Skocz do zawartości
IGNOROWANY

XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

Errajd się nie liczy :dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez errajda, byłem nisko, ba nawet bardzo, gorzej z jeżdzeniem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez errajda, byłem nisko, ba nawet bardzo, gorzej z jeżdzeniem :grin:

Teraz wreszcie zaczniesz kręcić kilometry :grin: Mi się szykuje trasa 2000km :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dasz rady bo bedzie tarło o zacisk :grin:

Nie no taki żarcik, fela 16 na ten sezon, niestety tylko tyle... :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, parę dni tu nie zaglądałem, wszystko jest zaktualizowane łącznie z listą uczestników - trochę luźniej na liście, czyli szansa dla tych, którzy do końca nie wiedzieli jak stoją z terminem. Byłem dzisiaj w Borowiance i odpowiadam na pytania, które często otrzymywałem na PW: osoby, które są wegetarianami - nie obawiajcie się o jedzenie, wystarczy tylko mi się zadeklarować na PW, że nie jecie mięsa i zostanie dla Was przygotowana osobna porcja jedzenia - na pewno nie będziecie chodzić głodni :wink: osoby przyjeżdżające jako "X +1" - na 100% macie zapewniony pokój dwuosobowy, jest to na mojej głowie, gdyby zaszła ewentualna ewentualność dorzucenia Wam kogoś do pokoju 3-osobowego, na pewno dostaniecie zapytanie, czy wyrażacie na takie coś zgodę, gdyż rozumiem to, że nie każdy chce dzielić swoją prywatność z kimś, kogo po prostu nie zna, bądź ma inne swoje "widzimisię" :wink: co jeszcze, osoby przyjeżdżające z dziećmi - macie pokoje o podwyższonym standardzie, co reszta musi zrozumieć i uszanować (choć tak na prawdę nie ma się czym martwić, bo wszyscy, którzy byli rok temu sami widzieli, że ośrodek jest na na prawdę dobrym poziomie jeśli chodzi o warunki). Co jeszcze, uzgodniłem na piątek ognisko i małą potańcówkę dla nas w namiocie, gdzie byliśmy rok temu - będzie grał mój kuzyn, który gra w klubie Meteor w Oleśnicy (może ktoś zna, kojarzy, etc.), w sobotę będzie grill. Polecam zabrać wszelkie "umilacze" czasu, typu piłki etc, bo będziemy mieli sporo miejsca i czasu na relax, w tym roku nie musimy obawiać się sinicy w wodzie na Piaskach - rok temu jak się dowiedziałem dali przysłowiowej d*py "tłumiąc" jakieś tam pompy do filtrowania, przez to wyszło jak wyszło... :whistling: w tym roku już idzie wszystko tak, jak powinno i na pewno plaża będzie nasza.

Co do przyjazdu w piątek: doba hotelowa zaczyna się o 14, lecz prosiłbym przyjeżdżać nie szybciej jak na 13, z tego względu, że przed nami odjeżdża kolonia i dziewczyny sprzątające muszą się uwinąć z przygotowaniem dla nas pokoi - chyba, że ktoś chce dziewczynom pomóc, to już uzgadniać indywidualnie z hotelem :grin: jeśli jakieś jeszcze pytania się Wam pojawią w głowie - pytać, odpowiem.

Skromnie jeszcze dodam, że po naszym pobycie i przede wszystkim filmiku, który krąży po sieci, Borowianka ma co raz więcej zapytań odnośnie imprez motoryzacyjnych... :wstydliwy: zatem po części udało nam się zrobić im fajną reklamę i nagonić kolejnych zainteresowanych. W ten weekend z tego co się dowiedziałem jest trzydniowy zlot oldtimerów, na który chętnie się przejadę.

Aha, jeszcze odnośnie aut na prawidłowo skręconych gwintach, byłem dzisiaj w hotelu i powiem krótko: nie bać się skręcić jeszcze niżej - od głównej dwupasmówki do samego hotelu jest wylany nowy asfalt - jest jak na stole :banan:

Przepraszam za obszerność, dziękuję za uwagę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie.

Brać komuś Ciechana?:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie.

Brać komuś Ciechana?:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

dla mnie coś na "k" czyli krzynke. miodowego :giveheart:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie.

Brać komuś Ciechana?:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

dla mnie coś na "k" czyli krzynke. miodowego :giveheart:

Synek ja nie mam karawanu tylko sedana jakbyś nie zawuwazyl:decayed: Więc tak bardziej oferta na spobunek:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ciąg ta lina :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob
Zawodnicy pijacy nie jadą :thumbdown::kwasny:
jak to , czyli niebedzie kolejnej serii głębokie gardło :shock3:

No niestety ani ja ani Marian ani pan gąbka nie jedziemy

a ja tam jak bedzie miejsce pojade a co jak sie bawic to sie bawic :decayed:

---------- Post dopisany at 18:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:44 ----------

zlot opłacony a wiec lecimy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawodnicy pijacy nie jadą :thumbdown::kwasny:
jak to , czyli niebedzie kolejnej serii głębokie gardło :shock3:

No niestety ani ja ani Marian ani pan gąbka nie jedziemy

a ja tam jak bedzie miejsce pojade a co jak sie bawic to sie bawic :decayed:

---------- Post dopisany at 18:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:44 ----------

zlot opłacony a wiec lecimy :decayed:

szkoda ze sie nie pochwaliles wczesniej parowko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w imieniu osób, które chciałyby jednak dziewczynom sprzątającym ośrodek przed naszym przyjazdem pomóc - brać jakiś sprzęt typu mop? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy ile panie maja lat 18-35 zabrać trochę latexu. Jeśli więcej to może jednak mopa i miotle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w imieniu osób, które chciałyby jednak dziewczynom sprzątającym ośrodek przed naszym przyjazdem pomóc - brać jakiś sprzęt typu mop? :decayed:

wez ze soba pralke franie :decayed: bedziesz kajowi pidzame pral jak sie zaslini :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w imieniu osób, które chciałyby jednak dziewczynom sprzątającym ośrodek przed naszym przyjazdem pomóc - brać jakiś sprzęt typu mop? :decayed:

ja jade ze swoim pędzlem, bankowo wystarczy :brzydkibanan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w imieniu osób, które chciałyby jednak dziewczynom sprzątającym ośrodek przed naszym przyjazdem pomóc - brać jakiś sprzęt typu mop? :decayed:

ja jade ze swoim pędzlem, bankowo wystarczy :brzydkibanan:

I gitara :decayed:

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ----------

To zależy ile panie maja lat 18-35 zabrać trochę latexu. Jeśli więcej to może jednak mopa i miotle

W pewnym wieku już się nie wybrzydza :wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...