Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] moja pierwsza A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a po kiego takie cos jak lap timer??

do czego to sluzy, ze sie tak bezposrednio zapytam :doh:

Przykładowo możesz zmierzyć czas od 0-100 itp itd :wink:

Albo ile czasu wyprzedzasz TIRa

A to ma zasięg aż na 2 tygodnie???:naughty:

Opublikowano
  • Autor
a po kiego takie cos jak lap timer??

do czego to sluzy, ze sie tak bezposrednio zapytam :doh:

Przykładowo możesz zmierzyć czas od 0-100 itp itd :wink:

Albo ile czasu wyprzedzasz TIRa

A to ma zasięg aż na 2 tygodnie???:naughty:

jeszcze nie próbowałem :wink: boję się aż tak bardzo ryzykować :grin::grin::grin: ale jak się dowiem to na pewno opisze te doznania

Opublikowano

031.jpg

036.jpg

032.jpg

028.jpg

Opublikowano

Zimowa sesyjka...pięknie, tylko gdzie ten śnieg? U nas wiosna:)

Opublikowano
Zimowa sesyjka...pięknie, tylko gdzie ten śnieg? U nas wiosna:)

U nas była wiosna do wczoraj :wink: dziś śniegiem dupło :facepalm: Rybnik :decayed:

Opublikowano

Wyjechali na papieroska wiosną a wrócili zimą, obaj na letnich.

Opublikowano
Wyjechali na papieroska wiosną a wrócili zimą, obaj na letnich.

:grin::grin::grin: ale jaka frajda przy 180 :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Zimowa sesyjka...pięknie, tylko gdzie ten śnieg? U nas wiosna:)

mam nadzieję że szybko ten śnieg zniknie:facepalm:

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

Wyjechali na papieroska wiosną a wrócili zimą, obaj na letnich.

:grin::grin::grin: ale jaka frajda przy 180 :decayed:

trzeba to powtórzyć ale koniecznie na dłuższej trasie i w fajniejszych warunkach :wink:

Opublikowano

A pierwsze mody gdzie :whistling::stupid2:

Opublikowano
  • Autor

No i czas zaprezentować moje pierwsze mody. popołudnie i wieczór nie poszły na marne :wink:

zamontowanie podświetlenia drzwi

2014_01_21_00_37_26.jpg

2014_01_21_00_37_27.jpg

2014_01_21_00_44_34.jpg

2014_01_21_00_44_35.jpg

2014_01_21_00_44_50.jpg

2014_01_21_00_45_33.jpg

2014_01_21_00_45_56.jpg

podświetlenie wewnętrznych klamek drzwi

2014_01_21_00_49_37.jpg

1013754_829845740365337_328155124_n.jpg

zmiana oświetlenia bagażnika

2014_01_21_00_52_04.jpg

2014_01_21_00_52_17.jpg

wielkie dzięki za pomoc dla Andrzeja i Krzyśka

Opublikowano

Daj to na wiocha pl. :grin: a na serio bardzo fajny mod :wink::thumbup1: następny twój zakup to aparat :decayed:

Opublikowano
  • Autor

zdjęcia były robione w nocy lustrzanką ale trochę zimno i łapy latał na niektórych ostrości nie złapało :wink:

Opublikowano
zdjęcia były robione w nocy lustrzanką ale trochę zimno i łapy latał na niektórych ostrości nie złapało :wink:

Na żywo ładnie się prezentuje, kolej na przestrzeń nóg

Opublikowano

Gdzie foty oświetlenie wnętrza? Jakie ledy zastosowałeś? Ładnie to wygląda, prawie jak u mnie:D

Opublikowano
  • Autor
Gdzie foty oświetlenie wnętrza? Jakie ledy zastosowałeś? Ładnie to wygląda, prawie jak u mnie:D

Srodek jeszcze nie jest zrobiony . wstawione zostało tylko oświetlenie drzwi i dwie ledy do bagażnika . oświetlenie klamek ori , czerwone lampki drzwi zwykle żarówki ori , a biale zmienione na CAN BUS W5W T10 3x SMD 5050 Led. faktycznie bardzo podobnie nam to świeci :wink:

Opublikowano

Mod ogólnie na wielki +. Aale... te dające zimnym, jasno-niebieskim światłem LED-y są może gites do halogenów. W drzwiach, czy w suficie nie podoba MI się ta barwa światła wogóle.

Opublikowano
  • Autor
Mod ogólnie na wielki +. Aale... te dające zimnym, jasno-niebieskim światłem LED-y są może gites do halogenów. W drzwiach, czy w suficie nie podoba MI się ta barwa światła wogóle.

Kwestia gustu :wink: jedna osoba woli zimne światło druga ciepłe. Pierwszy mód zrobiony kolejne niebawem. Na razie czekam na części które powinny sie niedługo pojawić dzięki pomocy dobrych ludzi. Jednak pierwsze muszą być wymienione żarówki ksenonow bo jedna padła i wskoczył nie przewidziany wydatek :facepalm:

Opublikowano

I jakie żarniki wjeżdżają? Barwa ori czy może jakieś zmiany? Ile masz nalatane ze już padły?

Opublikowano
  • Autor
I jakie żarniki wjeżdżają? Barwa ori czy może jakieś zmiany? Ile masz nalatane ze już padły?

160 tyś padło .ale jak ją kupiłem to ten jeden już inaczej święcił i wyskoczył błąd w lampie. Jakie wskocza jeszcze nie wiem .może jakieś pomysły ktoś podpowie :wink:

Opublikowano

Ja kupiłem Philipsy ori 4800k i polecam. Chyba że masz kasę to dopłać do tych nowych o większej barwie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.