Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy


Aron21

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko edycja w sofcie pomoze jak nie jest dosc wymeczona pompa. Sprawdzic obroty podczas odpalania w vagu ile kreci rozruch i wszystko sie wyjasni..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większości przypadków pomaga regeneracja rozrusznika. Jak to nie pomoże to korekta softu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większości przypadków pomaga regeneracja rozrusznika. Jak to nie pomoże to korekta softu

jak pompa szrot to dużo nie pomoże a regeneracje rozrusznika mozna porownać do ceny dobrej używki pompy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regeneracje rozrusznika mozna porownać do ceny dobrej używki pompy

Tutaj się nie zgodzę, ponieważ wymiana tulejek oraz szczotek nie kosztuje 300-500 zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regeneracje rozrusznika mozna porownać do ceny dobrej używki pompy

Tutaj się nie zgodzę, ponieważ wymiana tulejek oraz szczotek nie kosztuje 300-500 zł ;)

pompa tez tyle nie kosztuje już :whistling:

---------- Post dopisany at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany at 19:15 ----------

Tulejki z bendiksem w wawie 120zl zaplacilem

jak sam wymienisz robota 0zl praktycznie ,a jak ktos komuś da robic to +/- 100zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompa tez tyle nie kosztuje już :whistling:

Może i nie, ale musisz ją zamontować/skontrolować dawkę co też nie każdy będzie umiał zrobić samemu ;) ale koniec licytacji bo nas zaraz pogonią za OT ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle osób wspomina tutaj o korekcji dawek startowych i obrotach podczas rozruchu... To jest 1Z z początku produkcji. Dawek startowych w tym przypadku nie ma co ruszać, bo są wystarczająco wysokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak afn itd miały tą przypadłość ze złą dawka startowa a w 1z to stawiam na kończący się rozrusznik (regeneracja) albo słaby akumulator. oczywiście może to też być wszystko inne np pompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poustawiali mi dawki, zapłon, ale zaczęła pompa cieknąć i teraz muszą uszczelnić jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poustawiali mi dawki, zapłon, ale zaczęła pompa cieknąć i teraz muszą uszczelnić jeszcze.

to zabawa po uszczelnieniu od początku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale jutro ma być autko. 6 lat jeżdżę i z układem paliwowym nic nie robiłem do tej pory. Auto już zresztą pełnoletnie.

---------- Post dopisany 14-03-2014 at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany 12-03-2014 at 19:53 ----------

Już odebrane autko. Zobaczę jak teraz będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustawił zapłon, uszczelnił pompę wtryskową (była spocona ale po ustawieniu się całkiem rozszczelniła) , no i dawki sprawdzał i ustawiał chyba. Pali teraz myślę lepiej, od razu łapie i zapala. Na razie testuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem taki sam przypadek w moim byłym 1z jak kolega opisał w opisie i pokazał na filmi jezdziłem po mechanikach. byłem nawet u mechanika któy mi wzystko porobił sprawdził co mogło być zle, ale okazło sie ze wszystko dziabie ustawił dawki paliwa kąd itp. i nadal było to samo. az zaczołem szukać nowo używanej pompę no i znalazłem, montaż pompy trochę potrwał ale sie opłacało auto odpalało za pierwszym strzałem. też miałem tak ze jak był zimny to odpalał bez problemu ale po zwiększeniu temperatury długo kręcił. mechanik powiedział ze musze wyczyścić nastawnik pąpy i bedzie gitara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nastawnik nie ma wiekszego znaczenia do odpalania tylko jak on jest ustawiony ,jak nie zbyt dobrze to bedzie ciezej odpalał. koledze ostatnio robilem afn-a bo jezdził najpierw po różnych mechaniorach ale oni rozkładali ręce . ja mu ustawiłem wszystko na perfekt i teraz nawet mu mocy przybyło i odpala od strzała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...