Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie grupy logujemy w 1.8t AJL ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja nie mówie że to jest wymóg, wystarczy sprawdzic czy ktos lutował kośc

Opublikowano
ja nie mówie że to jest wymóg, wystarczy sprawdzic czy ktos lutował kośc

+1 ,

100% pewność będzie po odczytaniu kostki.

Opublikowano
  • Autor

Dobra Panowie.

Postaram się w sobotę sprawdzić co jest grane i się odezwę.

Na razie dziękuję za pomoc.

Pozdro

Opublikowano
Jak w AJL-u zrobić porządny program ? Przecież nikt nie chce robić na tym sterowniku. Mówię o strojeniu.

A jeśli wgrać serię to jak ? Szukać oryginalnego komputera czy wgrywać ori wsad do "czystej" kości ?

Czy jeśli się okaże, że jest program "no name" to uważacie, że tylko on jest winny za te niedomagania i wszystko inne jest ok ?

zaden problem z tym sterownikiem, moge Ci wgrac ori program do niego

choc szczerze wątpię aby było tam coś innego

Opublikowano
  • Autor

Uwaga ! Rozstrzygnięcie konkursu pt. "jest chips czy nie" !

DSC00315b.jpg

DSC00318.jpg

DSC00322a.jpg

Niczego już nie można być pewnym. Auto 100% oryginalne, co do jednej śrubki a tu taki badziew. Masakra.

Opublikowano

Wrzuć ori kompa od ajl i bedzie jeżdził.

Opublikowano
  • Autor

A co z immo ?

Opublikowano

masz immo 2 wystarczy zaadaptować nowy ster.

Opublikowano
  • Autor

Sorry, ale opisz jaśniej co znaczy immo 2 i jak wygląda procedura. Od niedawna mam kontakt z tym samochodem.

Dotychczas zawsze immo było osobnym układem i przypisywało się do ECU przy pierwszym podłączeniu.

Opublikowano
Błażej wyciagnij sterownik rozbierz go i zrob foto kosci.

Gregor jak jest tam program to stawiam Ci flache dobrej wódy minimum 1.5 litra a jak nie ma to Ty stawiasz.

Devastation - adres podać Ci na PW ? W sprawie tych min 1.5L wódki, starczą dwie 0.7k.

80quattro- No widzisz , a jak pisałem że jest program to wątpiłeś.

Adaptacja jest banalna wchodzisz w zegary , reset adaptacjii i po bólu.

Opublikowano

Nie ma sprawy ja dotrzymuje słowa.

Tylko to nadal nie rozwiązuje problemu braku mocy w tym aucie

Opublikowano
  • Autor

Panowie, przy okazji zapytam o inne zagadnienie.

Jak w moim samochodzie wyłączyć ABS (chcę dorobić wyłącznik) tak żeby nie wyświetlał się cały czas wykrzyknik na FIS-ie. Kontrolka mi nie przeszkadza a nawet lepiej jak się świeci ale wykrzyknik i sygnał dźwiękowy jest mega upierdliwy.

Jak chcę pojeździć szybciej po śniegu to muszę odłączyć ABS. Chciałbym dorobić wyłącznik ale w tym aucie nie jest to takie proste.

Opublikowano
Nie ma sprawy ja dotrzymuje słowa.

Tylko to nadal nie rozwiązuje problemu braku mocy w tym aucie

pm nie mogę ci wyslac, wiec adres do wysylki wyslalem Ci na tel

Opublikowano

Mam juz odpowiednią wódzię dla Ciebie :decayed:

Opublikowano
Mam juz odpowiednią wódzię dla Ciebie :decayed:

świeconka ?:decayed:

Opublikowano

Nie, ale mozesz byc całkowicie spokojny.

Wodzia jest legalna, wysle w poniedziałek kurierem

Opublikowano
  • Autor

Witam.

Zrobiłem logi na seryjnym kompie.

Log (0 - 002,007)

Log (1 - 013,025)

Log (2 - 002,025)

Co jest nie tak ? Błędów po jeździe brak. Korekta lambda 1,6 %.

Opublikowano

Przepływ i czasy wtrysków typowe jak na ajl, tylko cofanie zapłonów spore, może stare paliwo w baku masz?

Opublikowano
  • Autor

W poniedziałek zatankowane.

Czy te jednostki w kolumnie "regulacja stuku" są w stopniach, czy jak je rozumieć ?

Opublikowano

Tak dokładnie, o tyle sterownik cofa zapłon na każdym cylindrze niedopuszczając do spalania stukowego.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.