Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sprawa Trynkiewicza - Szatana z Piotrkowa


Zymek1989

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę wyrażać swoją opinię na jego temat, procesu, prawa, sprawiedliwości i wszystkiego co z nim związane:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do czego ci to ?

Jesteś jakimś pismakiem w gazecie ?

Piszesz prace magisterską o tym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jestem i nie rozumiem w czym problem. Jest dział na każdy temat i jak ktoś chce to może wyrazić swoją opinię. Niektórych ten temat może ciekawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mało to mielenia wody w mediach? Jak na jedno bydle to trochę za dużo.

Wysłane z mojego Trooper_X55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia - eliminacja ze społeczeństwa poprzez karę smierci a nie dozywotnie trzymanie go w wiezieniu za pieniadze spoleczenstwa. Przeciez kara dozywocia do idiotyzm bo jednostka niezdolna do zycia w spoleczenstwie musiala byc izolowana od spoleczenstwa za grube pieniadze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia - eliminacja ze społeczeństwa poprzez karę smierci

Jest jeden kraj w Europie w którym stosuje się karę śmierci. Wiesz jaki to kraj? Jeśli nie to podpowiem... Białoruś. Nawet w Rosji nie jest wykonywana. Jeśli chcesz żeby nasz kraj był jak Białoruś to gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W USA w niektórych stanach kara śmierci nie spowodowała zmniejszenia przestępstw. Nie działa odstraszająco. Na przestępców z takimi zaburzeniami nic nie będzie działało. Te osoby nie czują skruchy, nie współczują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Trynkiewicz też ma. Powiedział, że nawet po wyjściu na wolność nie przestanie zabijać. Leczeniu nie chciał się poddać, nie chce się zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, w Rosji nie ma kary smierci za to są Łagry :decayed: to ja rozumiem :wink: niech każdy gnój pracuje na siebie w ciężkich warunkach, a nie siedzi na garnuszku podatników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia - eliminacja ze społeczeństwa poprzez karę smierci

Jest jeden kraj w Europie w którym stosuje się karę śmierci. Wiesz jaki to kraj? Jeśli nie to podpowiem... Białoruś. Nawet w Rosji nie jest wykonywana. Jeśli chcesz żeby nasz kraj był jak Białoruś to gratuluję.

Wszystko ok, tylko wytlumacz mi dlaczego musimy utrzymywac takiego gnoja z wlasnych pieniedzy co? Wiesz ile kosztuje miesieczne utrzymaci tego ciula? 2 tysiaki..... Sa dwa wyjscia. Calkowita eliminacja poprzez kare smierci, lub ciekza praca, tak azeby sam siebie utrzymal. Wtedy moze tam gnic do konca zycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia - eliminacja ze społeczeństwa poprzez karę smierci

Jest jeden kraj w Europie w którym stosuje się karę śmierci. Wiesz jaki to kraj? Jeśli nie to podpowiem... Białoruś. Nawet w Rosji nie jest wykonywana. Jeśli chcesz żeby nasz kraj był jak Białoruś to gratuluję.

Wszystko ok, tylko wytlumacz mi dlaczego musimy utrzymywac takiego gnoja z wlasnych pieniedzy co? Wiesz ile kosztuje miesieczne utrzymaci tego ciula? 2 tysiaki..... Sa dwa wyjscia. Calkowita eliminacja poprzez kare smierci, lub ciekza praca, tak azeby sam siebie utrzymal. Wtedy moze tam gnic do konca zycia.

Te dwa wyjścia są nierealne do zrealizowania. Żyjemy w państwie cywilizowanym, jesteśmy w UE, mamy podpisane jakieś umowy międzynarodowe itp., itd. Karę śmierci stosuje Białoruś, przymusowe prace więźniów są pewnie w Rosji, Chinach czy w Korei Północnej...

