Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] moja pierwsza A4


main

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedz mi to auto siedzi na eibachu ?

jeszcze nie :( sprężyny czekają na montaż. celowo to foto tak zrobiłem. to zawieszenie 1BE felga 19" i opona 225/40

z tej perspektywy jakiś taki balon z tej opony :facepalm: na szczęście na żywo to o wiele lepiej wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pytam bo zastanawiam się jak ma się eibach do 20cali i opony 245/35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem 20"x8,5J ET 35 grafitowy rotor z oponą 245x35 na zwykłym zawiasie ze sprężyną eibach. i gadajcie co chcecie może ta felga być nawet w co drugim trabancie i tico wyglądały przepięknie. koło było nieco schowane w porównaniu do tych 19tek co masz. wiec na naszym 1BE z eibachem te parametry co podałem powinny być ok :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romco ma takiego rotora na zawiasie 1BL + eibach tylko ma oponę 255/30 ja chce włożyć felgę 9J et37 i oponę 245/35 tylko zastanawiam się czy eibach nie będzie kolidował tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak założę sprężyny wcześniej niż ty to można u mnie przymierzyć. póki co muszą jeszcze jakiś czas poczekać :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajny masz ten setup letni :decayed:

Mainku czym ty się podniecasz :D Na forum już każda b8 ma lusterka z esy i 19stki a nawet 20stki :doh: a twoje auto nie robi na mnie wrażenia bo tego paścia mam dziennie na placu :wallbash::polew::polew::decayed::decayed: rób polifta :kox:

i Tu racja z czasem standardowym modem w b8 będzie polift : :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajny masz ten setup letni :decayed:

Mainku czym ty się podniecasz :D Na forum już każda b8 ma lusterka z esy i 19stki a nawet 20stki :doh: a twoje auto nie robi na mnie wrażenia bo tego paścia mam dziennie na placu :wallbash::polew::polew::decayed::decayed: rób polifta :kox:

i Tu racja z czasem standardowym modem w b8 będzie polift : :grin:

Ty lepiej pochwal się swoim :wink: masz bardziej zbliżone parametry do tych co pisze gibons

Mainku czym ty się podniecasz :D Na forum już każda b8 ma lusterka z esy i 19stki a nawet 20stki :doh: a twoje auto nie robi na mnie wrażenia bo tego paścia mam dziennie na placu :wallbash::polew::polew::decayed::decayed: rób polifta :kox:

tym co moje :wink: i pewnie że tu nie jedna moja przebija ale czy to są jakieś wyścigi

co do tego paścia co tela mosz na placu. sie mysli komu sie auto sprzeduje :facepalm: a pretynsje to miej som do sia ze Ci teraz na plac sześ razy w tydniu przyjyżdżo a w niedziela mocie zlot w trupiarni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wszystko w swoim czasie najpierw gwint potem felga :)

Gibons ja mam gdzieś zdjecia felg 20"x9j et 32 i sprężyny eibacha tylko na amorach Iba czyli tych najwyższych :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wszystko w swoim czasie najpierw gwint potem felga :)

Gibons ja mam gdzieś zdjecia felg 20"x9j et 32 i sprężyny eibacha tylko na amorach Iba czyli tych najwyższych :facepalm:

właśnie z Andrzejem gadałem żeby dzwonił jak wpadniesz do niego. muszę was namówić żebyście mi te sprężyny wsadzili bo zanim ja do formy dojdę to trzeba będzie setup zimowy zakładać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam a4 mirona na 20 + eibach to to super siedziało, no ale on to farciarz to może dlatego tak siadło :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tam było ET 35 i 8,5cala a siadło właśnie dość nisko;) zauważyłem też że sedan całkiem inaczej siedzi niż avant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felga była 9 cali a nie 8,5 i opona 265/30/20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


felga była 9 cali a nie 8,5 i opona 265/30/20

mowimy o rotorze nie o rsII replic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja oglądałem rotora właśnie u Mirona. a dokładniej felga była od jego szwagra i była 20"x8,5J :wink:

Peter zależy o którym rotorze mówisz. wiemy że miron kilka kół o róźnych parametrach przerobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romco ma takiego rotora na zawiasie 1BL + eibach tylko ma oponę 255/30 ja chce włożyć felgę 9J et37 i oponę 245/35 tylko zastanawiam się czy eibach nie będzie kolidował tutaj

Ja mialem na rotore 8,5 x 20 ET45 opone 245/30 R20 i dystanc 15mm zawiesenie H&R i Eibach.

Mysle, ze to jest najlepsia opcja do felgi 8,5. Opona 255/30 R20 jest do obnizonego samochodu za duzo!

Seria 1BL

IMG_8124_zpse5974d22.jpg

H&R

RS1_zps6359033d.jpg

Eibach

IMG_3090_zpsb3ca0f7b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Twoje rotorki się już sprzedały??? co będziesz wkładał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj parametry tych felg ,jakieś wąskie te opony :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...