Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik - Tomaszów Mazowiecki


Kaśka

Rekomendowane odpowiedzi

no i jak robimy co ?? czy nic nie chcecie. Bo ja wlaśnie autko zakupiłem i moge przyjechac na SPOCIK :>

Gratuluje zakupu, mam nadzieję, że autko będzie się dobrze sprawować.

Co do spotkani to przed świętami nie uda mi się już przyjechać do TM, ale może w święta jak wszyscy się zjedziemy do domów udało by nam się spotkać, co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kto chetny pisać sie na liste

1. Koleś http://www.a4-klub.pl/smf/amb_a4_b5_18t_quattro170km-t57744.0.html <<<(będe tym)

2. ...

trzeba jeszcze wymyślic o której godzinie

Fajne auteczko, z moim ulubionym silnikiem :) i jedynym słusznym napędem. :good:

Proponuje spotkanie 25.12. o godzinie 14tej, 15tej, żeby było jeszcze dosyć widno. Jak myślicie damy radę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym razem moze wypali :good: Oby..

25.12 godz.14-15 Oczywiscie parking na placu..

Na pewno wypali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mini spocik się odbył. :) Pojawiły się trzy autka, każde w innym kolorze, ale wszystkie trzy to benzynki. Nie rozmawialiśmy długo, ale sympatycznie :) i wymienialiśmy się wiedzą oraz doświadczeniami na temat audi, więc czas upłynął błyskawicznie. Mam nadzieję, że następnym razem zbierzemy się na dłużej i że będzie nam cieplej, a nas więcej. Pozdrowienia dla tych co się stawili i dla tych co niestety nie mogli, może się uda innym razem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póżniej widziałem kogoś Audi A4 kombi może to ktos co mówił że przyjedzie, był tak wieczorem.[br]Dopisany: 27 Grudzień 2008, 11:35_________________________________________________coś trzeba napisac bo jakos tak tu cicho ;( :dziura:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2009, 14:54_________________________________________________Ludzie jest sprawa na PCK przy przystani na parkingu odbedzie sie spocik. Będzie on w ten piatek o godzinie koło 19:30 mam nadzieje że bedzie nas jak najwięcej. Bo na zlocik wpadaja rownież ludzie z ATT Astra tuning Team, i bedą równierz osoby z TFM Tomaszowskiego Forum Motoryzacyjne. Wpadnijcie będzie nas wielu, wielu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jest sprawa na PCK przy przystani na parkingu odbedzie sie spocik. Będzie on w ten piatek o godzinie koło 19:30 mam nadzieje że bedzie nas jak najwięcej. Bo na zlocik wpadaja rownież ludzie z ATT Astra tuning Team, i bedą równierz osoby z TFM Tomaszowskiego Forum Motoryzacyjne. Wpadnijcie będzie nas wielu, wielu

A gdzie jest dokladnie ten parking kolo PCK??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...