Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

temperatura cieczy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie powiedzie co to moze oznaczać jezeli temp. silnika na vagu wynisi 96 stopni a temeratura cieczy 58. W grupie pomiarowej 004

---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ----------

Dodam ze po długiej trasie

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ----------

Na liczniku równe 90

Opublikowano

Przekłamania czujniki temperatury .

Opublikowano
  • Autor

Podczas jazdy temoeratura silnika 89 a cieczy 17 na postoju rośnie. Węże u góry goracy na dole letni hyba termostat się klania jak myślicie?

Opublikowano

Ziomek powiedz mi czym sie rozni temp. Silnika od temp. Cieczy? W grupie 4 masz temp. Silnika czyli cieczy a w ostatnim okienku masz temp. Powietrza w dolocie, nic nie kombinuj.

Wysłane za pomoca sputnika.

Opublikowano
  • Autor

A dzikowka bo znalazlem opis bloków i tam właśnie tak bylo opisane.

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ----------

A moze masz jakiś opis bloków vag vom 409. I jak sprawdzic termostat vag com bo wzedzie jest opis dla diesel i w grupie 007 nie mam wskazań

Opublikowano

Wez sobie zainstaluj vag 3.11 ta sa dobrze opisane bloki bo w tym polskim to pierdoly sa popisane, w grupie 1 masz temp. cieczy no i w 4

Wysłane za pomoca sputnika.

Opublikowano
  • Autor

Mam vag com 4.09 bodajże ale opis powinien jakiś ogolny być

---------- Post dopisany 16-01-2014 at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany 15-01-2014 at 23:12 ----------

Panowie powiedzie do czego służy ten czujnik w dolnym wężu od chlodnicy?

Opublikowano

czujnik temperatury plynu chłodzącego ,, duzy obieg:wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

A jak sprawdzić vagiem czy jest dobry?

---------- Post dopisany 23-01-2014 at 07:43 ---------- Poprzedni post napisany 17-01-2014 at 23:41 ----------

On mierzy tylko temp? Czy za cos jeszcze odpowiada

---------- Post dopisany 25-01-2014 at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany 23-01-2014 at 07:43 ----------

Odp. Ktoś?

Opublikowano

Mierzy temp dużego obiegu i m.in. włącza wentylator chłodnicy

Dlaczego się o niego pytasz, najważniejszy czujnik temp. to ten przy bloku silnika

Opublikowano
  • Autor

Tak chcialem wiedzieć czy na vagu pokazuje temperaturę z tego czujnika.

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

I dokładnie za co jest odpowiedzialny czytałem tez o czujniku w chłodnicy który odpowiada za wentylator

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.