Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik - Tomaszów Mazowiecki


Kaśka

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie ,wlasnie...moze by w koncu skleic jakis fajny spot w ETM.. :good: jestem chetny :hi:

a moze by tak rozeslac to kolegow z okolicy jakies zaproszonko na PW..na jakis fajny termin :a4fan:

[br]Dopisany: 15 Listopad 2008, 10:59_________________________________________________SPOCIK TOMASZOW MAZOWIECKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...widze ze w Piotrkowie czy Tomaszowie ciezko jest sie zebrac.. :bicz2: [br]Dopisany: 15 Listopad 2008, 11:40_________________________________________________SPOCIK TOMASZOW MAZOWIECKI

.... to zróbmy w opocznie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... no za mało nas tu jest, ale można by pomyslec o jakims spociku

Powiem, Wam, że Warszawa kiedyś tez zaczynała od kilku aut a teraz spoty są po kilkadziesiąt aut nawet, więc nie załamujmy się, że jest nas mało, tylko zbierajmy silną ekipę i się spotkajmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak..wiec do dziela :a4fan: Jak Ty Kaśka nie pociagniesz tego tematu to sami chyba nie damy rady :decayed: Mianuje Cie Przewodniczaca spotow Tomaszow mazowiecki :notworthy:

Dzięki wielkie za zaufanie. :) To jak ze spotem w tą sobotę? Będzie ktoś jeszcze o 17tej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez będę i mój kumpel który nie jest jeszcze zapisany na forum też może podjedzie.

Pozdrawiam

Super! :D Im nas będzie więcej tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ile osob jest chetnych na chwile obecna? 4? :>

Zawsze fajnie się poznać, niezależnie od ilości osób. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) no i co ludzie znów klapa :thumbdown:

ja tylko powiem o jednej żeczy spoty polegaja na tym żeby spotkać sie w danym miejscu a nie jerzdzić po całym placu kościuszki i patrzec czy ktos jest a jak widziałem to kilka audicek jerzdziło ale żadna sie nie zatrzymała my tam z Ziomalem byliśmy :(

Kasiu dlaczego nie widzaiałem zadnej dziewczyny w audi czyżby cie nie było??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początki są trudne, może się uda następnym razem, ja chętnie bym zaparkował na Placu Kościuszki w ten weekend 29-30 bo będę jechał na andrzejki, będę śledził wątek. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się troszkę spóźniłem :wallbash: byłem dwadzieścia po 17stej ale już nikogo nie było :kwasny:

O 17tej bodajże dziesięć byłam na miejscu, ale że nikt się nie pojawił zrobiłam rundkę przez miasto i stanęłam znowu na placu mniej więcej wpół do szóstej. Ja natomiast nie widziałam nawet jednej audi, widziałam tylko dwóch chłopaków na rowerach, którzy stali i patrzyli na samochody.

No cóż tym razem nie wyszło, ale może następnym razem się uda tylko umówmy się, że stajemy w jednym miejscu i nie szukamy się po mieście. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...