Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi Rotor Giasone 19 + opony


pieron82

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sie boisz testować to kup ET35 i ewentualnie będziesz testował z dystansami tylko to też ciężki temat bo dystanse 5mm są bez centrowania i pojawiają sie delikatne wibracje przynajmniej u mnie tak było:kwasny: dlatego zakładałem je tylko na spoty:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że 8,5J et 29 będzie optymalne :) przy oponie 245.35.19 Mam taką cichą nadzieję :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko 245/40 trochę jak balon wygląda a znów 255/35 na niektórych felgach może przycierać np. na S5 wiadomo zależy to od ET i od szerokości felgi ja jeżdżę na 245/35 i jestem zadowolony i optycznie fajnie wygląda i komfort nie najgorszy :wink:

245/40 balon? mam taki rozmiar na 18 (nie narzekam oraz komfort fajny), a profi zostaje taki sam przy 19stce tylko koło zwieksza srednice o 1" z racji felgi 19. Powtórzę się :wink: ale dużo jezdze i komfort tez musi być. Za chwilę przy tylu obiekcjach skutecznie wyleczę się z 19...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest foto :

19cali 8,5J ET 35 Opona 255.35.19

DSCN1593.jpg

Wygląda to moim zdaniem ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sysek, a jakie miałeś te dystanse, jakiej firmy że pojawiały Ci się wibracje ???

--------------------------------------------------------------------------------------

Pieron,widzę że chyba pomału też masz kołomyje jak ja miałem - i po wszystkim za i przeciw jednak wybrałem 18 org tak jak pisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według kalkulatora 245/35/19 wychodzi -0,41 %, czyli praktycznie idealnie co do parametrów-to wchodzi przy prędkości 150km/h pokaże Ci 149,38 , ja chce dać na 18 235/40/18 i różnica jest o wiele większa (ale w normie)-wynosi -1,8 %, przy prędkości 150 pokaże 147,30 i będzie git, musi być git.

a bierzesz pod uwagę fabryczne przekłamanie licznika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest petarda...przy Twoim białym kolorze może rozj...ć system! ET też jest całkiem przyzwoite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest z jeszcze lepszym ET i to chyba sprzedawca polecany przez Mirona NOWE FELGI R568 BASEL AUDI A5,A6 RS6 C7 19 CALI (3890533193) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. problem jedynie w hamulcach, te moje z seri beda :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez paniki, hamulce rzecz nabyta...zaraz po nadejściu wiosny i zmianie kółek na letnie (czytaj wymarzone) przyjdzie "zajączek" i przyniesie w koszyczku hamulce na miarę kozak Audiczki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli moge na Ciebie liczyc i jak juz spotkasz tego "zajaca" z hamulcami, wyslij go asap do mnie :wink: bede szukal, ale tak ja mowisz bez paniki :whistling: te fele sa :kox: i malo ich jezdzi...w sumie to jeszcze nie widizalem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu swieżynka model więc nie ma co się dziwić ze mało tego lata...ja muszę z moim "zającem" jeszcze troszku ponegocjowac aby w przyszłości moja dziunia tak się prezentowała...Gibons bądź czujny:p

3uqydy8y.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju77 Jak chcesz to oddam koła za 2,2tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju77 Jak chcesz to oddam koła za 2,2tyś

Gibons pamiętaj o kabelku i kosztach przesyłki, rób jakąś MEGA promocję i biorę B-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena na razie zostaje felgi są jak nowe. Kabelek dostaniesz już gratis. Jedynie kuriera musiałbyś podesłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieron zobacz sobie ten filmik ,tam jest m.in. rs5 na takim wzorze koła jak podałeś linka-oczywiście pewnie drapieżniejsze ET -ale fajnie się kręci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mnie jakieś takie nijakie te felgi - te z RS6 tym bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mnie jakieś takie nijakie te felgi - te z RS6 tym bardziej

skupili się na wszystkich innych rzeczach i zapomnieli zaprojektować jakieś dobre koła do RS6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mnie jakieś takie nijakie te felgi - te z RS6 tym bardziej

skupili się na wszystkich innych rzeczach i zapomnieli zaprojektować jakieś dobre koła do RS6

no do tej RS6 faktycznie można by coś innego włożyć - czy to nie są te felgi co ma WRC i Sysek tyle, że czarne? RS5 są fajne ale czy wygrają z Rotorami? We will see :wink:

---------- Post dopisany 12-02-2014 at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany 10-02-2014 at 16:54 ----------

Panowie, by nie zakladac kolejnego watku co sadzicie o oponie 235/40/19? :wink: chyba juz lepiej niz 245/40, a i komfort powinien byc podobny i szerokosc fajna np Pirelli P Zero Nero GT

Felga to jednak bedzie Rotor bo widizalem dzis live te z RS na A7 i d*py nie urywa :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

Panowie, by nie zakladac kolejnego watku co sadzicie o oponie 235/40/19? :wink: chyba juz lepiej niz 245/40, a i komfort powinien byc podobny i szerokosc fajna np Pirelli P Zero Nero GT

Felga to jednak bedzie Rotor bo widizalem dzis live te z RS na A7 i d*py nie urywa :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...