Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wakacje na Wegrzech ..Balaton prosba o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wybieram sie nad balaton(prawdopodobnie)I mam pytanie do osób ktore tam byly i moga pomóc .Moze ktos ma jakis namiar na nocleg który mogł by polecic??Fajnie tez by bylo zeby ktos cos opisal na temat Wegier.I czy znajde tam jakis nocleg jak pojade w ciemno czy lepiej cos rezerwowac wczesniej(wyjazd we srode) :gwizdanie:

Opublikowano

Raz byłem nad balatonem przejazdem i udało mi sie znaleźdz nocleg w wieloosobowym pokoju za 4ry erup za osobe.. ale wtedy to był mus.. teraz (wybierajając się na dłużej bym cos rezerwował).

Opublikowano

Węgry to wspaniały kraj, byłem tam 3 razy

świetny klimat, świetne jedzenie i cycate Węgierki :naughty:

w Balatonie woda bardzo ciepła, ale mętna- podłoże piaskowca

o noclegach na własną rękę nie powiem- zawsze byłem w grupie zorganizowanej

w Budapeszcie można spotkać nachalnych cyganów- z jednym chamem się szarpałem

ogólnie kraj ciekawy kulturowo i obyczjowo

Opublikowano
  • Autor

No to juz wrocilem wiec temat mozna zamknac :gwizdanie:

Węgry to wspaniały kraj, byłem tam 3 razy

świetny klimat, świetne jedzenie i cycate Węgierki :naughty:

Cycate :polew: To ja musialem byc w jakims h*jow*m miejscu bo nie bylo takich :polew:
Opublikowano

No to juz wrocilem wiec temat mozna zamknac :gwizdanie:

Węgry to wspaniały kraj, byłem tam 3 razy

świetny klimat, świetne jedzenie i cycate Węgierki :naughty:

Cycate :polew: To ja musialem byc w jakims h*jow*m miejscu bo nie bylo takich :polew:

to może byłeś nad balatonem ale w Trzebini :)

Opublikowano
  • Autor

No to juz wrocilem wiec temat mozna zamknac :gwizdanie:

Węgry to wspaniały kraj, byłem tam 3 razy

świetny klimat, świetne jedzenie i cycate Węgierki :naughty:

Cycate :polew: To ja musialem byc w jakims h*jow*m miejscu bo nie bylo takich :polew:

to może byłeś nad balatonem ale w Trzebini :)

:bla:
Opublikowano

No to juz wrocilem wiec temat mozna zamknac :gwizdanie:

Węgry to wspaniały kraj, byłem tam 3 razy

świetny klimat, świetne jedzenie i cycate Węgierki :naughty:

Cycate :polew: To ja musialem byc w jakims h*jow*m miejscu bo nie bylo takich :polew:

Byłem też 3 razy.. raz nawet na ponad 3 miesiące .. na małym kontrakcie. i potwierdzam Taktusia .. węgierki biją polki wagą cyca.. dosłownie..

  • 3 lata później...
Opublikowano

Witam!

W tym roku myślimy z żoną i 4 letnim synkiem wybrać się na tydzień samochodem nad Balaton na początku sierpnia. Chciałbym już coś zacząć rezerwować w związku z tym pytanie czy ma ktoś jakieś ciekawe namiary w jakie okolice dokładnie jechać, jakieś fajne noclegi, za rozsądną cenę? Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki. Pozdr. :wink4:

Opublikowano

dookoła Balatonu masz pełno noclegów, hoteli i tego całego ustroństwa

bajoro płytkie i metne jak zupa, ale do wymoczenia skóry wystarczy

warto poszukac cos na necie, i zasięgnąc info w biurach podróży

zarcie super, wino tez, Węgierki..... :> :> :> :> :>, ładne, ładne nie powiem

Buda piekna, Peszt tak samo, zwiedzania jest do zaje.... duzo, na dwa tygodnie wystarczy,

z językiem ch...ujowo, ale ze starszymi mieszkańcami porozumiesz sie po rosyjsku jak znasz

z młodymi po angielsku i niemiecku tez da sie rade, z Cyganami, fakt mozna sie nieraz spotkac

chociaż oni sa wszyscy do siebie podobni :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Byłem nad Balatonem w Keszthely. Po niemiecku dogadasz się bez problemu, po angielsku jest trudniej. Z kwaterą na wariata nie ma problemu bo pensjonatów sporo, a turystów jakoś mało.

Węgierki to i owszem oddychać czym mają, ale przeważnie niezgrabne są :przebiegly:

Opublikowano

Pani Teresa Bodo Balatonfoldvar ul. Dózsa György 30b tel. 0036306181679 .Zjeżdżasz na 119km z autostrady M7 na Balatonfoldvar .

Tutaj nocowałem w zeszły roku jak jechałem do chorwacji .

Znaczy sie nie tam ,ale u jej córki.

Ona jest polką ,a dla kogoś takiego jak ja ,kto kompletnie nie zna niemieckiego jest to dośc istotny szczegół.

Umeblowanie lata 80-te , na 1-2 noce może byc .Jeśli dłużej to lepiej poszukać czegoś fajniejszego .

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

śmialo jedz w ciemno z noclegiem napewno coś załatwisz kilka lat temu gosciłem w tym kraju w Szantod wszystko było super oprócz pogody.jak zarezerwujesz kwatere to z ceny nie zejdziesz i miejsca nie zmienisz!a tam można sie targowac zobaczysz co i jak a miejscóweczkę zawsze można zmienic.proponuje poszukac w google jakiegos forum na ten temat.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.