Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dolot w 1.8 T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rożne są dzialy wydechwy napędowy... Ale dolotowego nie ma :P wiec tu pisze.

Szukam info na temat dolotu w 1.8 t jaki ten dolot czy TIP czy jakis inny. Moze ma ktos opis co jak wymontowac i jak podpiac w nowy? Co z przeplywką ?

Szukam tez filmiku jak taki dolot słychać, niestety nicnie znalazlem konkretnego, macie cos takiego ?

Opublikowano

Masz rację na tym forum totalnie nie ma nic o TIP. A wiesz dlaczego? Bo to tajemna wiedza, której nikt Ci nie zdradzi. Lepiej żebyś nie zaglądał stronę dalej bo jeszcze znajdziesz pierwsze lepsze tematy:

http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/tip-ip-pytania-309818/

http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/turbo-inlet-pipe-tip-244509/

ale tak to do B5, a Ty masz przecież B6, które różni się 1 wyjściem... więc może idźmy dalej....

Let me google that for you

---------- Post dopisany at 17:44 ---------- Poprzedni post napisany at 17:42 ----------

Nie zapomnij za chwilę założyć tematu w stylu "Downpipe, ile tak naprawdę daje i czy jest sens".

Opublikowano

Temat tipa był omawiany wielokrotnie w dziale modyfikacje 1,8T,jeżeli masz turbo k03 lub k03s to nie ma sensu zmieniać tipa,bo ori ogarnia bardzo dużo,a tym bardziej te małe turbiny a co do dzwieku to jak ma być słychać? Jak chcesz cos usłyszeć to załóż sobie stożek to wtędy będziesz słyszał dolot.

Opublikowano
  • Autor

Wampir widze ze strasznie sie zapieniłeś :banan: dzięki za linki juz czytam.

Jak chcesz cos usłyszeć to załóż sobie stożek to wtędy będziesz słyszał dolot.

Na seryjne rury da sie? Ma to sens ? Chce stożek, mialem w civicu i pięknie chodził silnik, nie wiem jak jest w 1.8 t

Opublikowano

Weź lepiej nie kombinuj z wynalazkami bo mocy nie poprawisz, a jest szansa, ze pogorszysz i jeszcze zajedziesz przeplywke.

Opublikowano

miałem tip , filtr ITG szczerze nic to nie dawało :D Sprzedałem ;P

na pewno daje wtedy jak masz mocniejszą turbine ale z k03 .... szkoda kasy

Opublikowano
miałem tip , filtr ITG szczerze nic to nie dawało :D Sprzedałem ;P

na pewno daje wtedy jak masz mocniejszą turbine ale z k03 .... szkoda kasy

Nie zgodze sie z tym. Daj i moc (nie duzo ale jednak) i dzwiek.

Opublikowano
miałem tip , filtr ITG szczerze nic to nie dawało :D Sprzedałem ;P

na pewno daje wtedy jak masz mocniejszą turbine ale z k03 .... szkoda kasy

Nie zgodze sie z tym. Daje i moc (nie duzo ale jednak) i dzwiek.

przy k03 dźwięk tylko daje i nic więcej ...

jedynie przydaje sie przy programie bo k03 tak szybko nie puchnie :)

jak chcesz tip, dp, stożek to to trzeba założyć k04 i więcej, wtryski itp wtedy to jest bardzo potrzebne

Opublikowano
  • Autor

Robiac dolot nie licze na moc :-) chce ten dzwięk... Mialem w civicu dolot AEM i filtr fuita moze ktos nie wierzyc ale roznica miedzy tyma jakims allegro czy k&nbyla roznica na plus dla fuita :-)

Opublikowano

jak chcesz mieć dźwięk to starczy tylko stożek ;)

tylko dobrze zabezpiecz przepławkę :)

Opublikowano
  • Autor

No ok ale jak go tam montowac ? Wywala sie ori i jakis dolot kupuje czy jak to wyglada ?

Opublikowano
miałem tip , filtr ITG szczerze nic to nie dawało :D Sprzedałem ;P

na pewno daje wtedy jak masz mocniejszą turbine ale z k03 .... szkoda kasy

Nie zgodze sie z tym. Daje i moc (nie duzo ale jednak) i dzwiek.

przy k03 dźwięk tylko daje i nic więcej ...

jedynie przydaje sie przy programie bo k03 tak szybko nie puchnie :)

jak chcesz tip, dp, stożek to to trzeba założyć k04 i więcej, wtryski itp wtedy to jest bardzo potrzebne

robilem logi przed i po i doszly 4 g ma przeplywce.

Opublikowano

jak chcesz ładny dzwięk to kupujesz Tipa z Kwsiaka i stozek i masz ładny dżwięk

Opublikowano
  • Autor

Na tego pita wchodzi przeplywka czy trzeba jeszcze coś sztukowac z kwasówki ?

Opublikowano

kolego wszystko łączysz na łączniki silikonowe czyli turbo z tipem , tip z przepływką i przepływke ze stozkiem

Opublikowano
  • Autor

rozumiem, dzieki za info :) na wiosnę o tym pomyślę czy warto 500 sam tip filtr ponad 200 złączki, opaski :whistling:

Opublikowano

cały zestaw z nowym stożkiem pipercrossa, łączniki i obejmy za 550zł moge Ci sprzedać

Opublikowano
  • Autor

jakiej firmy stożek ?

Opublikowano

miałem kiedyś stożek w fordzie 1.6... ale wtedy szedł :grin: usunąłem szybciej niż założyłem :kox:

+4g/s :slina: prawie tyle co jadąc pod wiatr :grin:

Opublikowano

Ale honda to nie Audi,ja mam na tą chwilę założony stożek i dzwięk jest rzeczywiście trochę ładniejszy,ale w audi dolot jest zbyt długi żeby uzyskać taki dzwięk jak w hondzie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.