Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sprawa Trynkiewicza - Szatana z Piotrkowa


Zymek1989

Rekomendowane odpowiedzi

juz wiem skad masz tyle postów:facepalm:

Przeszkadza ci to ?

Jeśli tak to napisz notę do Administratora tego forum, ewentualnie do Moderatora.

Tylko co w niej napiszesz ?

Że za bardzo udzielam się na tym forum i w 85% swoich postów pomagam innym forumowiczom ???

Ten temat jest w dziale "Hyde Park" więc wolno mi tu pisać co mi się podoba.

Więc z łaski swojej zejdź ze mnie i zajmij się swoimi problemami.

A gdyby Mod wywalił mój post (choć nie jest wbrew regulaminowi ) wysyłam ci kopię na PW.

I nie łap się za łeb, a jeśli masz z nim problemy to mogę polecić dobrego psychiatrę,stówa za sesję.

Nie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nasze nieszczęście ten dewiat miał w końcówce PRL-u szczęście, tzn. zamieniono mu karę śmierci na 25 lat.

W tym jednym przypadku żałuję, że PRL jako ustrój nie trwało dłużej, ostatni wyrok wykonano w 1988r.

Kiedyś świat był prostszy, była wina - była i kara. Adekwatna !!!

Społeczeństwo mające zdrowy system wartości potrafiło bez pardonu i zbędnego dziamgania wyrwać chwasta.

Ja rozumiem, że dura lex, sed lex ale brnąc dalej w tym lewacko - neoliberalnym zachłyśnięciu zabrniemy w zaułek bez wyjścia.

P.S.

Medialnie i piarowsko skorzysta na tym premierek, bo temat Trynkiewicza bedzie wałkowany przez tygodnie ( non-stop czerwone paski w "zaprzyjaźnionych telewizjach"), przykrywając rzeczywiste problemy.:facepalm: Coś jak casus mamy małej Madzi z Sosnowca. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ta takiej nagonce medialnej to obawiam się jakiegoś samosądu i to tego mordercę będą musieli jeszcze chronić. Nie wuobrazam sobie efektów spotkania kilku "zdrowych chłopaków z miasta" z tym osobnikiem. Trafi się okazja i pozamiatane, tylko chłopaków szkoda. Z drugiej strony media płaczą nad tym jednym osobnikiem a podobnych wypuszczono w ostatnim czasie ponoć bardzo duzo . dziennikarze to mendy, dziwki zasługują na więcej szacunku więc ciężko dojść o co na prawdę chodzi. dzisiaj szczucie i nagonka. Podpuszczeni ludzie wyrwą chwasta i będzie kolejna sensacja do sprzedania, ze jak to możliwe, gdzie była policja itd.

Wysłane z mojego Trooper_X55

Tylko tak naprawdę to nikt nie wiem jak on teraz wygląda. Po 25 latach w więzieniu mógł się zmienić nie do poznania, a jest powiedziane, że po wypuszczeniu wróci do Piotrkowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz wiem skad masz tyle postów .

Posty z tego dzialu nie wchodza na licznik:whistling:

Dokładnie, ale trafi się "mądrala" i bzdury wypisuje.

Cwaniak z miodem w uszach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz wiem skad masz tyle postów:facepalm:

Przeszkadza ci to ?

Jeśli tak to napisz notę do Administratora tego forum, ewentualnie do Moderatora.

Tylko co w niej napiszesz ?

Że za bardzo udzielam się na tym forum i w 85% swoich postów pomagam innym forumowiczom ???

Ten temat jest w dziale "Hyde Park" więc wolno mi tu pisać co mi się podoba.

Więc z łaski swojej zejdź ze mnie i zajmij się swoimi problemami.

A gdyby Mod wywalił mój post (choć nie jest wbrew regulaminowi ) wysyłam ci kopię na PW.

I nie łap się za łeb, a jeśli masz z nim problemy to mogę polecić dobrego psychiatrę,stówa za sesję.

Nie pozdrawiam.

Nie uważasz, że emocje biorą górę przy pisaniu postów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaburzenia z psychika to mieli Kukliński i piczuszkin poczytajcie ich historię

co masz na myśli, rozwiń proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważasz, że emocje biorą górę przy pisaniu postów?

Nie, bo dostałem kilka PW od tego gościa.

Czepił się jak rzep psiego ogona,cwany jedynie na PW.

Oczywiście proponuję wyczyścić wątek na moją prośbę.:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tak naprawdę to nikt nie wiem jak on teraz wygląda. Po 25 latach w więzieniu mógł się zmienić nie do poznania, a jest powiedziane, że po wypuszczeniu wróci do Piotrkowa

no ale przecież wiadomo jak teraz wygląda- bo kilka dni temu fakt opublikował jego facjate ...Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://static.fakt.pl/2014/01/20/635258170887790000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tak naprawdę to nikt nie wiem jak on teraz wygląda. Po 25 latach w więzieniu mógł się zmienić nie do poznania, a jest powiedziane, że po wypuszczeniu wróci do Piotrkowa

no ale przecież wiadomo jak teraz wygląda- bo kilka dni temu fakt opublikował jego facjate ...Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://static.fakt.pl/2014/01/20/635258170887790000.jpg

To czemu żadne inne media nie pokazują jego wizerunku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia - eliminacja ze społeczeństwa poprzez karę smierci

Jest jeden kraj w Europie w którym stosuje się karę śmierci. Wiesz jaki to kraj? Jeśli nie to podpowiem... Białoruś. Nawet w Rosji nie jest wykonywana. Jeśli chcesz żeby nasz kraj był jak Białoruś to gratuluję.

