Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Nawet niezla na 19 calach


adepa-2008

Rekomendowane odpowiedzi

Zalozony xenon-firma walwo w Brzezinach kolo Lodzi,obnizony przod i tyl o 30 mm, felgi 19 calowe od Audi RS6 z oponami 235/35/19 , jednostka sterujaca Alpine cda 9855r , dvd firmy Audiovox , audio-video switcher firmy Zenec , trzy monitory 7 calowe - Zenec , nawigacja TOMTOM GO 520 , wymienione naglosnienie w drzwiach na JBL GTO 506-CE , dwa sobwoofery 15 calowe firmy Stealth , trzy kondensatory kazdy po 1 Faradzie- Stealth , szescio kanalowa koncowka Eye Brid mocy 4 razy 50W (RMS) plus dwa razy 120W(RMS) , okolo 70 metrow kabla napieciowego i sygnalowego. Wszystko zalozylem sam. :)7f80a76af9d27167.jpg 2dfe85d4b76cab03.jpg cc8709ad8f9c9381.jpg 0567b74425b935e4.jpg c72eac1aa462220e.jpg f0b9bc2423c713ca.jpg b6d35f87b367f1c7.jpg:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no no , konkret :kox::good:

jak się jeżdzi na 19tkach? ja bym nigdy takich wielkich kół nie założył , chyba 0 komfortu :thumbdown:

:polew:

Autko kozak, szkoda ,ze navi nie ori , wsadź navi plus :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeniu zgadzam sie z Toba.. :mysli: wlasciciele takich fel chyba nie maja zebow.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te zagłówki masz konkret :polew: Pasażerowie którzy siedzą na tyle mają możliwość skanowania głowy kierowcy i pasażera przód :kox::polew: Ogólnie wypas autko :good: Felunek :kox: najładniejszy chyba :decayed: Ja bym jeszcze grill zmienił jak najszybciej lub z tym coś zrobił np. na czarno ramkę :wink4: Do tego jeszcze koniecznie ramki klubowe i naklejki :polew: Masz jeszcze jakieś plany? :mysli: Powodzenia i dbaj o furkę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalozony xenon-firma walwo w Brzezinach kolo Lodzi,obnizony przod i tyl o 30 mm, felgi 19 calowe od Audi RS6 z oponami 235/35/19 , jednostka sterujaca Alpine cda 9855r , dvd firmy Audiovox , audio-video switcher firmy Zenec , trzy monitory 7 calowe - Zenec , nawigacja TOMTOM GO 520 , wymienione naglosnienie w drzwiach na JBL GTO 506-CE , dwa sobwoofery 15 calowe firmy Stealth , trzy kondensatory kazdy po 1 Faradzie- Stealth , szescio kanalowa koncowka Eye Brid mocy 4 razy 50W (RMS) plus dwa razy 120W(RMS) , okolo 70 metrow kabla napieciowego i sygnalowego. Wszystko zalozylem sam. :)

7f80a76af9d27167.jpg

b6d35f87b367f1c7.jpg

Furka z daleka ładna, widzę, że masz pasję, szkoda że coś maska, zderzak i reszta niezbyt równo leży... Ale takie życie, trudno znaleźć porządną A4 bez życiowych przygód...

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adepa-2008 ale znaczek na klapie wydaje mi sie ze jest caly srebrny.. :mysli:

cc8709ad8f9c9381.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***ista furka, podoba mi sie bardzo ,choc nie lubie avantów, tak zderzak troszke odstaje ale wiekoszc audi ma cos za sobą. Navi choc nie ori jakos fajnie wyglada z tą podstawką, noi te zagłówki kox. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70m kabla wys. napięciowego ? Chyba nie wiesz co to za kabel..... sygnalowki a wys. napiecia to inny typ kabla.... Troche dziwne zastosowaac tyle grubej zyly do auta ktore ma 5m :cool1:

110koni i 19cali.... pomysl poroniony jak dla mnie.... I prezentuje sie wlasnie srednio na tej feldze. Nawet na zdjeciach widac ze kolka sa za duze... Do a4 b5 gorna granica to 18cali + niski profil i gleba gorna rozsądna granica to -30mm. Zagłówki wygladają tak sobie.... Mogłeś poświęcić im więcej czasu i spreparowac tak aby byly na lico. Grajek niezly ale zupelnie nie pasuje do wnętrza.

