Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik - Tomaszów Mazowiecki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ludzie jest sprawa na PCK przy przystani na parkingu odbedzie sie spocik. Będzie on w ten piatek o godzinie koło 19:30 mam nadzieje że bedzie nas jak najwięcej. Bo na zlocik wpadaja rownież ludzie z ATT Astra tuning Team, i bedą równierz osoby z TFM Tomaszowskiego Forum Motoryzacyjne. Wpadnijcie będzie nas wielu, wielu

A gdzie jest dokladnie ten parking kolo PCK??

tam gdzie zawsze odbywają się dni tomaszowa.[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 17:12_________________________________________________jak coś to tu mini mapka http://mapa.targeo.pl/Spotkania,mapa_7288051

Opublikowano

Ja będe napewno :naughty: z kumplem z ATT :evil:

Opublikowano

No i oby tak dalej :>

Opublikowano

no to ja tez podjade

Opublikowano

Kaśka, może też zajrzysz ? Daleko niemasz ;)

Opublikowano

Kaśka pewnie by zajrzała ale trza wejść na forum aby o tym przeczytać :>

Opublikowano
  • Autor

Jedyne co mi pozostaje to życzyć wam dobrej zabawy, :good: bo ja o tej porze to już na nartach będę śmigać. :)

Zdajcie tylko później relację jak się integracja udała.

Opublikowano

może jeszcze ktoś chętny bo zlocik niedługo :)[br]Dopisany: 21 Styczeń 2009, 21:37_________________________________________________przypominam dzisiaj zlocik, wstawmy sie tam licznie.[br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 11:48_________________________________________________dobra i po spocie teraz mi napiszcie czy wogule ktos tam był, bo widziałem kilka a4 do jednej kombi podeszłem ale okazało sie że kich oni nie na spocik, wiec podeszłem do drugiej no okazało sie że kupmle siedzą styłu ale oni nie na zlot przyjechali. Była jeszcze jedno audi ale migneło długimi i pojechało to ktoś z was.

Opublikowano

ja byłem chwile postałem, nie wiem czy to był spocik a4 czy ogólny bo wszystko migało od cinkasy do peugotów. 10 min postale i pojechalem.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

to był spocik ogólny było pisane wcześniej, i było zresztą widać[br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 13:20_________________________________________________No i jak dziewczyny/chłopaki robimy jakiś spocik A4 w Tomaszowie.[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 15:17_________________________________________________Bo jak by coś byo to najlepiej by pasował Piętek wieczór.

Opublikowano

w piatek to ja będe na spocie TFM ;P ale jak by coś wyszło to zalicze oba tylko wiadomo ja niemam a4 ;)

Opublikowano

my tu sopcik robimy :) przyjedzie ktoś

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
:hi: zapraszam do skierniewic 14,03,2009 godz 15-16. :good: ktos chetny? :naughty:
Opublikowano

jak by było troche osób to może bym wpadł

Opublikowano

no bo zapowiada sie ze bedzie to wpadaj :) zapraszamy :)

Opublikowano

postaram sie być lecz nie obiecuje, a ile osób będzie.[br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 11:16_________________________________________________może by tak sie przejechac co wy na to Tomaszowianie

Opublikowano

:hi: napewno sporo :naughty: a jak wy byscie dojechali bylo by jeszcze wiecej :kox:

:a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.