Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik - Tomaszów Mazowiecki


Kaśka

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie jest sprawa na PCK przy przystani na parkingu odbedzie sie spocik. Będzie on w ten piatek o godzinie koło 19:30 mam nadzieje że bedzie nas jak najwięcej. Bo na zlocik wpadaja rownież ludzie z ATT Astra tuning Team, i bedą równierz osoby z TFM Tomaszowskiego Forum Motoryzacyjne. Wpadnijcie będzie nas wielu, wielu

A gdzie jest dokladnie ten parking kolo PCK??

tam gdzie zawsze odbywają się dni tomaszowa.[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 17:12_________________________________________________jak coś to tu mini mapka http://mapa.targeo.pl/Spotkania,mapa_7288051

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi pozostaje to życzyć wam dobrej zabawy, :good: bo ja o tej porze to już na nartach będę śmigać. :)

Zdajcie tylko później relację jak się integracja udała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jeszcze ktoś chętny bo zlocik niedługo :)[br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 21:37_________________________________________________przypominam dzisiaj zlocik, wstawmy sie tam licznie.[br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 11:48_________________________________________________dobra i po spocie teraz mi napiszcie czy wogule ktos tam był, bo widziałem kilka a4 do jednej kombi podeszłem ale okazało sie że kich oni nie na spocik, wiec podeszłem do drugiej no okazało sie że kupmle siedzą styłu ale oni nie na zlot przyjechali. Była jeszcze jedno audi ale migneło długimi i pojechało to ktoś z was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem chwile postałem, nie wiem czy to był spocik a4 czy ogólny bo wszystko migało od cinkasy do peugotów. 10 min postale i pojechalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to był spocik ogólny było pisane wcześniej, i było zresztą widać[br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 13:20_________________________________________________No i jak dziewczyny/chłopaki robimy jakiś spocik A4 w Tomaszowie.[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 15:17_________________________________________________Bo jak by coś byo to najlepiej by pasował Piętek wieczór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaram sie być lecz nie obiecuje, a ile osób będzie.[br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 11:16_________________________________________________może by tak sie przejechac co wy na to Tomaszowianie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...