Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy


Aron21

Rekomendowane odpowiedzi

ew ciśnienie w pompie do podbicia, ale wiecie jak to zrobić :D jest tam taki dzyndzel :P tez niebawem będę go podbijał :P

podbicie zaworka nic ci nie da do porannego palenia a wysterowanie, dynamicznego kąta wtrysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś 5 stopni na plusie i odpalił od strzała

wysłane z audi goldiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem może niecałe ćwierć baku, zaworek zwrotny nowy i po nocy nadal dlugo kręcił, więc tak jak ktoś wyżej pisał - to nie wina zaworka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a jakie powinny byc wartosci na klimatroniku na kanale 49 i 51 przy sprawnym czujniku??

u mnie sprawdzalem w piatek przy temperaturze na zewnatrz -4 stopnie na zimnym silniku z rana

to na kanale 49 pokazywalo 49 stopni a na kanale 51 pokazywało 1 stopien:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na 49 rosnie od 30 do 85 stopni, 90 nie mam nigdy, termostat nowy ale te wahlery tak maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W misce nie masz nowsze silniki mają ale za to masz nad filtrem oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra , mniejsza o kanal 51 bo tam pokazuje 1 stopien i jak odpale silnik to rosnie ładnie do 90 wiec przyjmuje ze jest ok.

ale co z kanalem 49?? tam nie powinna sie wyswietlac rzeczywista temperatura plynu chlodzacego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest 90 stopni na kanale 49

wysłane z audi goldiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis wzialem czujnik temp cieczy z innego auta i podpialem do swojej instalacji i przy temperaturze zewnetrznej 4 stopnie tez pokazuje 49 stopni jak ten moj.

oswieci mnie ktos co jest grane?? moze cos z instalacja nie tak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis wzialem czujnik temp cieczy z innego auta i podpialem do swojej instalacji i przy temperaturze zewnetrznej 4 stopnie tez pokazuje 49 stopni jak ten moj.

oswieci mnie ktos co jest grane?? moze cos z instalacja nie tak??

Z tego co się orientuje jest to minimalna wartość która pokazuje klimatronik. U mnie też tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla przedlifta nie??

dla przedliftamasz kanał 51 a 49 nie obsługuje wcale ,

Bezpośrednio po przekręceniu kluczyka ma pokazywać temperaturę otoczenia również na minusie , potem samoczynnie rośnie do 50C, a jak odpalisz to do temperatury pracy .

Jak by to była temoeratura oleju to by była wyższa niż 90C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę trochę temat, jak palenie w waszych AUDI przy obecnych temp, kiedy po nocy spada minimalnie poniżej 0 a później jest na plus?

Przekopałem kilka for w tym temacie i na jednym z nich padało rozwiązanie problemu, w postaci wymiany bądź regeneracji uszczelnienia pompy vacuum i tutaj wstawię filmik

ja nie próbowałem, zobaczę dzisiaj czy nie siąpi się paliwo z tej pompy ale podejrzewam,że to może być to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...