Wszystko ok, tylko wytlumacz mi dlaczego musimy utrzymywac takiego gnoja z wlasnych pieniedzy co? Wiesz ile kosztuje miesieczne utrzymaci tego ciula? 2 tysiaki..... Sa dwa wyjscia. Calkowita eliminacja poprzez kare smierci, lub ciekza praca, tak azeby sam siebie utrzymal. Wtedy moze tam gnic do konca zycia.

Chciałbym sprostować. Utrzymanie miesięczne więźnia wynosi 2,800zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest taki że tacy ludzie nie powinni chodzić na wolności , To co odsiedział to kpina za to co zrobił , co najmniej dożywocie albo kara śmierci . Najlepiej kara śmierci bo na utrzymanie takiego dziada idzie masa pieniędzy a nie ma kasy np na dzieci w domach dziecka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, ze omawiana i szeroko komentowana sprawa nie dotyczy zasadności stosowania kary śmierci ani tez sprawiedliwego wymiaru kary i kwestii amnestii na mocy której rzeczony osobnik otrzymał złagodzony wymiar kary. Problem dotyczy kwestii co zrobić w tej chwili z kimś kto zgodnie z prawem odbył za sądzony wymiar kary i w świetle wszelkiego cywilizowanego prawa staje się człowiekiem wolnym. I tutaj pojawia się kwestia wyboru tak naprawdę mniejszego zła i ewentualnego pogwałcenia prawa jednostki dla ochrony reszty społeczeństwa. Nie ma tu idealnego wyboru i nigdy nie będzie jednomyślności. A dyskusje teraz na temat co powinno być 25 lat temu są bez sensu.

Wysłane z mojego Trooper_X55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, ze omawiana i szeroko komentowana sprawa nie dotyczy zasadności stosowania kary śmierci ani tez sprawiedliwego wymiaru kary i kwestii amnestii na mocy której rzeczony osobnik otrzymał złagodzony wymiar kary. Problem dotyczy kwestii co zrobić w tej chwili z kimś kto zgodnie z prawem odbył za sądzony wymiar kary i w świetle wszelkiego cywilizowanego prawa staje się człowiekiem wolnym. I tutaj pojawia się kwestia wyboru tak naprawdę mniejszego zła i ewentualnego pogwałcenia prawa jednostki dla ochrony reszty społeczeństwa. Nie ma tu idealnego wyboru i nigdy nie będzie jednomyślności. A dyskusje teraz na temat co powinno być 25 lat temu są bez sensu.

Wysłane z mojego Trooper_X55

Widzę, że każda wypowiedź tutaj, to jak włożyć kij w mrowisko... :facepalm: Zgadzam się, że problem jest. Z formalno - prawnego punktu widzenia typ karę zakończy odbywać w lutym, więc teoretycznie od 11.02.2014 r. będzie wolnym człowiekiem. Więc jeśli zostanie ubezwłasnowolniony (a wszystko na to wskazuje, że tak właśnie się stanie) to będzie to sytuacja bezprecedensowa. Nie jestem karnistą, ale prof. Brunon Hołyst czy prof. Monika Płatek już tak i podzielam ich zdanie, że gość po odbyciu kary jest człowiekiem wolnym. Natomiast błąd został popełniony w przeszłości i teraz zrobiła się ogólnopolska sraczka. Uważam, że Trynkiewicz stał się "jednoosobową gwiazdą", skazaną przez media na zagładę, jednak jakoś nikt nie zwraca uwagi na fakt, że w międzyczasie takich Trynkiewiczów całkiem sporo opuściło zakłady karne bez większych fajerwerków! Sam mam dzieci i znam ten ból (lęk o dzieci), ale prawo zdaję się być jednoznaczne. Ktoś tu zdrowo nakręca spiralę, nawołując do odwetu, linczu oraz samosądu. Na pewno na to zasłużył, jednak mnie interesuję, jak w tej sytuacji zachowa się prokuratura (na te ewidentne przestępstwo). Obawiam się też, że może dojść do paradoksu, polegającego na tym, że pan T. zaskarży państwo polskie w Europejskim Trybunale Praw Człowieka w Strasburgu, za to, że po odbyciu prawomocnego wyroku nie może "cieszyć się wolnością". Bardzo mnie ciekawi, jak będzie finał tej sprawy... W Gdyni też mieliśmy jakiś czas temu problemy z pedofilem (nie zabójcą), ale gość do dziś chodzi wolny. I też kręcił się koło szkoły mojej córki, i wiem, że gdybym go złapał, to zanim zadzwoniłbym po radiowóz - zapewne mocno bym gościa sponiewierał... Przedstawiłem tylko swoją prywatną opinię, z którą można się zgodzić lub nie, więc proszę bez spamowania na pw...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...