Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik - Tomaszów Mazowiecki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

może już zakupie A4 bo mam na oku to wpadne napewno na 100% :a4fan::quattro:

Opublikowano

siemka moze i ja do Was wpadne ale to zobaczymy...

Opublikowano

Ja się niestety rozchorowałam

Kaśia nie jesteś sama też mnie wzieło :(:confused4::sick3:

Opublikowano
  • Autor

Ja się niestety rozchorowałam

Kaśia nie jesteś sama też mnie wzieło :(:confused4::sick3:

To przykre, wracaj szybko do zdrowia. :)

Czy ktoś jest chętny na spot w ten weekend, chciałabym wiedzieć czy mogę liczyć na to, że ktoś sie pojawi?[br]Dopisany: 02 Październik 2008, 10:54_________________________________________________

siemka moze i ja do Was wpadne ale to zobaczymy...

Serdecznie zapraszam. :)

Opublikowano

Serdecznie zapraszam.

Dziekuje za zaproszenie :)

ale w ten weekend mam impreze tzn. zakonczenie sezonu tuningowego w moim miescie wiec nie dam rady :/

Opublikowano

ludzie może pokażecie każdy własną fure to będzie lepiej rozfoznać jak by sie ktoś z kimś gdzie zobaczył, wstawcie zdięcia lub linki :)

Opublikowano

Jak by coś było zchęcią tesz sie zjawie to gdzie i kiedy ;] na PCK ;> :chytry:

Opublikowano

Jak by coś było zchęcią tesz sie zjawie to gdzie i kiedy ;] na PCK ;> :chytry:

No widzicie już jeden więcej :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Czekałam przy internecie w sobotę na jakiś konkret, ale nikt się nie odezwał, więc spot znowu przepadł.

Natomiast co do miejsca to proponuję plac Kościuszki pod sądem, ponieważ na PCK ciągnie od wody i jest zimno wieczorami, a spocik raczej proponuję w godzinach około 17tej lub 18tej.

Opublikowano

dlamnie moze być ale niewiem czy wpadne bo chyba w słomczynie będe lub gdzie indziej po fure

Opublikowano
  • Autor

dlamnie moze być ale niewiem czy wpadne bo chyba w słomczynie będe lub gdzie indziej po fure

Powodzenia, obyś znalazł taką jaka Cię interesuje. :good:

Czy ktoś jeszcze ma ochotę się pojawić na spociku?

Opublikowano

W słomczynie będziesz w niedziele nie w sobote :P, a mi pasuje na 80% ale wolałbym tak koło 19-20 :P

Opublikowano

W słomczynie będziesz w niedziele nie w sobote :P, a mi pasuje na 80% ale wolałbym tak koło 19-20 :P

no fakt tez prawda a co do godziny to zgodze sie z Ziomalem

Opublikowano

Przypomniało mi sie, jak narazie na 50% będe bo jestem umuwiony na impreze w piątek a mam być na niej do niedzieli Rano :wallbash:

Opublikowano

halo ludki!!!!!!!!!!!! co z spocikiem w tm? :mysli:.............może ten weekend pasuje?.dajcie odp..pozdrawiam

Opublikowano

ja jak narazie to moge przyjść a nie przyjechać :(

Opublikowano
  • Autor

halo ludki!!!!!!!!!!!! co z spocikiem w tm? :mysli:.............może ten weekend pasuje?.dajcie odp..pozdrawiam

Ja jestem jak najbardziej za, więc jeśli są chętni to się pojawię, tak jak proponowałam plac Kościuszki pod sądem, godzina do ustalenia.

ja jak narazie to moge przyjść a nie przyjechać :(

Każda osoba, czy z autem czy bez, jest mile widziana jeśli tylko ma ochotę się pokazać :)

Opublikowano

No ja narazie na 60% jestem chętny ustalcie godzine a jak bede mógł to napewno zajrze.

Opublikowano
  • Autor

Chciałabym, aby wypowiedziało się więcej osób czy są chętni i czy ktoś na pewno się zjawi, bo ja specjalnie z warszawy będę przyjeżdżać na to spotkanie i chcę wiedzieć czy mogę na kogoś liczyć, bo jeśli nie to przesuńmy spotkanie na przyszły tydzień i niech każdy sobie zaklepie ten termin. :)

Opublikowano

Witam.Myśle że mogę zajrzeć tylko napiszcie o której. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.