Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4/B6 2.5 TDI V6 Avant#Gwint AP#Touareg Atheo 19''#Czarny Mat#

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przyznam sie szczerze ze ten samochód bardzo odżyl:-) jak stoii pod tą wiatą to wygląda bardzo atrakcyjnie:-)

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Korzystając z okazji że miałem chwilę czasu, zrobiłem kilka zdjęć.

6763754aa9aaf64emed.jpg
739e3e3b435707a1med.jpg
4f7bae5c384b1c29med.jpg
3f15f70f7cbd798cmed.jpg

Edytowane przez Jaro-S

Opublikowano

Sam oklejales, ladnie to wyszlo :) fela robi robote :)

Opublikowano

Super wygląda:-) jakie mody na najbliższy czas?

Opublikowano
  • Autor

Sam oklejales, ladnie to wyszlo :) fela robi robote :)

Sam oklejales, ladnie to wyszlo :) fela robi robote :)

Dzięki

Wiesz to jest Plastidip. Tak sam robiłem. Kiedyś mnie tak wzięło żeby dach tylko pomalować a skończyło się na całym aucie.

Super wygląda:-) jakie mody na najbliższy czas?

Dzięki. Odnośnie modów to nie wiem. Zawsze się coś wymyśli, szczególnie że zima się zbliża, to zawsze w garażu można coś pomodzić :)

Opublikowano

siemka super ci to wyszło autko ladnie sie prezetuje pozdrawiam

Opublikowano

Siemka furka malina tak trzymaj

Opublikowano

Podoba mi się:-) atheo robi robotę. Niedługo w końcu chyba i ja swoją pokaże :-)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kilka fotek podczas lekkich opadów śniegu.

00e59bffb0258195med.jpg

53efef73b1cde02fmed.jpg

28fe8738419a0a36med.jpg[/url]

762f05f346e47159med.jpg

Opublikowano

Wygląda naprawdę bardzo przyzwoicie! Felga zacna. Kolorek też choć nie jestem fanem matu.
Przyczepności i powodzenia w modach.

Opublikowano

Kilka fotek podczas lekkich opadów śniegu.

00e59bffb0258195med.jpg

53efef73b1cde02fmed.jpg

28fe8738419a0a36med.jpg[/url]

762f05f346e47159med.jpg

Witaj,

Świetnie Ci wyszło z tym Dipem !

Mógłbyś zamieścić fotki jak powłoka wygląda z bliska?

Jak przygotowywałeś lakier pod Dipa?

Dużo tego poszło na auto?

Piekne autko,

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

Kilka fotek podczas lekkich opadów śniegu.

00e59bffb0258195med.jpg

53efef73b1cde02fmed.jpg

28fe8738419a0a36med.jpg[/url]

762f05f346e47159med.jpg

Witaj,

Świetnie Ci wyszło z tym Dipem !

Mógłbyś zamieścić fotki jak powłoka wygląda z bliska?

Jak przygotowywałeś lakier pod Dipa?

Dużo tego poszło na auto?

Piekne autko,

Pozdrawiam!

Mam takie zdjęcie z bliska. Jak będe miał chwilę to zrobię więcej.

Jeśli chodzi o przygotowanie lakieru, to przejechałem go glinką a na koniec odtłuściłem.

Ile poszło to nie pamiętam, bo małowałem etapami, myślę że koło 6, 7 litrów dipu, ale nie jestem pewny.

Fajnie że auto się podoba :) Dzięki

603f5e2b0177cc69med.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a jak z rysowaniem się dipa? dawałeś coś na dipa jakiś bezbarwny ?

Opublikowano
  • Autor

a jak z rysowaniem się dipa? dawałeś coś na dipa jakiś bezbarwny ?

Nie dawałem bezbarwnego na całość. Jeśli chodzi o rysowanie to trzeba uważać, wkońcu to guma :P

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Robisz przez zimę jakiś remont koleczek? Ja dopadlem w końcu opony do swoich. Czekam tylko na nowy sezon haha

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Robisz przez zimę jakiś remont koleczek? Ja dopadlem w końcu opony do swoich. Czekam tylko na nowy sezon haha

Przydało by się ale krucho z czasem. Może się uda :P Dokładnie teraz tylko czekać na sezon i jazda :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.