Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik - Tomaszów Mazowiecki


Kaśka

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ustaliliśmy w końcu godziny, więc niestety się nie pojawiłam, ale fajnie, że dwie osoby się zorganizowały, jeśli wam się podobało to może w przyszły weekend więcej osób się pojawi i na pewno będę też ja? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem z piotrkowa i chętnie bym przyjechał na zlocik. prosze o powiadowienie. pozdrawiam [br]Dopisany: 14 Październik 2008, 19:17_________________________________________________witam jestem z piotrkowa i chętnie przyjade do tomaszowa. prosze o powiadomienie.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze w piotrkowie cos zorganizujemy? :>

To załóż osobny temat i znajdź ludzi z Piotrkowa, a może co jakiś czas spotka się Piotrków z Tomaszowem gdzieś po środku :)

Chłopaki to jak z tym sobotnim spotem, są jacyś chętni, żeby znowu się nie okazało, że tylko dwie osoby się pojawią??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I następna sobota mineła bez żadnego spotu ;/ heee

Dokładnie :(

Słuchajcie ja mam dostęp do neta tylko w tygodniu, więc potrzebuję znać odpowiedź na pytanie czy w ogóle macie ochotę się spotkać, bo nie ma sensu żebym stała sama na placu Kościuszki w weekend jak nikt się nie zjawi. Moja propozycja jest taka, żebyście się określili do przyszłego piątku czy robimy spocik? Dla mnie nastęony realny termin to 1 listopada, tym bardziej, że większość z nas na pewno będzie w Tomaszowie ze względu na "okazję". Niestety 25 nie dam rady się zjawić. No więc jak chłopaki rozkręcamy spoty w Tomaszowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nam ten spocik w Tomaszowie nie chce wyjść :( W takim razie ja informuję, że będę na Placu Kościuszki od strony sądu 22 listopada o godzinie 16tej. Jak ktoś chętny zapraszam serdecznie, jeśli nie najwyżej postoję 15 minut i pojadę do domu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :hi: ja tez się postaram przyjechać 22 tylko mi lepiej pasowałaby godz 17? pogadam jeszcze z kumplem bo on też jest chętny na spocik . pozdrawiam

17ta nawet jeszcze lepiej :) To już jest nas dwoje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...