Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zgasł podczas jazdy, nie odpala.


borczan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, podczas jazdy auto zgasło i nie mogę go odpalić, *z rana odpaliło normalnie jak zwykle mimo że na podwórku -10, ale okazało się że mój znajomy ma problem z zarechtaniem i podjechałem go odpalić, na powrocie po przejechaniu ok 2km autko odmówiło posłuszeństa, zaznaczam że auto po akcji serwisowej, filtry i płyny wymienione przed miesiącem, zero błędów na blacie, dzisiaj wizyta u mechaniora. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

na 90% padł pompowtryskiwacz przerabiałem to 3 razy do momentu akcji serwisowej na wtryski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u szwagra poszła śruba trzymająca napinacz rozrządu wskutek czego przestawił się rozrząd i nie zapalał.

Na szczęście nic nie poszło więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapros kogos z komputerem i zobacz czy w sterowniku silnika jest jakiś błąd odnośnie układu paliwa.

silnik wogole nie zapala -kreci bez broblemu lecz ni kszty nie chce zapalic tak?

zaznaczasz ze auto było na akcji serwisowej odnosnie wymiany pompowtrysków - ile sztuk wymienieli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli tak się stało to do sprawdzenia

Wtryski

Pompa paliwa w baku a właściwie jej smok na tym siteczku lubi być syf i ogranicza to dopływ paliwa padają wtryski bo maja za małe ciśnienie aż w końcu pompa wtryskowa mówi stop.....

Pompa wakum(czy jakoś tak) lubi się zacierać....

Podję przykład na swoim wujku posiada 2.0 tdi i i miał taki przypadek że auto jeździło do końca i był stop:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...