Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi Rotor Giasone 19 + opony


pieron82

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...weź nie obrażaj mojego silnika :polew: ma przecież 180KM :wink:

---------- Post dopisany at 01:50 ---------- Poprzedni post napisany at 01:45 ----------

Kto moze oblukac te felgi live? Made in Italy 8Jx19 et35

NOWE FELGI R567 GIASONE AUDI A4,A5,S5,A6 19 CALI (3908799730) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. :wink:

ja nie musze ich oblukać bo je mam osobiście na swoim aucie tyle że w rozm 20 cali :wink:

---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:29 ----------

co masz na myśli pisząc za duże ET ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że felgi będą schowane. Z tego co pytałem w Troopie, felaa 8J ET 35, to odpowiednik 8,5J ET 43, czyli będzie dosyć schowana. Stąd napisałem, że za duże ET:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron faktyczne mówiłeś o te firmie :facepalm: w takim razie też już nie musze na nie lukać, dzięki.

Co do ET i aukcji podesłane przez Cocco:

Tutaj nie pisze gdzie jest produkcja ale dostałem emilka od sprzedawcy i cyt. "...Made in Thailand. Bardzo wysoka jakość, firma produkuje felgi dla Toyoty - fabryczne wyposażenie..." hmmm :wink:

Co do ET to obecnie mam 8Jx18 ET 47 to roznica powinna jednak być na tyc 8Jx19 i ET43? 4mm? Czasami tez jezdze niezle zapakowany :whistling: i nie chce żeby cokolwiek przycierało :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że felgi będą schowane. Z tego co pytałem w Troopie, felaa 8J ET 35, to odpowiednik 8,5J ET 43, czyli będzie dosyć schowana. Stąd napisałem, że za duże ET:wink:

tak - to się zgadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To występuje wreszcie ta felga w 19calach w szerokości 8,5J ?

---------- Post dopisany at 16:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:58 ----------

A no są znalazłem na allegro i to bardzo fajne wymiary 19cali 8,5J i et 29 :naughty: czyli na równo będą jak w pysk strzelił. Powiem szczerze że mocno się zastanawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To występuje wreszcie ta felga w 19calach w szerokości 8,5J ?

---------- Post dopisany at 16:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:58 ----------

A no są znalazłem na allegro i to bardzo fajne wymiary 19cali 8,5J i et 29 :naughty: czyli na równo będą jak w pysk strzelił. Powiem szczerze że mocno się zastanawiam

Gibons, wrzuc prosze link, bo ja przegladam to nie widza :wink: tylko 43 lub 45 przy 8,5J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19" RS BREMEN 5x112 AUDI A5 A7 A8 Q5 GERMANY (3852900142) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Trzymajcie:wink:

Gibons, też się na nie czaiłem, ale A-rek mi coś pisał, że mogą przycierać:kwasny: Sam już nie wiem, ale ja chyba jednak pójdę w 8,5J 19 ET 35

---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ----------

Grzesiu WRC i inni jeżdżą na 8,5J ET 33 (opona 245/35 r 19), i nic nie przyciera, więc wydaję mi się, że przy ET 35 nawet z załadunkiem będzie OK dlatego pieron82 olej te 8J ET 35, bo będą schowane i lipnie będzie to wyglądać, berz 8,5 J ET 35:wink:

Chyba, że Gibons zakupi te 8,5 J ET 29 i jak będzie OK, to nie ma co się zastanawiać i potem bawić się w dystanse, felga nie może być schowana, a już na pewno nie 19":wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za chwile bedziemy na nich wszyscy smigac :wink: Gibons, badz naszym Stig'iem, kup i przetestuj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wypytywałem, to mówili, że nie, ze przy 8,5J ET 35 będzie cacy. Tak jak pisałem Grzesiu WRC śmiga na 8,5J ET 33, i jest Ok, a tu masz te 2mm zapasu jeszcze:wink: Tylko nie wiadomo jak z jakością tych "tajek" FELGI ALUMINIOWE 19'' 5X112 VW,AUDI ROTOR S-LINE (3911241798) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.,

bo te od DH wheels są tylko właśnie albo Giasone (8,5J ET 45) lub Bremen (8,5J ET 29). Niestety na oryginalne Rotory 8,5J ET 33 mnie nie stać:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cocco za szybko piszesz :wink: bo zanim zapytlem to juz napisales...dobre :grin: Bede w okolicach 11go w Poznaniu to moze uda sie podjechac i zrobic przymiarke tych z ET 29 bo tez bym wolał Italy badz Germany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie chcę wziąć używki od kumpla z forum, właśnie 8,5J ET 35, z tymże nie może mi ich jeszcze sprzedać, bo nie odebrał drugich z renowacji. Niestety nie wiem jakiej są produkcji. Może w następny weekend, miałem jechać dzisiaj, ale choróbsko mnie męczy, podjadę do niego na przymiarkę, porobię foty, to będziemy mieli rozeznanie jak wyglądają 8,5J ET 35 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super, od razu wrzucaj zdjecia, rozwiejesz nasze watpliwosci. Sprawdz tez wlasnie te produkcje, bo moze te "Tajskie" wcale nie sa zle czyt. niczym sie nie roznia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. W B7 miałem felgi wzór RS4 B7, 8J ET 35, żadnych Made in od środka felgi. Chyba były chinole, ale były solidne:wink: Zależy jak felga wykonana, bo szukając właśnie tych 18 do B7 widziałem felgi, które od środka wyglądały jakby je pies zeżarł i wyrzygał, wykonanie felgi też daje dużo, nawet jeśli to chinol :wink: Ale nie odchodząc od tematu, jak będę miał fotki, to wrzucę do tego wątku, bo w sumie wątek jest poświęcony replikom rotorów :wink: A ty jakbyś dorwał te 8,5J ET 29, to też porób foty i wrzuć tu:wink:

Aha no i dzięki za info na PW:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Wiem, ze Miron obiecal :decayed: w watku Sebastiana dotyczacego ET i felg, ze pod koniec lutego bedzie mial info o felgach i cenach, do naszych B8 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie WRC ma 19 8,5J Et 33 na -40mm dokładnie takie same jak ma Sysek z tym że on ma jeszcze gwint i do takiej samej felgi dystans 5mm na tyle i nic nie przyciera ;) to tak jakby miał 19 8,5J et 28. Miron ma u siebie 8,5J et 29 z tym że 18cali, ale też ma obniżony i jest praktycznie na styk tak więc 19 8,5J et 29 wejdzie idealnie. Te Bremeny to made in Germany więc chyba źle nie będzie cena tylko 400zł więcej jak Giassone. Ja się mocno zastanawiam nad nimi.

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

Szkoda że tak daleko bo też bym przymierzył, ale niestety zupełnie nie moje okolice ;/

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

Coraz bardziej mi się ta wizja podoba :)

idmx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby bliżej gleby było to tak, inaczej koza

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wystarczająco dobrze jak do jazdy na co dzień ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby bliżej gleby było to tak, inaczej koza

:decayed:

Moze troche i koza ale jakie piekne ma racice :wink:

---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ----------

Moj ma wygladac tak:

image.jpg

Ino mi feli z gumami brakuje :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...