Duży plus za ladne poprowadzenie kabli :):good: Skrzynia rownierz jest zbita i wylożona ladnie kocykiem :good: O przetwornikach trudno mi cokolwiek powiedziec bo nie slyszalem. Ale to ze zastosowales az 3 kondki to tego nie rozumiem bardzo............ i to jeszcze 1 faradowe.... Ile tam masz mocy ? z 4kw ? Jaki przekroj kladłeś gorących kabli ?

Ciemny kolor ciemne szybki :good::kox: Super

Powiedz mi co to są za lampy ? Fajnie to wyglada a nie sa to zespolone. Która firma je produkuje ? fk ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70m kabla wys. napięciowego ? Chyba nie wiesz co to za kabel..... sygnalowki a wys. napiecia to inny typ kabla.... Troche dziwne zastosowaac tyle grubej zyly do auta ktore ma 5m :cool1:

110koni i 19cali.... pomysl poroniony jak dla mnie.... I prezentuje sie wlasnie srednio na tej feldze. Nawet na zdjeciach widac ze kolka sa za duze... Do a4 b5 gorna granica to 18cali + niski profil i gleba gorna rozsądna granica to -30mm. Zagłówki wygladają tak sobie.... Mogłeś poświęcić im więcej czasu i spreparowac tak aby byly na lico. Grajek niezly ale zupelnie nie pasuje do wnętrza.

Duży plus za ladne poprowadzenie kabli :):good: Skrzynia rownierz jest zbita i wylożona ladnie kocykiem :good: O przetwornikach trudno mi cokolwiek powiedziec bo nie slyszalem. Ale to ze zastosowales az 3 kondki to tego nie rozumiem bardzo............ i to jeszcze 1 faradowe.... Ile tam masz mocy ? z 4kw ? Jaki przekroj kladłeś gorących kabli ?

Ciemny kolor ciemne szybki :good::kox: Super

Powiedz mi co to są za lampy ? Fajnie to wyglada a nie sa to zespolone. Która firma je produkuje ? fk ?

Czytaj uwazniej. 70 metrow kabla napieciowego i sygnalowego - to znaczy wszysytko,czincze,zasilanie do kozcowki ,do radia ,do do monitorow,do dvd.Jak bys troche sie na tym znal to wiedzialbys ze samych kabli czinczowych w takim systemie to juz masz okoklo 30 metrow .Ale nie bede sie tu rozpisywal.A lampy to Valeo HID. A na dziewietnastkach nigdy pewnie nie jezdziles i dlatego taki twoj poglad ale to tylko prywatne odczucie.Wczesniej bylo 18 ale ten rozmiar w tych czasach to juz standart.W tym aucie maximum to 20 cali i jezeli ktos ma troche pojecia o zewnetrznej stylizacji auta to nie zabiera glosu. :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy to Valeo HID. A na dziewietnastkach nigdy pewnie nie jezdziles i dlatego taki twoj poglad ale to tylko prywatne odczucie.Wczesniej bylo 18 ale ten rozmiar w tych czasach to juz standart.W tym aucie maximum to 20 cali i jezeli ktos ma troche pojecia o zewnetrznej stylizacji auta to nie zabiera glosu. :hi:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

Tak, tak, krowa to jest bardzo ładny ptak. Toś się adepa-2008 "Idź na całość" naoglądał. Za dużo tego Polsatu - chłopie... Przecież Loco87 z tymi felgami ma całkowitą rację... 18 cali -Twoim zdaniem - w jedenastoletnim A4 to standart?? Chyba w Need for Speed !!

Standart to wyklepany przód..., i Twoje auto trzyma standarty... :polew: :polew: :polew::kox: :kox: :kox:

P.S.

Bagażnik masz zajęty, więc załóż bagażnik dachowy, wsadź na niego komplet czterech stalowych, kół zimowych 15", oraz hydrauliczny lewarek i porządny klucz do kół, wiesz mieszkamy w Polsce, i przy 19' czy 20' jedno koło zapasowe to mało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...