Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] [B5 ADR] moja zielona strzala ;)


qoperek

Rekomendowane odpowiedzi

no zrobilem wkoncu jakies fotki z dolotu mojej a4

moje dwie kochanki .. jedna nazywam vodka a druga kokaina :> + nasze maleństwo

4faf8b04daa611d1.jpg

d2a071916d67c397.jpg

jak narazie jest taka sama jak przyjechala z Reichu:

-obnizona

-alu 16" org

-fajnie mruczacy wydech(caly z kwasowki) (niewiem czy caly nie jest od silnika jakis sportowy nvm )

-glosniki w tylnej polce wpakowane chyba przez slepego ;/

-cala instalacja kabli dietza pod CA :> :> :>

-biale kierunki(przod+ boki)

-czarny grill

to chyba wszystko Oo

planowane zmiany

-alu 17" na lato i te 16" zostawic na zime

-srodek oblozyc skora( tapicere + podsofitke i slupki)

-zmiana lamp na zespolone i caly czas dulemat czy Fk z ringami

-zmiana zawiasu na serie lub cos wyzszego nic to moje ;/ bo w najnizszym miejscy od ziemi mam 8cm prześwitu to jest tam gdzie wahacze sa i te blachy alu lub to juz jest wahacz i oslone obciera co jakis czas ;) ////dopisane :nie oddam zawiasu za nic na świecie :tongue4: ////

-przyciemnic szyby

-srebrna listwe wokol szyb

-dokonczyc CA bo maty nie zdazylem zalozyc do poprzednigo auta i w audi skoncze bo kable juz sa ;)

no i takie pierdoly jak rozrzad itd

-

Zmiany i inne pierdoly porobione :

-wymiana rozrzadu

-oleje,filtry

-poprawki w elektryce po jakims fachowcu :blink:

-nowe radio (clarion dxz668rmp )

-jeden boczek wyklejony skora ... na wiecej jakos czasu mi brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko fajne :>... tylko na grilu, jak dla mnie troche za ciemno :).... no i nie wspomne o panienkach na tej fotce, są :good:..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tez tak mi sie widzi i lakier ma na zywo calkiem inny niz te "butelkowe" zielone ... jest taki hmmm nie wiem do czego go przykleic jak go wywoskowalem to metalic w cieniu wygladal lepjej niz w sloncu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje dwie kochanki .. jedna nazywam vodka a druga kokaina :> + nasze maleństwo

Z tego trójkąta takie ładne dzieciątko wyszło? :kox:

Ładne autko, proponuję znaczek :audi: na grillu jednak w chrom :wink4: ale ramkę dookoła grilla zostaw czarną :good: Fajnie to wygląda, sam będę na czarno malował :wink4: Alu koniecznie 17'', lampy przód tylko i wyłącznie ori zespolone Valeo z autka po II lifcie, lub identyczny zamiennik depo, te sonary i FK z ringami sobie odpuść :) Soczewki takie jak po lifcie wyglądają najlepiej a jak dołożysz xenon tak jak ja to już masakra będzie :kox: Zawiasu nie zmieniaj na serie :no: Jeśli już to na nieco wyższy ale też lekko obniżowy zawias który był montowany jako wyposażenie opcjonalne 1BE, on obniża autko o 20mm (30/20) i wygląda to super, a autko wygląda zdecydowanie bardziej korzystnie niż na seryjnym :good: Zobacz u mnie jak stoi autko, ja mam 1BE :good: Ten co masz teraz to chyba jest -40 albo więcej :decayed: Ja nie mam problemów z poruszaniem się po naszych drogach. Zawias 1BE jest najlepszym rozwiązaniem do B5 :wink4:

Dbaj o te swoje niunie :good: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie wyszła na fotce nr 1 :good:...........acha no i autko też ładne :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok moze ktos sie zamieni na moje sprezyny bo w nastepnym tyg zabieram sie za wymiane zawiasu i rozrzadu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekna zabcia;) gleba niczego sobie:D i kolo ori tez ladnie pasue:) wszytsko tak jak ma byc;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis siedzialem w papierach od audi i szukalem czegos o zawiasie i znalazlem ...

amory koni 82-2502sp

80-2749sp

sprezyny Einbach sportline

i znalazlem TUV do tego zawiasu i sie przestraszylem .... 55mm

faktury i inne pierdoly do tego byly i szwab wydal na to 1300euro ;)

i wyczytalem tez w starym briefie ze mial alu jakies OZ 8Jx17HZ ET 35 to juz wiem dlaczego mam nadkola nagiete [br]Dopisany: 24 Sierpień 2008, 18:19_________________________________________________maly pomysl mi sie zrodzil co moze byc zrobione z mojego silnika do ilu koni by mozna by go dopracowac , wiem ze jakias turbine zalozyc po wymieniac co nieco czy lepjej szukac innego silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm nie bo bym musial caly srodek wymontowac i przelozyc ... trafila mi sie skora za damke i tapicer juz dziala :> :> :> zobaczycie efekty , hmm to byla taka nie zapowiedziana zmiana :naughty: narazie pojde w vizuala i doprowadze do porzadku mechanike bo zostalo pare pier**l za audio nie mam czasu jakos narazie ale bedzie niunia i tak ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:chytry: Z przyciemnianiem szybek poszukaj zanim pomyślisz że ludzie którzy będą to obić są fachowcami. Po dwóch próbach z tylną szybą i masą zmarnowanego czasu, efekt wizualny jest średni :blink:, bo z dwóch płatów kleili, do tego boki nie doszły na karbowaniach szyby(ta czarna szachownica wokół)-podobno wina grubszej folii :wallbash:. Do tego po pierwszej nieudanej próbie wyciskania folii i pierwszym zrywaniu nie grzeje część pasków, a tego już nie poprawisz,bo będą bąble pod następną folią a ogrzewanie i tak nie będzie grzać w pełni :(.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...