Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi Rotor Giasone 19 + opony


pieron82

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko to chyba tak jak mowiles wczoraj, ze na zdjeciu 20" ? Pisales, ze nie widziales mojej? To juz widzisz :wink: jedyna roznica mojej A4 vs ta ze zdjecia, to te felgi (byle do wiosny :naughty:) i brak znaczka s-line na blotniku :wink: cala reszta jak u mnie patrzac na profil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że felgi będą schowane. Z tego co pytałem w Troopie, felaa 8J ET 35, to odpowiednik 8,5J ET 43, czyli będzie dosyć schowana. Stąd napisałem, że za duże ET:wink:

tak - to się zgadza

nie do końca...... różnica będzie 2 mm

8J ET35 = 8,5J ET41

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie WRC ma 19 8,5J Et 33 na -40mm dokładnie takie same jak ma Sysek z tym że on ma jeszcze gwint i do takiej samej felgi dystans 5mm na tyle i nic nie przyciera ;) to tak jakby miał 19 8,5J et 28. Miron ma u siebie 8,5J et 29 z tym że 18cali, ale też ma obniżony i jest praktycznie na styk tak więc 19 8,5J et 29 wejdzie idealnie. Te Bremeny to made in Germany więc chyba źle nie będzie cena tylko 400zł więcej jak Giassone. Ja się mocno zastanawiam nad nimi.

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

Szkoda że tak daleko bo też bym przymierzył, ale niestety zupełnie nie moje okolice ;/

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

Coraz bardziej mi się ta wizja podoba :)

https://imagizer.imageshack.us/v2/750x500q90/833/idmx.jpg

A balem sie, że rotor na czarnej nie bedzie wygladal. Cieszę się, że się mylilem:-) :-D

Fakt tu sa chyba 20", ale z 19 chyba będzie to wyglądać podobnie:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Wiem, ze Miron obiecal :decayed: w watku Sebastiana dotyczacego ET i felg, ze pod koniec lutego bedzie mial info o felgach i cenach, do naszych B8 :wink:

Dokładnie - myślę że w ostatnim tygodniu lutego będę już wiedział jakie rozmiary będą produkowane na ten sezon - a i ceny pewnie będą ciekawe (do tej pory takie miałem)

Raz kupowałem 20 9" ET 40 a za pół roku już były tylko 8,5 - tak więc zobaczymy - nie ma się co napalać

Te które obecnie są na allegro na pewno nie będą drożeć

---------- Post dopisany at 11:19 ---------- Poprzedni post napisany at 11:16 ----------

jakby bliżej gleby było to tak, inaczej koza

:decayed:

Moze troche i koza ale jakie piekne ma racice :wink:

---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ----------

Moj ma wygladac tak:

http://s21.postimg.org/h3sde8t0j/image.jpg

Ino mi feli z gumami brakuje :facepalm:

Tu jakieś strasznie małe te koła wyglądają

---------- Post dopisany at 11:21 ---------- Poprzedni post napisany at 11:19 ----------

Panowie WRC ma 19 8,5J Et 33 na -40mm dokładnie takie same jak ma Sysek z tym że on ma jeszcze gwint i do takiej samej felgi dystans 5mm na tyle i nic nie przyciera ;) to tak jakby miał 19 8,5J et 28. Miron ma u siebie 8,5J et 29 z tym że 18cali, ale też ma obniżony i jest praktycznie na styk tak więc 19 8,5J et 29 wejdzie idealnie. Te Bremeny to made in Germany więc chyba źle nie będzie cena tylko 400zł więcej jak Giassone. Ja się mocno zastanawiam nad nimi.

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

Szkoda że tak daleko bo też bym przymierzył, ale niestety zupełnie nie moje okolice ;/

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

Coraz bardziej mi się ta wizja podoba :)

https://imagizer.imageshack.us/v2/750x500q90/833/idmx.jpg

A balem sie, że rotor na czarnej nie bedzie wygladal. Cieszę się, że się mylilem:-) :-D

Fakt tu sa chyba 20", ale z 19 chyba będzie to wyglądać podobnie:-)

Jasne że się myliłeś - na czarnym jest OK

c95da517fd9bf868m.jpg

f39d169724ae309em.jpg

d597325888e793ffm.jpg

f37235a516977a22m.jpg

---------- Post dopisany at 11:24 ---------- Poprzedni post napisany at 11:21 ----------

Pamiętajcie też że ROTOR wychodzi w 2 kolorach - te jasne są zdecydowanie ładniejszy i pasujące do naszych/waszych dokładek

Na allegro często zdjęcia nie oddają prawdziwego koloru lub na fotkach są inne niż wysyłane - więc poproście przez zakupem o fotki w oryginale bo można się nie miło zaskoczyć po zakupie

---------- Post dopisany at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:24 ----------

Ps. jak ktoś by miał ochotę na odpowiedni rozmiar (20) :decayed: z prawie nowymi oponami 7mm to mam jeszcze jeden do oddania za 5500zł (oczywiście jasne jak na powyższym foto) - ciemne sprzedały się na allegro w 2 dni

