Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ulter 90 czy 100 do zderzaka S4


kuba9001

Rekomendowane odpowiedzi

Pany, a macie ktoś fotke jak wygląda 100mm w zderzaku s-line na 2 kominy? Jestem przekonany do wrzucenia 90-tek, ale te setki coś mi w głowie mieszać zaczęły :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, a macie ktoś fotke jak wygląda 100mm w zderzaku s-line na 2 kominy? Jestem przekonany do wrzucenia 90-tek, ale te setki coś mi w głowie mieszać zaczęły :decayed:

nie kombinuj za bardzo, 90 będą idealne :wink:

zresztą Ty młody jesteś to zakładaj 100 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, a macie ktoś fotke jak wygląda 100mm w zderzaku s-line na 2 kominy? Jestem przekonany do wrzucenia 90-tek, ale te setki coś mi w głowie mieszać zaczęły :decayed:

nie kombinuj za bardzo, 90 będą idealne :wink:

zresztą Ty młody jesteś to zakładaj 100 :decayed:

toś mi seves doradził... :grin:

szczerze, to jestem bardziej do ścietej 90-tki przekonany jeżeli chodzi o S-line, ale chciałbym zobaczyć jak setka się prezentuje w tym zderzaku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel nie obrażając nikogo chodziło mi o to że jeśli chcesz poszpanować przed disco bo jesteś młody to 100 :decayed:

ale jeśli chcesz z gustem i dopier**l zrobić wyważenie to 90 tak do zderzaka s-line jak i do S4 jest idealna :wink:

PS Oczywiście to jest tylko moja skromna opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel nie obrażając nikogo chodziło mi o to że jeśli chcesz poszpanować przed disco bo jesteś młody to 100 :decayed:

ale jeśli chcesz z gustem i dopier**l zrobić wyważenie to 90 tak do zderzaka s-line jak i do S4 jest idealna :wink:

PS Oczywiście to jest tylko moja skromna opinia.

przekonałeś mnie - będą 90-tki, ma być eleganko i z gustem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Też bym chciał się doradzić, za tydzień będę mocować taką to oto dokładkę. Zwykła tradycyjna, ot, ale myślę, że wyglądać dobrze będzie jak pomaluje w kolor nadwozi czyli na czarno, AUDI A4 B6 8E9 01-05 KOMBI DÓŁ DOKŁADKA ZDERZAKA (4113571728) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Jakie do tego końcówki? ostatnio widziałem, że w A4 B6 beznyna, jest końcówka o średnicy około 6,5 cm.

Dlatego myślałem, żeby przyspawać u mnie ultery 70 mm, chcę aby to wyglądało elegancko. Oczywiście zastanawiałem się nad 90, ale czy to nie będzie za dużo? Albo co myślicie o owalnych? Będą pasować w ten zderzak?

Końcówka ULTER N1-70RS ř 70mm ť Produkty ť końcówki ozdobne ť pojedyńcze okrągłe ť Końcówka ULTER N1-70RS ř 70mm

Końcówka ULTER N1-90RS ř 90mm ť Produkty ť końcówki ozdobne ť pojedyńcze okrągłe ť Końcówka ULTER N1-90RS ř 90mm

Końcówka ULTER N1-10K 95 x 65mm ť Produkty ť końcówki ozdobne ť pojedyńcze owalne ť Końcówka ULTER N1-10K 95 x 65mm

Mam wydech w całości od 2,5 TDI. Silnik 1.9 TDI 130 KM, dyfuzor tutaj nie powinien dawać żadnych efektów dźwiękowych, co nie? Jest to efekt, który mnie nie interesuje, a nawet go nie chcę :grin:

I ostatnie pytanie, ile mm powinny za zderzaka wystawać te końcówki? Oczywiście wszystkie są fabrycznie ścięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...