Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Instalacja klimatyzacji w A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak ostatnio chodzi mi po glowie montaz Klimy, i zastanawiam sie, bo w ASO to nie ma sensu, a jakby tak kupic panel od a4, a do tego instalacja innej firmy ?? Kolega tez mi ostatnio mowil, jakies 2-3 lata temu montowal taka "nieoryginalna" klime do golfa IV i śmigalo super, wiecie cos o tym ?? Napiszcie ceny, informacje . Dziex :lol:

Opublikowano

A nie lepiej poszukać używki w oryginale i sobie zamontować przynajmniej będzie tak jak powinno być.

Opublikowano

No ja też kiedyś się zastanawiałem nad montażem klimy, ale czy to warte zachodu i ładowania kasy. Jak autko nie ma klimy to trzeba jakoś to przezyć..........a samodzielna instalacja do tanich nie należy szczególnie na oryginalnych podzespołach........

Opublikowano

Zapytaj ile sobie życzą w salonioe za montaż , bo czasami mają extra ceny na klimy :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dzwonilem dzisiaj do ASO we wroclawiu i powiedzieli .... ze oni sie takimi rzeczami nie zajmuja :mrgreen: Fajnie nie ma co ;)

Opublikowano

jak dla mnie bez sensu. To coś w stylu zamiana silnika 1.8 na 1.8T. Jak się chce klimę to się kupuję auto z klimą i po problemie :wink:

Opublikowano
jak dla mnie bez sensu. To coś w stylu zamiana silnika 1.8 na 1.8T. Jak się chce klimę to się kupuję auto z klimą i po problemie :wink:
dokładni ejak kolega mowi.A jak juz raz masz auto z klima to juz nigdy raczej nie kupisz w przyszlosci bez :mrgreen:
Opublikowano
jak dla mnie bez sensu. To coś w stylu zamiana silnika 1.8 na 1.8T. Jak się chce klimę to się kupuję auto z klimą i po problemie :wink:
dokładni ejak kolega mowi.A jak juz raz masz auto z klima to juz nigdy raczej nie kupisz w przyszlosci bez :mrgreen:

potwierdzam :mrgreen: :mrgreen:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No tak, ale jak auto jest cacy wszystko idealne i akurat nie ma klimy to sie kupuje takie a nie szuka złoma z klimą :mrgreen: Mysle nad zalozeniem oryginalnej klimy, koszt klimy - 1500 zł + montaz ( klima oryginalna z a4 przywiezionej na czesci ... ) :razz:

Opublikowano

wojtas jedziemy na tym samym wózku - tez szukam klimy do siebie znalazlem takie cos: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=101364023 tylko nie psize z jakiego silnika, wiec dzwonie do kolesia a on mi mowi ze nie wie z jakiego to silninka i przy klimie to nie ma znaczenia, bedzie pasowac do kazdego.....

nie znam sie na tym, koles jest z Wrocka wiec jak by Ci sie chcialo to mozesz podjechac do niego :P

Opublikowano
wojtas jedziemy na tym samym wózku - tez szukam klimy do siebie znalazlem takie cos: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=101364023 tylko nie psize z jakiego silnika, wiec dzwonie do kolesia a on mi mowi ze nie wie z jakiego to silninka i przy klimie to nie ma znaczenia, bedzie pasowac do kazdego.....

nie znam sie na tym, koles jest z Wrocka wiec jak by Ci sie chcialo to mozesz podjechac do niego :P

hej.koles pisze ze to do 98 a to jest juz po liftingu wiec 2000/2001 :razz:

Opublikowano
  • Autor

No wlasnie widze, ze to do nowszych, nawet zobacz na panel klimatronic. Ja moge moglem miec za 1500 cala kompletna z panelem do mojego, tylko kto mi to zamontuje ?? :mrgreen:

Opublikowano

No wlasnie z montazem pewnie laik sobie nie poradzi, jak patrze na te kablwe to nie wiem co do czego. Ja jestem zdania ze jak bozia nie dala ci klimy to trudno, mozna sie bawic ale czy warto. Mi by bylo raczej szkoda kaski, ale to moja opinia, nie musicie sie do niej odwolywac

Opublikowano

podejzewam ze typ ma ta klime z jakiegos kradzionego autka... :lol:

Opublikowano
  • Autor

Nie ze sprowadzonej na czesci a4 - troche d*pa rozwalona, przodu troche, ale klima pasi i wszystko jest w calosci :mrgreen: A cena chyba kuszaca ?

  • 2 lata później...
Opublikowano

Ja mam ten sam problem ze swoją B5 myślałem o założeniu klimy manualnej (to chyba mniej roboty) ale ciężko na taką trafić.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.