Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zderzak RS z laminatu


Gumak

Rekomendowane odpowiedzi

Kumpel miał taki założony przy swojej b5, okropnie to wyglądało. Nierówny, wloty po bokach były jakoś dziwnie ukształtowane, co więcej nie mógł go dopasować do lamp i maski by to wyglądało jakoś w miarę. Z tego co mi mówił po jakimś czasie, sprzedał go napaleńcowi.

Pozdrawia.

Lekko zahaczysz i od razu się połamię, a zimą to będzie masakra by go nie uszkodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co dzień mam do czynienia z laminatami... powiem szczerze - zderzaka z tego materiału sobie nie wyobrażam. Żeby to jakoś wyglądało, trzeba nieźle się napracować i to z niezłą precyzją. Patrząc na ceny laminatów na allegro - nie ma szans, aby było to zrobione dokładnie...

Laminat zimą pęknie przy pierwszym kontakcie z czym kolwiek twardym. Owszem, można zrobić taki zderzak "dla siebie", stosując odpowiednie włókna (nie najtańszą matę) i będzie on znacznie trwalszy, problem w tym, że trzeba posiadać ori zderzak na wykonanie formy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/audi-a4-b5-1994-2000-zderzak-przod-rs4-i5454077830.html


A co sądzicie o tym? Piszą, że jest lepszej jakości od laminatu + wygląda na zdj. porządniej. Naprawdę dużo jest by zaczepy dospawać tam itd.? To trzeba będzie jakoś odmierzać to itd.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne taki sam laminat jak inne

chyba jedyne co warto kupić: http://allegro.pl/audi-a4-b5-94-01-rieger-tuning-zderzak-przod-i5663218871.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nawet ten Rieger nie wygląda za dobrze. Jednak co ori to ori, albo zwykły zderzak albo S4/RS4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile chodzi komplet przód + tył do avanta rs4 mowa o ori czywiście ? Bo ceny są tak różnorodne z tego co się przyglądam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komplet z RS4 wyrwiesz za ok. 1500 ale może dojść do 2000, bywają tańsze niż z S4 dlatego że zderzaki z RS4 są szersze i bez przeróbek nie podejdzie.

Edytowane przez Fenrir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta/zderzak-i-grill-audi-rs4-b5-kompletny-do-zamontowania-w-audi-a4-s4-CID5-IDf9Qql.html#d61045346a

Dzwoniłem do gościa dowiadywałem się - fajnie w miarę to wygląda, lecz chce 600zł.. Szukam już rok RS/S jakiegoś i nic nie mogę znaleźć, a ten to jednak prawdziwy odlew, zwróćcie uwagę jaki jest "długi" bo reszta tych większych podróbek ma wymiary jak ori zderzak z A4. Co sądzicie o tym, odpuścić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również z nim gadalem, myslalem zeby do S4 zapakowac ten zderzak bo ori niestety nie miesci fmica. Na zdjeciach wyglada to na bardzo ladnie spasowane, ciekawe czy taki laminat sie trafil czy to byla juz rzeźba blacharza zeby to tak ladnie dopasować. W tej cenie chyba warto. Kratki z rs4 kosztuja swoje o ile sie trafia, ori grill również wart ok 400zl. Szkoda tylko ze wysylka nie wchodzi w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem całkiem niezły kąsek, nawet za tysiaka. Sam grill to co najmniej 350zł, do tego osprzęt zderzaka też ciężko skompletować i swoje kosztuje. A całość wygląda nieźle, jak ori, w dodatku nie trzeba przerabiać. Ja bym brał jak bym potrzebował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie najgorsze, że pół Polski musiałbym po niego "dymać", chyba odpuszczę i szukam coś spod S'ki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...