Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba o identyfikację rzeczy czyli kto wie co to jest ?


YATES

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie Ty odnajdujesz tyle tego graciarstwa :decayed: mi sie wydaje że to jest mechanizm otwierania drzwi takich rozsuwanych, GM to może jakiś opel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprężarka klimy, stary czynnik R-12 ,parę kilo waży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A probnika wtryskiwaczy nie masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A probnika wtryskiwaczy nie masz?

Nie wiem. U mnie jest jak w kopalni , powoli odkrywam coraz to niższe pokłady ciekawych rzeczy ale nie wiem jeszcze co będzie na samym dnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A probnika wtryskiwaczy nie masz?

Nie wiem. U mnie jest jak w kopalni , powoli odkrywam coraz to niższe pokłady ciekawych rzeczy ale nie wiem jeszcze co będzie na samym dnie.

u mnie na stolarni to dopiero kopalnia rupieci jest .czasami sam sie dziwie co tam mamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie to sprezarka klimy ale co ona osugiwala??na dwoch tlokach?zrob fotke obok puszki piwa zeby porownanie jakiez bylo bo dwo tlokowa to na jakiejs mrozni moze smigala:grin::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś znalazłem jakieś urządzenie medyczne może wie ktoś do czego ono służy ? Podłączyłem go do 220V i z tego okrągłego otworu dmucha powietrze , a czerwonym przyciskiem można nastawić silniejszy nadmuch lub słabszy. To pokrętło to minutnik jak w mikrofali.

IMG_4876.jpg

IMG_4878.jpg

IMG_4879.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to chyba urządzenie do wentylowania łóżka.. Taki jakby odświeżacz i osuszacz

To powietrze powinno chyba nawet lekko ciepławe po chwili wylatywać.. Jest w tym urządzeniu grzałka, stąd moje przypuszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejna zagadka - zobaczcie proszę na zdjęcia co to może być ? Jak podpiąłem to pod 220V to tą śrubę z membraną przyciąga do góry

IMG_4960.jpg

IMG_4962.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem takie sztabki, gąski w garażu jak na zdjęciu - żółtą strzałką zaznaczyłem miejsce bez nalotu tam gdzie jest oryginalny jasno żółty kolor. Co to za materiał może być ? Dodam, że jest to stosunkowo lekkie , coś jak miękki plastik.

IMG_5002.jpg

---------- Post dopisany 23-04-2014 at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2014 at 13:13 ----------

Do czego może służyć ta przystawka AEG ? Ma napis AEG 230 164.

IMG_5096.jpg

IMG_5101.jpg

IMG_5103.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najazdowa pila tarczowa do drewna.moze byc pneumatyczna lub elektryczna

No ale to jest chyba niekompletne . Czym to powinno być napędzane ? Wiertarką ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy przystawka na powietrze tzw pneumatyczny naped lub elektryk. Ma to wpust w srodku na jakis naped .chodzi mi o gniazdo czy ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma gniazdo ale nie na powietrze tylko na jakąś końcówkę wiertarki mniej więcej coś podobnego jak na zdjęciu poniższym

4176711946_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma gniazdo ale nie na powietrze tylko na jakąś końcówkę wiertarki mniej więcej coś podobnego jak na zdjęciu poniższym

http://s28.postimg.org/4c291syrt/4176711946_2.jpg

To są przystawki do wiertarki CELMA, z wiertarki odkrecasz uchwyt na wiertła i wkrecasz 6 kątną końcówke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...