Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik - Tomaszów Mazowiecki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Adrian a ty lecisz do bukowiny na zlot ??

Ktoś się piszę na piątek ?

:hi: do bukowiny nie jade, miałem któregoś roku się wybrać ale jakoś nie zebrałem się, a w tym roku to nie bardzo bo żona na termin na początek marca.W piątek bym podjechał tylko żeby ktoś jeszcze był to by było raźniej

Opublikowano

Adrian a ty lecisz do bukowiny na zlot ??

Ktoś się piszę na piątek ?

:hi: do bukowiny nie jade, miałem któregoś roku się wybrać ale jakoś nie zebrałem się, a w tym roku to nie bardzo bo żona na termin na początek marca.W piątek bym podjechał tylko żeby ktoś jeszcze był to by było raźniej

Ja zamierzam być , Tomek a ty ??

Jakby co to będę o 21 pod kauflandem w Tomaszowie

Opublikowano

Adrian a ty lecisz do bukowiny na zlot ??

Ktoś się piszę na piątek ?

:hi: do bukowiny nie jade, miałem któregoś roku się wybrać ale jakoś nie zebrałem się, a w tym roku to nie bardzo bo żona na termin na początek marca.W piątek bym podjechał tylko żeby ktoś jeszcze był to by było raźniej

Ja zamierzam być , Tomek a ty ??

Jakby co to będę o 21 pod kauflandem w Tomaszowie

A jak tam Sebastian,ktoś ma z nim kontakt?

Opublikowano

Adrian a ty lecisz do bukowiny na zlot ??

Ktoś się piszę na piątek ?

:hi: do bukowiny nie jade, miałem któregoś roku się wybrać ale jakoś nie zebrałem się, a w tym roku to nie bardzo bo żona na termin na początek marca.W piątek bym podjechał tylko żeby ktoś jeszcze był to by było raźniej

Ja zamierzam być , Tomek a ty ??

Jakby co to będę o 21 pod kauflandem w Tomaszowie

A jak tam Sebastian,ktoś ma z nim kontakt?

Seba dziś nie da rady , Tomek a ty będziesz ? Adrian ?? ja będe

Opublikowano

Adrian a ty lecisz do bukowiny na zlot ??

Ktoś się piszę na piątek ?

:hi: do bukowiny nie jade, miałem któregoś roku się wybrać ale jakoś nie zebrałem się, a w tym roku to nie bardzo bo żona na termin na początek marca.W piątek bym podjechał tylko żeby ktoś jeszcze był to by było raźniej

Ja zamierzam być , Tomek a ty ??

Jakby co to będę o 21 pod kauflandem w Tomaszowie

A jak tam Sebastian,ktoś ma z nim kontakt?

Seba dziś nie da rady , Tomek a ty będziesz ? Adrian ?? ja będe

Znowu Lipton :facepalm: , źle się dzieje.Więc i ja chyba pasuje

Opublikowano

Niestety ja nie dałem rady.

Na następny piątek się szykuję.


Panowie kto pisze się na piątek ???

Opublikowano

Ja będę


Ktoś chętny na piątek ? I jak ktoś sie piszę na wyjazd do bukowiny ?

Opublikowano

akurat mam wolne wiec mi pasuje :)

Opublikowano

akurat mam wolne wiec mi pasuje :)

Zlot w piątek czy bukowina ?? :decayed:

Kto się pisze na jutro ? Kuba będziecie ?? Ja powinienem być

Opublikowano

Ja raczej będę

Opublikowano

Ja raczej będę

Czyli jest nas dwóch , kto się jeszcze pisze ?? Dziś spot w Tomaszowie

Opublikowano

to tylko dwóch się na dziś pisze?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Nie ma chętnych ??


I coś ostatnio nam nie idzie , może następny piątek ????


Ktoś się piszę na jutro ?

Opublikowano

ja niestety odpadam

Opublikowano

to dzisiaj też chyba nic z tego:/

kto się pisze jeszcze?

Edytowane przez kaka188

Opublikowano

tez nie dam rady zdrowko troche nie dopisuje :/

Opublikowano

Ja odpadam , już browar sie leje :decayed:


Jak tam jutro ktoś się piszę ?

Opublikowano

moja żona do pracy a ja jako niańka jutro więc odpadam

Opublikowano

no u mnie też ciężko bo pracuje do 21:/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.