Skocz do zawartości
IGNOROWANY

regeneracjia wału


kamila4b7

Rekomendowane odpowiedzi

ok, pytam bo szukam przyczyny dźwięku tak jakby bicia przy prędkości 60-100 km/h, ciężko zlokalizować skąd dochodzi :kwasny:

sprawdziłem koła, tarcze, wymieniłem łożysko w kole i przegub (wydawało mi się, że to prawe przednie koło), a możliwe, że to wał/podpora.

przebieg prawie 270k km więc wszystko jest możliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 220k km i nadaje się do wymiany. U mnie jest czuć bicie. Ja mam przejechane 20tys. na nowych tarczach i ta z prawej strony zaczeła bić i nie wiem z jakiego powodu.

---------- Post dopisany 22-01-2014 at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany 21-01-2014 at 14:42 ----------

Mam zrobiony wał za 500zł pewnie bez ich demontarzu było by taniej. w koszt wchodzi demontarz wału, podpora, wywarzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno po demontarzu osłony przegubu srodkowego zmienia sie wywarzenie. Czy przegub na wale który ma luzy moze powodować drgania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz powiedzieć jakie są objawy padającej podpory wału?

Ja usiebie wymieniałem w Bielsku-Białej podpore 700zł podpora i wymiana.

Objawy to przy ostrym przyspieszaniu 2-3 bieg slychać i czuc buksowanie na całym podwoziu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem tam http://http://www.tadcar.pl/

500 za wymiane podpory, demontaż+ montarz i wywazanie

I nie polecam tego zakładu bo tylko na koszta naciągają :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz pytanie co to za podpory... bo jak uzywaja jakiejs niespecjalnej gumy ktora wystepuje powiedzmy w zamiennikach najtanszych.. to po roku zacznie jeszcze gorzej przenosic wibracje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się.Co to może być.Jak jadę wszystko jest ok.Jak zdejmuję nogę z gazu i hamuję silnikiem to po ok.4-5sek czuć ...... nie wiem jak to nazwać, nie jest to dźwięk tylko takie uczucie jakby dobicie.Najbardziej to czuć przy ujęciu gazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis zamiennik który pasuje do bmw7, audi a6 c6 a4b6/b7.

---------- Post dopisany at 00:36 ---------- Poprzedni post napisany at 00:13 ----------

sprawdz czy dyfer ma luz. u mnie tez jest takie uczucie i wiem ze dyfer ma luz bo sprawdzałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

predzej torsen bedzie mial luz jak dyfer, najlepiej to sprawdzic zapinajac bieg i probujac obracac wal, najlepiej na podniesionym na podnosniku aucie zeby wszystkie kola byly w gorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obracajac wałem. wczesniej miałem auta z tylnym napedem

---------- Post dopisany at 01:15 ---------- Poprzedni post napisany at 01:12 ----------

tyle ze zaden dyfer nie miał takich luzów:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie może namiar gdzie w okolicy warszawy robią takie wymiany podpory razem z wyważaniem w rozsądnych pieniądzach?

ewentualnie gdzie kupić taką podporę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak szukałem na necie to była jakas z okolic wawy. A podpore znalazłem na alegro ale i oni powinni miec jezeli sie tym zajmuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ale umnie ten "luz" z pojawieniem się, chyba mrozu zniknął.Jest całkiem inaczej ,czyli lepiej.Macie jakieś pomysły o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze tak jest, guma jest twardsza, troche wraca jej sztywnosc

zawiecha tez zawsze wydaje sie byc sztywniejsza w mrozne poranki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam również problem z podporą wału. Gdziekolwiek bym nie dzwonił by ją zamówić każdy mówi że występuje jedynie w komplecie z wałem. Koszt jest jaki jest. Dzisiaj w necie znalazłem coś takiego PODPORA WAŁU NAPĘDOWEGO ŁOŻYSKO AUDI A4 B5 QUATTRO (3905709399) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. co o tym myślicie? Będzie działało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi chyba to miał, po roku stwardniala i była kicha ja mam podpore z omegi a na adapterze i dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...