Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Licznik JAEGER czy podejdzie VDO


Salin92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie, czy silniczki obrotomierza i prędkościomierza są takie same w liczniku z 95r i 98r

,liczniki VDO? Musze wymienić silniczki w sowim liczniku ( mam z 1995r.) i mam do kupienia młodszy licznik tylko nie wiem czy będą pasować...

Edytowane przez karolasterka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupujesz manetke do fisa i robisz isntalacje laczaca manetke z licznikiem, w kostece od fisa przy liczniku mostkujesz pare kabelkow i nie wyskakuja komunikaty od spalonych zarowek i braku plynu w spryskiwaczach. latwa i przyjemna praca.

jest gdzieś na forum szczegółowy opis jak to zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest w dziale zrób to sam warsztat jest podpięty efekt wymiany na fis i w pierwszym poście mam poradnik w PDF jak krok po kroku przejść z 1/2 na pełny fis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinna być kara chłosty albo coś za nie używanie szukajki [emoji14]

Edytowane przez Banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie koledzy mam co dokladnie trzeba przerabiać zeby podeszedł licznik z a6 pół fis VDO posiadam aktualnie Jaegera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie tylko wskazanie paliwa będzie odwrotnie - pozostanie zabawa z pływakiem/ wymiana ( musisz poszukać na forum ) lub edycja wsadu lub wgranie wsadu z B5 ( w Vdo powinno dać radę )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z wyswietlanim otwarcia drzwi bo słyszaełem ze tez cos tam jest innaczej i podswietlenie nie jest w liczniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania bo posiadam licznik jaeger 1/2 FIS z a4 lift 2000r czy moge go zalozyc do przedlifta z 1995r oczywiscie po przerobieniu kostek ? I czy rzeczywiscie jest znacznie wiecej problemow z licznikiem jaeger niz VDO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po cholerę rzeźbić półfisa - uważam że bez sensu....

problemów z Jeagerem jest więcej bo są awaryjne..procesory , silniczki wskazówek itd.

Edytowane przez Banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam bo taki licznik posiadam na stanie a w mojej b5 jest licznik z poczatku produkcjiwiec pomyslalem ze uzyje tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecej sie nawkurwiasz niz to warte

Szukaj pełnego fisie ze swojego rocznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze tak bedzie lepiej ale pierw te musze w takim razie sprzedać chociaz szkoda bo ciekawie sie prezentuja z bialym podswietleniem. A tak na marginesie jesli bym sie uparl to dałoby sie wlozyc te zegary do mojego przedlifta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak należy dobierać licznik, ja mam audi a4 1,8 po lifcie zegary jaeger oczywiscie zlomy i jakie zegary kupic aby było ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki kolwiek kupisz bedzie pasować byle by numer sie zaczynał 8D0 920 ... Pol fis czy pełny nie wazne jaki numer podejdzie wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki kolwiek kupisz bedzie pasować byle by numer sie zaczynał 8D0 920 ... Pol fis czy pełny nie wazne jaki numer podejdzie wszystko

a zaczynający się od 8D0 919 .... nie będzie pasował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będzie , inne wtyczki , brak can.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...