Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie można dostać drzwiczki przedniego schowka-pęknięty prawy zawias


waldi2929

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

wpadł mi długopis między drzwiczki a schowek i pękł mi zawias.Gdzie kupić drzwiczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawy i to mnie martwi

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

Da sie to gdzies zakupic?czy mozna jakos naprawic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe drzwiczki to koszt ok 300zł. zostaje naprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki........pozostaje mi chyba kupno, bo w domu tez bywam tylko w wakacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymontuj drzwiczki, wystarczy tylko wyciągnąć obcążkami ich sworznie i zawieź do pospawania. W międzyczasie rozebrać ten siłowniczek i posmarować gumkę smarem silikonowym bo na pewno się zacina i przez to ten zawias się ulamał. Swoja drogą ten zawias to straszne badziewie:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecane zdjęcia. W skrócie dodam, że wykonanie tego wymagało rozdwojenia klapy. Wykorzystałem dwa wąski elementy płaskownika, które przykręciłem po zewnętrznej oraz wewnętrznej stronie zawiasu. Nie przeszkadza przy otwieraniu ani zamykaniu. Dobranie odpowiedniej farby całkowicie zamaskuje ten wynalazek :decayed: Chociaż i tak ludziom którym pochwaliłem się ową regeneracją zawiasu twierdzili, że wgl by tego nie zauważyli gdybym im nie powiedział :naughty:

IMG_0108.jpg

IMG_0109.jpg

IMG_0110.jpg

IMG_0111.jpg

IMG_0112.jpg

IMG_0113.jpg

IMG_0114.jpg

IMG_0115.jpg

---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

Wiem, że nie jest to prosta metoda. Dużo czasu trzreba poświecić. Ale jakby ktoś chciał to naprawię mu zawiasik. Oczywiście nie za free ale przynajmniej porządnie. Zima zimno czas jest to w garażu można rezać. Robiłem niedawno koledze bo mu sie urwał po raz kolejny... Myślał że jak mu zeespawali to może już nawalać schowkiem... Spawanie jest dobre (sam troche spawam plastiki) ale nie w tym przypadku... konstrukcja tego zawiasu jest tak do kitu, że chyba nie ma spawacza co by to porządnie zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...