Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik - Tomaszów Mazowiecki


Kaśka

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.10.2017 o 17:05, Kapiszon44 napisał:

Siema,
jeśli jakiś spot szykowałby się w weekend (ten czy inny) to chętnie wpadnę :) 

Tylko weekendy wchodzą w grę czy piątkowy wieczór też Ci pasuje ? Z reguły w piątki były organizowane spoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Mario82A4 napisał:

Tylko weekendy wchodzą w grę czy piątkowy wieczór też Ci pasuje ? Z reguły w piątki były organizowane spoty

Zwykle pasuje :) Wymiksuję się trochę wcześniej z roboty i dotrę. Ciekawe czy znajdą się chętni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy potrzebny mi w TM jakiś dobry elektryk co by mi zamontował w b6 pakiet światło bez fuszery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2017 o 22:44, Daniel96 napisał:

Koledzy potrzebny mi w TM jakiś dobry elektryk co by mi zamontował w b6 pakiet światło bez fuszery?

Ciężko będzie .  Ja nikogo nie kojarzę kto by się tego podjął 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,  :)

Będę kusić noworocznie główną wygraną w konkursie :)

Fajnie by było zobaczyć klubowe auta w finale

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko w Nowym Roku , robimy jakiś spocik w piątek ??? Zbliża się coroczny zlot w Bukowinie i może ktoś byłby zainteresowany wyjazdem na niezła imprezkę . Zapraszam w piątek o 21 standardowo na parking pod Kauflandem to możemy dogadać temat wyjazdu . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się jutro pojawię i jest jeszcze kilku chętnych więc spocik powinien się odbyć , Zapraszamy . Co do zlotu w Bukowinie wrzucam link do wątku  informacyjnego 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka , jestem z tomaszowa , moze jakis spocik audi ???? Moze by cos zorganizowac??? 

2. Wybiera się ktoś na zlot do łodzi w lutym???Organizowany przez łódzkie złoty audi 

 

Edytowane przez Norbert-tm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujemy spot w piątek ,  wszystko zależy od frekwencji . Ja jestem za i pogadam z resztą , pasuje Ci w piątek ? A myślałeś nad zlotem w Bukowinie? Można by się kiedyś wybrać do Łodzi ale trzeba by pogadać z innymi i jechać na kilka aut żeby to jakoś wyglądało 

Edytowane przez Mario82A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazić jest kilku chętnych więc spot raczej się dziś odbędzie.  Zapraszany wszystkich chętnych o 21  na parking pod kauflandem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niestety nie moglem sie pojawic na kauflandzie, jesli byliby chetni jeszcze kiedys zrobic jakis spot to jestem jak najbardziej za :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...