Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

sprawny, ale coś jest nie tak bo są źle ustawione. Przestawienie na ząbku nic nie da.

Opublikowano

O zabek ale ba silniczku ;) to pomoze ;)

Opublikowano
  • Autor

no tak ale wiesz jak silnik robi ? leci w dół potem dopiero w góre i zatrzymuje się nie na samym dole tylko 5cm wyzej niz powinien

Opublikowano

Mechanizm zapiekał się we wszystkich (sworzeń) . W moim helmut pojechał na serwis i wymienili na poprawioną wersje. Ktoś twój remontował i zle złożył. Żeby się tak dostać całe podszybie trzeba rozgrzebac, komputer, aku ale do ogarnięcia. Prawidłowo zamontowane omija wiatr podczas jazdy

Opublikowano

Nie rozbieralem tego ale jak zawitasz w sobote, z czteropakiem to damy rade :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

muszę się tym zająć.


nowe foto

5fIcwxv.jpg

5zM1HSy.jpg

Opublikowano

heyka fajna furka

Opublikowano

slo fotki jak i auto petarda :)

Opublikowano

Potwierdzam

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam.

W końcu nadeszła pora na zmianę autka :)

Wyboru nie miałem wielkiego - miała być a4 z motorkiem BEX. Trafiło się coś szwajcarskiego :naughty:

Silniczek zdrowy, pierwszy właściciel od początku, serwisowana do końca.

W skrócie:

Rok 2004

Silnik: 1.8T BEX

Skrzynia: Multitronic

Kolor: Brillant red

Fabryczny pakiet s-line wewnętrzny:

- Czarna podsufitka

- Pikowana trójramienna kierownica

- Pikowana gałka biegów

- Listwy progowe s-line

Fabryczny pakiet s-line zewnętrzny:

- Zderzak przód

- Zderzak tył

- Listwy na drzwi

- Lotka

Szyberdach

Szyby 4x elektryczne

Dekory satyna 7n6

Zawieszenie 1BV

Bixenon

PDC tył

Fotele półskóra speed full elektryka

Pakiet McDonald w tylnym podłokietniku

Pakiet światło

Schowki pod fotele

Plany/realizacje:

- Końcówki wydechów Ulter 90mm - Zrobione

- Znaczki s-line - Zrobione

- Kierownica a6 c6 MF + łopatki - Było

- Kierownica s-line MF chrom - Zrobione

- RNSe - Zrobione

- Tuner TV - Zrobione

- Szufladki chrom światło - Zrobione

- Wycieraczka tył off - Zrobione

- Klubowe ramki - Zrobione

- CLH - Zrobione

- Włącznik Auto - Zrobione

- Lusterko fotochrom - Zrobione

- Tempomat - Zrobione

- Ledy w środku - Zrobione

- Ledy w postojówkach - Zrobione

- Ledowe podświetlenie tablicy rejestracyjnej - Zrobione

- Dekory szczotkowane aluminium 1NK - Zrobione

- Odświeżenie reflektorów + nowe bebechy z b8 - Zrobione

- Koło 19' - Zrobione

- Swap skrzyni Multitronic na 6 biegowego manuala - Zrobione

- Dołożenie napędu Quattro - Zrobione

- Wydech z 2.0 TFSI - Zrobione

- Zestaw hamulcowy 345/300 + malowanie - Zrobione

- Blaszki s4 made by Wandej - Zrobione

Foto:

5fIcwxv.jpg

5zM1HSy.jpg

UEPJdWH.jpg

nWiT5Dr.jpg

BadQBP2.jpg

WogCk9w.jpg

Stary setup:

yxEmGCN.jpg

B07cmqN.jpg

Aktualizacja 16.02.2014 - Nowa kiera s-line + łopatki

P6kCtMs.jpg

YPAVDeo.jpg

Aktualizacja 11.03.2014 - RNSe + Szufladki chrom światło + nowy klimatronik i popiołka 2din

uMy0zmk.jpg

Aktualizacja 21.03.2014 - tylna wycieraczka off, klubowe ramki, emblematy s-line

MBLB4gG.jpg

Aktualizacja 09.04.2014 - tuner TV, znaczek OOOO

OX1DFCh.jpg

nXoT0dA.jpg

hUb1Feo.jpg

Aktualizacja 11.11.2014 - Ledy, szczotkowane alu

WogCk9w.jpg

Wep6H4F.jpg

vutCNcl.jpg

6sVqIIc.jpg

1hW52Nb.jpg

CKFgJ61.jpg

oraz szczotkowane alu:

4VTCbDJ.jpg

Aktualizacja 26.11.2014 - Włącznik Auto, CLH, fotochrom, tempomat

OBnGcl3.jpg

Aktualizacja 09.02.2015

:banan: Swap skrzyni na 6b manuala + napęd Quattro :banan:

Audi_quattro_logo.JPG

Aktualizacja 18.02.2015 - Wydech 2.0TFSI Q

pgwzKnL.jpg

Aktualizacja 23.02.2015 - Nowa kiera MF biała nić s-line

LbCTM8U.jpg

XOpFwbg.jpg

tkOF2Ag.jpg

Aktualizacja 6.03.2015 - Odświeżenie reflektorów + nowe bebechy z b8

TjFU7KP.jpg

Aktualizacja 14.03.2015 - Heble S4 345/300

xnLYPml.jpg

ML5WKc9.jpg

hOIlSha.jpg

Tyle na dzisiaj :)

Wątek będę rozwijać w miarę upływu modów

Witaj jakim cudem odtwarzasz filmy, teledyski...? czy to TV? ile +- kosztuje usluga tego softa? bo to chyba od tego zalezy hmm??

Opublikowano

Slo ma tuner tv :wink:

Opublikowano

super autko piekny kolor ładnie sie musi prezetowac pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

dziękuję :)

Opublikowano

Na ten setup hamulców wchodzi jakaś ori 17" audi czy minimum 18"?

Opublikowano
  • Autor

wchodzi 17

Opublikowano

No to już wiem na co kasę odkładać :D

Opublikowano

No to już wiem na co kasę odkładać :D

Tylko te zaciski co ma slo są drogie dosyć i ciężko je trafić :kwasny:

Opublikowano

Kolor w tym przypadku to 90% sukcesu :kox: Jest petarda!

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

że tak zapytam na jakie felgi zmieniasz? bo widzę że 19 na sprzedaż; )

Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

jeszcze nie wiem :D


UEWWMY0.jpg

mała pierdółka ;D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.