Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

To da sie ustawic na 21mg ? A myślałem że tylko max 9.0

Opublikowano
ew ciśnienie w pompie do podbicia, ale wiecie jak to zrobić :D jest tam taki dzyndzel :P tez niebawem będę go podbijał :P

podbicie zaworka nic ci nie da do porannego palenia a wysterowanie, dynamicznego kąta wtrysku.

Opublikowano

Dziś 5 stopni na plusie i odpalił od strzała

wysłane z audi goldiego

Opublikowano

miałem może niecałe ćwierć baku, zaworek zwrotny nowy i po nocy nadal dlugo kręcił, więc tak jak ktoś wyżej pisał - to nie wina zaworka...

Opublikowano

moj tez na plusie dzisiaj od strzala poszedł

Opublikowano

panowie a jakie powinny byc wartosci na klimatroniku na kanale 49 i 51 przy sprawnym czujniku??

u mnie sprawdzalem w piatek przy temperaturze na zewnatrz -4 stopnie na zimnym silniku z rana

to na kanale 49 pokazywalo 49 stopni a na kanale 51 pokazywało 1 stopien:eusathink:

Opublikowano

u mnie na 49 rosnie od 30 do 85 stopni, 90 nie mam nigdy, termostat nowy ale te wahlery tak maja

Opublikowano

kanał 51 to jest temperatura oleju

Opublikowano

oleju?? ale u mnie w misce nie ma czujnika temp oleju??

Opublikowano

W misce nie masz nowsze silniki mają ale za to masz nad filtrem oleju

Opublikowano

no dobra , mniejsza o kanal 51 bo tam pokazuje 1 stopien i jak odpale silnik to rosnie ładnie do 90 wiec przyjmuje ze jest ok.

ale co z kanalem 49?? tam nie powinna sie wyswietlac rzeczywista temperatura plynu chlodzacego??

Opublikowano

U mnie jest 90 stopni na kanale 49

wysłane z audi goldiego

Opublikowano

Kanał 49 dla polifta to aktualna temperatura cieczy.

Opublikowano

a dla przedlifta nie??

Opublikowano

Też

wysłane z audi goldiego

Opublikowano

a jak w polifcie wlaczacie kody ?? :D

Opublikowano

dzis wzialem czujnik temp cieczy z innego auta i podpialem do swojej instalacji i przy temperaturze zewnetrznej 4 stopnie tez pokazuje 49 stopni jak ten moj.

oswieci mnie ktos co jest grane?? moze cos z instalacja nie tak??

Opublikowano
dzis wzialem czujnik temp cieczy z innego auta i podpialem do swojej instalacji i przy temperaturze zewnetrznej 4 stopnie tez pokazuje 49 stopni jak ten moj.

oswieci mnie ktos co jest grane?? moze cos z instalacja nie tak??

Z tego co się orientuje jest to minimalna wartość która pokazuje klimatronik. U mnie też tak jest.

Opublikowano
a dla przedlifta nie??

dla przedliftamasz kanał 51 a 49 nie obsługuje wcale ,

Bezpośrednio po przekręceniu kluczyka ma pokazywać temperaturę otoczenia również na minusie , potem samoczynnie rośnie do 50C, a jak odpalisz to do temperatury pracy .

Jak by to była temoeratura oleju to by była wyższa niż 90C.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Odświeżę trochę temat, jak palenie w waszych AUDI przy obecnych temp, kiedy po nocy spada minimalnie poniżej 0 a później jest na plus?

Przekopałem kilka for w tym temacie i na jednym z nich padało rozwiązanie problemu, w postaci wymiany bądź regeneracji uszczelnienia pompy vacuum i tutaj wstawię filmik

ja nie próbowałem, zobaczę dzisiaj czy nie siąpi się paliwo z tej pompy ale podejrzewam,że to może być to.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.