Kara śmierci czy przymusowe prace pewnie by były sprawiedliwe, ale nie ma sensu nawet o tym pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety na chwilę obecną wprowadzenie kary śmierci jest nierealne :thumbdown: a szkoda bo utylizacja takich kmiotów jak Trynkiewicz napewno wyszłaby społeczeństwu na dobre-.W Rosji kary śmierci nie stosują ale nawet tam potrafili wymyślić przepisy ,które zezwalają na gratisowe przedłużenie odsiadki jak tylko biegli stwierdzą ,że więzień pomimo zakończenia odsiadki może nadal być zagrożeniem dla społeczeństwa

:whistling: a w Polsce ? szkoda gadać...tak czy siak- zawsze można iść do więzienia i się troszkę podleczyć - bo tam niema wielkich kolejek do lekarzy specjalistów...-no chyba ,że ktoś woli rejestrację na rok 2017 :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co widzicie sprawiedliwego w karze śmierci? To, ze morderca nie będzie miał juz żadnych zmartwień, nie będzie zmagał się z samotnością, izolacją, starością i chorobami. Kara ma być taka żeby skazany ją czuł. A tu co, pyk światło zgasło nic nie boli itd. A rodziny ofiar cierpią do końca swoich dni. To jest co najwyżej zemsta i ze sprawiedliwościa nie ma nic wspólnego.

Wysłane z mojego Trooper_X55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadochron i wyrzucic dziada nad Korea Polnocna z jakimis brzydkimi opisami Kim Ir Sena

Porzadek z jego d*pa zrobia raz dwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co widzicie sprawiedliwego w karze śmierci?

Wysłane z mojego Trooper_X55

głównie chodzi o 100% pewność ,że taki element społeczny nigdy już nikogo nie skrzywdzi...a pozatym nikt nie będzie musiał utrzymywać takiego parcha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ta takiej nagonce medialnej to obawiam się jakiegoś samosądu i to tego mordercę będą musieli jeszcze chronić. Nie wuobrazam sobie efektów spotkania kilku "zdrowych chłopaków z miasta" z tym osobnikiem. Trafi się okazja i pozamiatane, tylko chłopaków szkoda. Z drugiej strony media płaczą nad tym jednym osobnikiem a podobnych wypuszczono w ostatnim czasie ponoć bardzo duzo . dziennikarze to mendy, dziwki zasługują na więcej szacunku więc ciężko dojść o co na prawdę chodzi. dzisiaj szczucie i nagonka. Podpuszczeni ludzie wyrwą chwasta i będzie kolejna sensacja do sprzedania, ze jak to możliwe, gdzie była policja itd.

Wysłane z mojego Trooper_X55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do czego ci to ?

Jesteś jakimś pismakiem w gazecie ?

Piszesz prace magisterską o tym ?

juz wiem skad masz tyle postów:facepalm:

Przy ta takiej nagonce medialnej to obawiam się jakiegoś samosądu i to tego mordercę będą musieli jeszcze chronić. Nie wuobrazam sobie efektów spotkania kilku "zdrowych chłopaków z miasta" z tym osobnikiem. Trafi się okazja i pozamiatane, tylko chłopaków szkoda. Z drugiej strony media płaczą nad tym jednym osobnikiem a podobnych wypuszczono w ostatnim czasie ponoć bardzo duzo . dziennikarze to mendy, dziwki zasługują na więcej szacunku więc ciężko dojść o co na prawdę chodzi. dzisiaj szczucie i nagonka. Podpuszczeni ludzie wyrwą chwasta i będzie kolejna sensacja do sprzedania, ze jak to możliwe, gdzie była policja itd.

Wysłane z mojego Trooper_X55

nagonka medialna niewiele ma tu do rzeczy, jest to powiedzialbym podklad pod kolejne nastepstwa tej sprawy,

caly kraj o tym trąbi teraz jak trynkiewicz ma wyjsc, natomiast w Piotrkowie temat żył caly czas -samosad jest ponoć nieunikniony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...