Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowy "myk" naciągaczy?


blejk83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, znalazłem na mobile.de auto, BMW 530i 2001r za 2200e, wyslalem do sprzedającego zapytanie czy rozmawia po angielsku i czy dośle mi wiecej zdjec pojazdu. W odp dostalem kilka fotek auta, rzekoma sprzedajaca przedstawila sie jako szwedka i ze jej maz szwed pracowal w niemczech lecz niestety zginal w wypadku w pracy, auto stoi w szwecji i ona moze mi je przyprowadzic do Niemiec. Jako potwierdzenie, ze przyjade po auto poprosila zeby moja zona przetransferowala na moje nazwisko do Berlina 1600E i ze jak przyjade to sobie odbiore te pieniadze a ona bedzie pewna ze mam gotwke na auto. Teraz moje pytanie, czy to jakis nowy sposob naciagaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer stary. Już od dawna stosowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jej ze zaplacisz te 1600 € wiecej na miejscu :grin:

Albo poplyniesz sobie Stenaline do Szwecji :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym ,ze ona mi pisze zeby moja zona przelala na moje nazwisko 1600e, tak zeby miala pewnosc ze zjawie sie w berlinie. Z przelewaniem na czyjes konto to faktycznie stary numer, ale tu pieniadze moglbym odebrac w berlinie tylko ja. I tu sie zastanawiam gdzie jest myk

---------- Post dopisany at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany at 18:59 ----------

Czy, ktos inny moze podjac gotowke jesli transfer jest na moje imie, jest na to jakis sposob?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelej na moje nazwisko te pieniądze i jedz do Berlina ....

OK, pod warunkiem ze do konca zycia bedziesz przychodzil wyrzucać gnój spod moich 30 krów:grin: Wiem, ze to ogłoszenie to wał tylko zastanawiam sie jak to działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie. Musisz posłać tej babie jakieś potwierdzenie zw kasa poszła do odbioru w Berlinie, się dopytasz to ci powie ze ma być to przez firmę od transferów zagranicznych typu western union. Problem w tym, ze z tym potwierdzeniem w ręku kazdy może te pieniądze odebrać

Wysłane z mojego Trooper_X55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki, bylem przekonany za aby podjac ta kase trzeba okazac ID

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, po co tak kombinować, załóż sobie PayPal, kobieta też niech założy, niech wystawi aukcje na ebay, podeśle Ci link, Ty odrazu klikniesz, zapłacisz PayPal i w razie jak transakcja nie dojdzie do skutku zrobisz spór na ebay i odzyskasz kase. Jak transakcja dojdzie do skutku to anulujecie transakcje na ebay zeby prowizje odzyskac i po temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toś doradził.:facepalm:

Nie lepiej omijać podejrzane aukcje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzane omijać a ewidentnych wałków nawet nie rozważać.

Wysłane z mojego Trooper_X55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...