony dach w białą szachownice (miał być cały biały ale się nie udało) - podziękowania dla michal_s87 za pomoc

Wywalone chromy na metry wokół bocznych szyb

Usunięte znaczki z tylnej klapy, pozostały tylko OOOO

Czerwone naklejki Wheel-Whores.com na felgach

7bc3d712c4ff3819m.jpg568c3c371e73347bm.jpg5b74758444bfe7bbm.jpg2c0fe30cc72d1448m.jpg

589b9b0b5cec8c88m.jpga83fdf9b7e4fce41m.jpgeb25b0fcd0017850m.jpg998e6a45e7d9edb6m.jpg

b0b74b1731c4c471m.jpg8019c01fcf21694bm.jpg9a4580223c6994bam.jpgc009766eb4ff7117m.jpg6c13ef2bf3f20769m.jpg4729b9f3f57e3c88m.jpg

pewnie niektórym się nie spodoba. opinie słyszałem raczej pozytywne, jak sie znudzi to się odklei i już

docelowo miał być cały dach biały, ale nie wyszło z tej folii. za jakiś czas może jednak zagości folia wylewana, niestety sporo droższa. w tej chwili są ważniejsze wydatki

dekielkow i sutej gleby brakuje :good:

a czemu z biala nie wyszlo?? kleiliscie na sucho?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko prawie OK, ale:

- brak gleby

- dekielki felg zostawił bym np. czarne

- klapa do malowania bo widać miejsca po znaczkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekielków szukam albo będę sam rezał z aluminium polerowanego czy cos, jeszcze nie wiem

Gleba - powli sie rozglądam z gwintem

Klapa do malowania - nie :) z braku czasu nie wyczyściłem jej do końca. Zaraz będę klei czyścił dalej

Lusterko wewnętrzne - powiem Ci że nie pomyślałem, kumpel ma tak samo lusterko i wgląda spoko :) więc chyba tez się zdecyduję

mrogal - wziąłem złą folię :/ myślałem że uda się tańszym kosztem a tu kicha. trzeba dozbierać do wylewanej folii i wtedy okleić. ale w pierwszej kolejności wolałbym gwinta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrogal - wziąłem złą folię :/ myślałem że uda się tańszym kosztem a tu kicha. trzeba dozbierać do wylewanej folii i wtedy okleić. ale w pierwszej kolejności wolałbym gwinta

kleiles na sucho?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...