Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] A4 B5 Avant w klimacie "S-ki"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajny avancik z pakietem od eski mimo że kle kle :decayed:

Cóż to za felgi ? :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Repliki BBS RS przod 8J tyl 9.5J

Opublikowano
Ja tego nie montowalem wiec Ci raczej nie udziele odpowiedzi na to pytanie, jedyne co mnie interesowalo to to ze sa ladne i maja poduchy ;)

jesteś w stanie zrobić fotke jak to wszystko wygląda pod siedzeniem ? i podesłać mi na maila ?

Opublikowano
  • Autor
Ja tego nie montowalem wiec Ci raczej nie udziele odpowiedzi na to pytanie, jedyne co mnie interesowalo to to ze sa ladne i maja poduchy ;)

jesteś w stanie zrobić fotke jak to wszystko wygląda pod siedzeniem ? i podesłać mi na maila ?

zobacze co sie da zrobic.

---------- Post dopisany at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany at 08:04 ----------

Na fotkach kiepsko co widac, musialbym w dobra pogode zrobic bo malo co widac ale moze cos zobaczysz

2014_02_12_16_58_57.jpg

2014_02_12_16_59_33.jpg

2014_02_12_17_00_25.jpg

2014_02_12_17_01_37.jpg

Opublikowano

Ciemność, ciemność widzę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

kijowa pora byla :kox:

Opublikowano

bardzo fajne auto widac duzo pracy włożonej ... no koła sare klasyczne ale jak ze cultowe:)

Opublikowano

bardzo ładny egzemplarz :decayed: dużo Cię kolego kosztował wydech x2? :slina:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj tak zerknolem na silnik no i nuda wialo pod maska, wpadlem na maly pomysl i zrealizowalem: obudowa pod kolor samochodu i czerwony napis :P

2014_02_14_19_12_29.jpg

---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ----------

bardzo ładny egzemplarz :decayed: dużo Cię kolego kosztował wydech x2? :slina:

No wydalem ponad 1000 za sama robocizne, wyzej sa fotki jak to wyglada pod spodem itd no i plus koncowki co juz mialem kupione wczesniej

Opublikowano
Dzisiaj tak zerknolem na silnik no i nuda wialo pod maska, wpadlem na maly pomysl i zrealizowalem: obudowa pod kolor samochodu i czerwony napis :P

http://s29.postimg.org/h2qna3s43/2014_02_14_19_12_29.jpg

---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ----------

bardzo ładny egzemplarz :decayed: dużo Cię kolego kosztował wydech x2? :slina:

No wydalem ponad 1000 za sama robocizne, wyzej sa fotki jak to wyglada pod spodem itd no i plus koncowki co juz mialem kupione wczesniej

dobry mod z osłoną, u mnie to samo od 3 miechów i nawet więcej w kolorku:kox:

Opublikowano
  • Autor

No ja tez chyba sie wezme troche za wyglad silnika, na wiosne te wtryski z 2.5 przelot turbina itd niech troche lata bardziej chodzi tak nie ma zlem usze przyznac

Opublikowano

dzięki za zdjęcia, nie wiele widać... ale widać.. :) jak byś robił zdjęcia przy lepszym świetle to zrób foto przedniego mocowania.

Ale po tych zdjęciach już widze, że fotele całe zmienione, ciekawe tylko czy bardzo rzeźba..

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
dzięki za zdjęcia, nie wiele widać... ale widać.. :) jak byś robił zdjęcia przy lepszym świetle to zrób foto przedniego mocowania.

Ale po tych zdjęciach już widze, że fotele całe zmienione, ciekawe tylko czy bardzo rzeźba..

Jak bede mial chwile i bedzie jeszcze jasno to zrobie lepsze fotki moze jakas latarke jeszcze wezme.

---------- Post dopisany 01-03-2014 at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany 16-02-2014 at 20:02 ----------

2014_03_01_13_46_29.jpg

2014_03_01_13_46_43.jpg

2014_03_01_13_58_21.jpg

Dzisiaj postanowilem troszke zaszalec i rotor polecial w fioletowy metalik ;)

---------- Post dopisany 15-04-2014 at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany 01-03-2014 at 19:37 ----------

Aktualne :kox:

P1000433222.jpg

P1000537333.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Bardzo ładna sztuka. Podoba mi sie ten wydech:)

Opublikowano

no no graty tak utrzymanego sreberka, niezle sie prezenci :slina: z ta dwururka zadek klasa. tez planowalem ale pozniej odpuscilem temat. duzo trzeba sie tam wciac ? bo mam butle LPG w kole i zastanawiam sie czy by dalo rade :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

troche tylko, zeby rura nie wystawala calkiem, troche wpusc i bedzie ok, mi by weszlo kolo zapasowe jeszcze tyle ze mam 16 zapasowa wiec juz problem mam ale mniejsza by wlazla troche wystaje to korytko wewnatrz powyzej tej gwiazy w srodku jakies 1-2 cm

Opublikowano

Fajny avancik i fajnie zrobiony powodzenia w modach. Telewizorek dla dzieciaczka bomba.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Proponuje ktos jakies zmiany? :>

Opublikowano

Na fb oblukane auto, tył mega, przod zmień strony zaslepek spryskow, reflektory i gril od eski wtedy będzie malina

Opublikowano

fajna furmanka, ja i tak znam już to auto z fejsbukowej grupy :decayed: powodzenia w modach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.