Felgi 8,5" ET35 opona 245/35/20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miron dawaj znać jak będziesz coś wiedział. Na razie jestem za tymi 19 ET 29 8,5J wejdą idealnie :) Te na nowy sezon mogą być już w innym kolorze tak jak oryginały na 2014 np montowane w a6 mają już inny odcień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. jak ktoś by miał ochotę na odpowiedni rozmiar (20) :decayed: z prawie nowymi oponami 7mm to mam jeszcze jeden do oddania za 5500zł (oczywiście jasne jak na powyższym foto) - ciemne sprzedały się na allegro w 2 dni

Felgi 8,5" ET35 opona 245/35/20

Szkoda, że tego w B7 nie upchnę. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 kolory i chyba jeszcze oprocz matu jest tez blysk. Wlasnie dlatego wole zakup lub odbior live by pozniej nie plakac :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Wiem, ze Miron obiecal :decayed: w watku Sebastiana dotyczacego ET i felg, ze pod koniec lutego bedzie mial info o felgach i cenach, do naszych B8 :wink:

Dokładnie - myślę że w ostatnim tygodniu lutego będę już wiedział jakie rozmiary będą produkowane na ten sezon - a i ceny pewnie będą ciekawe (do tej pory takie miałem)

Raz kupowałem 20 9" ET 40 a za pół roku już były tylko 8,5 - tak więc zobaczymy - nie ma się co napalać

Te które obecnie są na allegro na pewno nie będą drożeć

A powiedz czy w Twoim źródle dostępne też by były takie (8,5Jx19 ET30-35):

34e5fb3b1cd1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wzór w rozm 19 kupowałem do swojej B7 5 lat temu (do dziś śmigają na autku i dobrze się mają) - parametry moje miały jak się nie mylę 8" ET35 a był też z ET30

Na chwile obecną chyba są dostępne 8,5 ET35

496d55e1371b9932m.jpg

346ac748b09f85d9m.jpg

23be1b71f0a3065em.jpg

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ----------

A jak szukasz felgi, którą ciężko zobaczyć na innym aucie to polecam tą (ślicznie wygląda na żywo)

Polecam

NOWE FELGI AUDI S8 NEW MOVE A4, A5, A6,A8 19 CALI (3862357785) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka cena tych 8,5Jx19 ET35 ?

Na sztuki też sprzedaje ? Tak siedzę w zimowe wieczory i wykombinowałem, że najlepiej by było na tył ori 9Jx19 z ET33 a przód 8,5Jx19 z ET30/35. Wtedy nic nie powinno przycierać, bo na przodzie 9J pewnie zedrze lakier z błotnika.

Jakie miałeś tam opony 235 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te bremen 19 8,5j et 29 sa juz niedostepne. Pisalem do goscia sprzedali ostatni komplet ;/ dopiero będą w marcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ----------

[/color]A jak szukasz felgi, którą ciężko zobaczyć na innym aucie to polecam tą (ślicznie wygląda na żywo)

Polecam

NOWE FELGI AUDI S8 NEW MOVE A4, A5, A6,A8 19 CALI (3862357785) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Nie no, nie ma to tamto...piękne LALECZKI :thumbup:

A tak apropo bo temat generalnie dotyczy replik felgi Rotor, jednak sam wymiar (przykładowo 8,5J ET35) jak dobrze rozumiem dotyczy również innych modeli pod względem jak felga będzie wyglądała na aucie - czytaj nie wystaje lub jest zbyt mocno schowana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co rozmawiałem z gościem od felg powiedział że te włoskie są tak po środku jeżeli chodzi o jakość że najlepsze te made in germany ;) na razie są niedostępne. Mówił też że mają jakiś wzór od najnowszej RS6 w bi-kolorze. Wie ktoś jak ta felga wygląda ? pojawią się podobno na wiosnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gibons idziesz dobra drogą, nie zbaczaj na inne 19stki :wink: ciekawe info w sprawie made in italy. Ja chyba nie bede sie strasznie spinal nad najanizszym ET. Moje 18" 8J maja ET47 wiec wszystko co ponizej tego ET bedzie super :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co rozmawiałem z gościem od felg powiedział że te włoskie są tak po środku jeżeli chodzi o jakość że najlepsze te made in germany ;) na razie są niedostępne. Mówił też że mają jakiś wzór od najnowszej RS6 w bi-kolorze. Wie ktoś jak ta felga wygląda ? pojawią się podobno na wiosnę.

Tyle że to wszystko takie info mega ogólnikowe - po pierwsze nie tylko jedna fabryka felg jest we Włoszech (felga z włoch nie musi się równać feldze z włoch). Po drugie fabryka często produkuje to jakie dostanie zlecenie i felgi wychodzące z tej samej fabryki potrafią się różnić jakością.

JAk już kiedyś pisałem temat replik to temat rzeka. Trochę tych replik już przerabiałem i mimo tej samej fabryki felgi potrafią naprawdę się znacznie różnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...