Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] moja pierwsza A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jak tym padlem zaparkuje obok Ciebie to i może wstydu Ci narobię :grin::grin::grin::grin: ale masz pewne że Twojego hebla nie porysuje :wink:

Opublikowano

Fajny środek:thumbup1: Zawias BE:thumbup1:Felga:thumbup1:

Chromy i znaczek:facepalm::thumbdown:

Złap jakiegoś dzieciaka z Nokią N8 niech ci normalne fotki pstryknie:wink:

Ciemne okna oryginał, czy oklejane?

Opublikowano

Ładne autko, mi się osobiście podoba, na żywo wygląda super. Dziś troche pomodzone w kodowaniu niech się "main" pochwali.

Opublikowano

Dawaj lepsze zdjęcia :) kolorek mega :) przydałaby się tylko większa felga i zmieniłbym tylne światła na neon w tym kolorze ładnie by się to prezentowało.

Opublikowano
  • Autor
Ładne autko, mi się osobiście podoba, na żywo wygląda super. Dziś troche pomodzone w kodowaniu niech się "main" pochwali.

dzięki za dobrą robotę :notworthy::notworthy:

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

Dawaj lepsze zdjęcia :) kolorek mega :) przydałaby się tylko większa felga i zmieniłbym tylne światła na neon w tym kolorze ładnie by się to prezentowało.

wszystko w planach już jest układane :wink:

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

Fajny środek:thumbup1: Zawias BE:thumbup1:Felga:thumbup1:

Chromy i znaczek:facepalm::thumbdown:

Złap jakiegoś dzieciaka z Nokią N8 niech ci normalne fotki pstryknie:wink:

Ciemne okna oryginał, czy oklejane?

co do fot poprawie :facepalm::facepalm::facepalm:

a szyby nie jestem znawcą ale jeden fachman to oglądał po przeczytaniu Twojego pytania i prawdopodobnie ori

Opublikowano

Gratki zakupu, kozak kolor - mega niebrudny:thumbup:

Mam pytanie, jak Ci się auto prowadzi na tych 18-tkach? Opona 245/40? Wiesz moze jakie jest ET?

Opublikowano
  • Autor
Gratki zakupu, kozak kolor - mega niebrudny:thumbup:

Mam pytanie, jak Ci się auto prowadzi na tych 18-tkach? Opona 245/40? Wiesz moze jakie jest ET?

rozmiar jak napisałeś. ET zaskoczyłeś mnie :kwasny: a co do prowadzenia autostrady i dobre nawierzchnie idzie jak brzytwa w koleinach wyrabiam bicepsy :wink: pierwszy raz byłem zaskoczony ale nie jest tak bardzo źle

---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

a Ty jako żyrant :decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

nie wiem czy dobrze zrobiłeś że się zalogowałeś na forum :grin::grin::grin:

Też się zastanawiam, chyba polegnie.

Opublikowano
  • Autor
nie wiem czy dobrze zrobiłeś że się zalogowałeś na forum :grin::grin::grin:

Też się zastanawiam, chyba polegnie.

już leży i kwiczy :grin::grin::grin:

Opublikowano
nie wiem czy dobrze zrobiłeś że się zalogowałeś na forum :grin::grin::grin:

Też się zastanawiam, chyba polegnie.

sztygary dobrze zarabiają :wink: da rady, a plany ma wielkie :kox:

Opublikowano
  • Autor

najbardziej boli że nie ma wentylatorka :polew:

Opublikowano
nie wiem czy dobrze zrobiłeś że się zalogowałeś na forum :grin::grin::grin:

Też się zastanawiam, chyba polegnie.

sztygary dobrze zarabiają :wink: da rady, a plany ma wielkie :kox:

U mnie na kopalni sztygarzy jeżdżą jaguarami :grin:

Teraz trzeba do socjalnego po pożyczkę na mody lecieć :P

Opublikowano
najbardziej boli że nie ma wentylatorka :polew:

Mamy coś wspólnego z wentylacją, to wentylatorek musi być.

Opublikowano
  • Autor
nie wiem czy dobrze zrobiłeś że się zalogowałeś na forum :grin::grin::grin:

Też się zastanawiam, chyba polegnie.

sztygary dobrze zarabiają :wink: da rady, a plany ma wielkie :kox:

U mnie na kopalni sztygarzy jeżdżą jaguarami :grin:

Teraz trzeba do socjalnego po pożyczkę na mody lecieć :P

najgorsze że już wzięta :wink:

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

najbardziej boli że nie ma wentylatorka :polew:

Mamy coś wspólnego z wentylacją, to wentylatorek musi być.

racja :wink:

---------- Post dopisany 11-02-2014 at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany 10-02-2014 at 22:56 ----------

wczorajszy wieczór spędzony u kumpla w garażu i kilka funkcji uaktywnionych :wink:

S Line nie szło ustawić :kwasny:

1514593_826537460696165_1614673251_n.jpg

uaktywniono

1508164_826537360696175_1004335218_n.jpg

uaktywniono

1623782_826540374029207_896666063_n.jpg

uaktywniono

1654168_826537947362783_1985365210_n.jpg

uaktywniono

1891077_826537797362798_69042815_n.jpg

uaktywniono

1798657_826538090696102_458337563_n.jpg

uaktywniono

1656192_826541770695734_979391212_n.jpg

uaktywniono

1798556_826538547362723_188968189_n.jpg

było

1920624_826539180695993_2035827171_n.jpg

było

1922184_826539384029306_1768864906_n.jpg

było

dzięki chłopaki za dobrą robotę :wink:

Opublikowano

a co to jest na zdj nr 6 ?

:eusathink:

Opublikowano
  • Autor
a co to jest na zdj nr 6 ?

:eusathink:

Lap timer i temp. oleju:wink:

Opublikowano

a po kiego takie cos jak lap timer??

do czego to sluzy, ze sie tak bezposrednio zapytam :doh:

Opublikowano
a po kiego takie cos jak lap timer??

do czego to sluzy, ze sie tak bezposrednio zapytam :doh:

Przykładowo możesz zmierzyć czas od 0-100 itp itd :wink:

Opublikowano
  • Autor
a po kiego takie cos jak lap timer??

do czego to sluzy, ze sie tak bezposrednio zapytam :doh:

Przykładowo możesz zmierzyć czas od 0-100 itp itd :wink:

Albo ile czasu wyprzedzasz TIRa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.