Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AWX by steryd81 wirus Spanky avus III


steryd81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przedstawiam moja perełkę auto długo poszukiwane absolutny bezwypadek z fajnym wypasem I ORI PRZEBIEGIEM 220TYS kupiony od kolesia który dostał auto od swojego wujka pierwszego właściciela w Niemczech :) pełna historia serwisowa sprawdzałem w serwisie mam 7 stron co było robione i przy jakim przebiegu wydruki ostatni wpis w 2012r. Foty na 16 zakupione już 18 avusy wpadły tez relingi chrom na wiosnę bedzie mały wirusik wyposażenie

-lakier LZ9W EBONY PERL

-kierownica skórzana, 3-ramienna

-fotele sportowe

-reflektory ksenonowe Hid :)

-8x Airbag

-zawieszenie -20mm 1BE

-grzane stołki

-Ciemne szyby

-fabryczny alarm

-komputer pokładowy FIS

-2x elektryczne szyby

-elektryczne i podgrzewane lusterka zewnętrzne

- klimatyzacja automatyczna, 2-strefowa

-podłokietnik z tyłu z podwójnym uchwytem na kubki

-nagłośnienie Audi Sound System

-zmieniarka na 6 CD w schowku pasażera

-pakiet "Schowek" (szuflady pod fotelami, siatki w oparciach przednich foteli, uchwyt na napoje w tylnym podłokietniku)

-lodówka w schowku pasażera

-To chyba tyle

C31730988_1.jpg

C31730988_3.jpg

C31730988_5.jpg

C31730988_11.jpg

watermark_sw_70.jpg

C31730988_10.jpg

C31730988_8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dotąd jestem zachwycony wymieniłem kpl rozrząd olej filtry i śmigam z bananem na twarzy przesiadłem sie z e46 2.5 coupe fajne auto ale spalanie smok a tu malina dosłownie tak jak pisałem na wiosne wirus będzie pisałem do firmy tuningowej i odpisali mi że wystroja go na 165km i 370nm a dla klubowiczów 175km i 400nm ale myśle że za bardzo by dostawała po d*pie turbina i dwumas co o tym myślicie bezpiecznie bedzie przy pierwszej opcji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w swojm AWX-ie dokładnie pierwszą opcje tzn 165km i 370nm ok30tyś zrobione bez najmniejszych problemów. Więc myślę, że jak najbardziej opcja bezpieczna. A więc bez stresu. A tempomat masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ile wystroją zależy od kondycji silnika więc dziwią mnie obietnice turnera .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest całkiem przyzwoicie w 8s idzie złapać 100km/h wczesniej potrzebował ok 10s. Spalanie praktycznie bez zmian przy normalnej jeździe. Jak się ostro pociska to może minimalnie więcej pociągnie niż wcześniej. I jak pisałem wcześniej, technicznie bezproblemowo jak do tej pory. A tempomat możesz sobie dołożyć. Musiałbyś tylko sprawdzić jaki masz moduł kierownicy, czy obsługuje tempomat. Ja u siebie dokładałem i to jedna z praktyczniejszych modyfikacji jakie u siebie dokonalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sztuka! :wink: Co do wirusa to wybierz tunera, który zrobi to z głową. Oceni motorownie i zrobi to co trzeba a nie obieca tyle ile chcesz żeby było KM.:wink: Jest odpowiednio dział gdzie znajdziesz odpowiednią firmę. :hi:Powodzenia Powodzenia w rezaniu. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400 nm to Ci zrobią jak turbo na BRD lub GTB zmienisz :wink:, 165 km i 370 nm to jest max jaki uzyskasz na seryjnych gratach- zdarzają się czasami przypadki że do 170 km dojdzie, ale to musi być na starcie jakiś bonus od fabryki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy kolejnego Kolege w Naszym gronie:hi:.... na program jedz do Witka:thumbup1:...bedziesz miał zrobione jak sie nalezy.... wpadnij na spota :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dotąd jestem zachwycony wymieniłem kpl rozrząd olej filtry i śmigam z bananem na twarzy przesiadłem sie z e46 2.5 coupe fajne auto ale spalanie smok a tu malina dosłownie tak jak pisałem na wiosne wirus będzie pisałem do firmy tuningowej i odpisali mi że wystroja go na 165km i 370nm a dla klubowiczów 175km i 400nm ale myśle że za bardzo by dostawała po d*pie turbina i dwumas co o tym myślicie bezpiecznie bedzie przy pierwszej opcji ?

Bzdury ale ok.

Ja ze swojej strony polecam naszego klubowicza Spanky EDC Chiptuning

Będziesz chciał 165KM/370Nm tak będzie - przejedziesz się (zrobisz jazdę testową) i będziesz miał inne oczekiwania typu wolisz niuton bardziej płasko, wolisz z górką - jeśli kondycja silnika/dwumasy na to pozwoli to będzie tak jak Ty tego oczekujesz/jakie masz preferencje.

Byłem u niego z moją ex B5, z A3 i będę jechał z B6.

W A3 dwumas był już "taki se", Spanky wystroił ASZ 130KM na 177Km/380Nm tak, że A3 przejechało już 50k bezawaryjnie. A ja nawet nie myślę o zmianie dwumasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem w Bartpolu w Ostrowcu i jestem zadowolony. Wyszło mi 174km i 377NM, bardzo dobre podejście do klienta jestem zadowolony:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...