Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt


chudy30

Rekomendowane odpowiedzi

ty słabo by to wyglądało,a tak wogóle to ja ją skróciłem bo na końcu zderzaka jest przetłoczenie a za bardzo nie miałem czasu żeby ją doprofilować opalarką a się spieszyłem

---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ----------

no tak tylko by przydało się zrobić na gładko zderzaki przód i tył i wtedy wszystko w kolor,zobaczę jak chajs mi na to pozwoli bo na dniach urodzi mi się dziecko-syn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw całość amory + springi ale okazało się że dwa amory się posrały i je wywaliłem i założyłem na ori amory,ogólnie nie jest zle myślałem że może być gorzej jechałem już na nich 200km/h i dobrze jest zakładaj u siebie i się nie zastanawiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym tygodniu chyba znajdę więcej czasu to będę zakładał , myślałem że jutro się uda ale niestety cały dzień zajęty ( tłumik w czwórkocie trzeba zrobić bo ryczy jak zdechłe V8 , i na lotnisko w GD )

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ----------

a tak na marginesie, zbieżność robiłeś po wymianie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie robisz zbieżności bo nie trzeba

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

nawet geometrii nie trzeba robić jak założysz springi to zobacz czy ci auto nie ściąga,jak by w razie ściągało to wtedy jedziesz na zbierzność

---------- Post dopisany 25-03-2014 at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany 14-03-2014 at 22:20 ----------

panowie mało co się dzieje w padł nowy akumulator bo stary odmówił posłuszeństwa, a tak w ogóle to nawet czasu nie mam posprzątać i polerki zrobić bo czekam na potomka już na dniach się urodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

Ta dokładka coś nie stroi :kwasny:

Może gdyby była w czarnym kolorze?:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jakiś filmik będzie tego 1.8 20v ? coś już się dowiedziałeś co tam morze być zrobione urzykownicy adrów chętnie by podłapali bakcyla na małe podkręcenie silnika moja na hamowni wypluła 119km ( coś z wtryskami i przepływka siadała) na gazie wypluła 122km ( kończący się reduktor i wtryski od gazu na wiosnę jadę znowu (założone wtryski od benzyny po przebiegu 110 km oraz przepływka zobaczymy ile wypluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego niedługo wrzucę na razie latam zaczym innym, praca i czekam na narodziny synka i tak cały czas praca,dom,szpital i nie mam jak czasu trochę ogarnąć no i znaleźć chętnego co by wsiadł ze mną do środka i nagrał a także z boku żeby jechał i nagrywał jak auto ciągnie ale postaram się teraz jak najszybciej to nagrać

---------- Post dopisany at 19:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ----------

a kolego co do koloru mojego jest całkiem, całkiem a najlepiej to złoty metalik chciałbym w kombi i w dodatku 1.8t 180km oryginała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 paczki na budziku... podziwiam i pytam gdzie ty tyle dobrej drogi znalazłeś <chyba ze autostrada>. Moja ledwo 180 leci :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego u siebie na Podlasiu mam kawałki takiej drogi, a tak po za tym koleżka AW69 na obwodnicy zaraz koło miasta u nas ciął swoją audi 310km/h

---------- Post dopisany at 07:47 ---------- Poprzedni post napisany at 07:47 ----------

zwykła droga no i obwodnicę miasta mamy

---------- Post dopisany 09-04-2014 at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany 28-03-2014 at 07:47 ----------

niedługo wrzucę nowe foty i filmiki z jazdy ale na razie czekam na wolny termin u znajomego mechanika hydro napinacz wałków rozrządu łańcuszka jest do wymiany bardzo pilna sprawa jak dla mnie, prawy przegub zewnętrzny dopomina się wymiany też i końcówki drążka stabilizator ale to na koniec kwietnia dopiero a w tą niedzielę spot w ostrowi mazowieckiej

---------- Post dopisany 14-04-2014 at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany 09-04-2014 at 21:08 ----------

krótki filmik ze spotu w Ostrowi Mazowieckiej

---------- Post dopisany at 17:53 ---------- Poprzedni post napisany at 17:49 ----------

a tu drugi filmik

---------- Post dopisany 15-04-2014 at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2014 at 17:53 ----------

a tu mły przelot

---------- Post dopisany 18-04-2014 at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2014 at 21:28 ----------

---------- Post dopisany 23-04-2014 at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2014 at 14:18 ----------

panowie w końcu zobaczyłem że jednak u mnie to nie ADR tylko ARG oznaczenie i w poniedziałek auto jedzie do mechanika na poprawki

---------- Post dopisany 04-05-2014 at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2014 at 17:17 ----------

auto wróciło od mechanika jest po wymianie: elektro hydro napinacza, prawego przegubu, prawej osłony przegubu WALBRO, poduszki skrzyni LEMFORDER, oleju MOTUL Synergie 6100+ plus, filtr olej FILTRON no po przyjechaniu od niego stał się mały psikus padł sterownik gazu jutro naprawiam

---------- Post dopisany 05-05-2014 at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2014 at 19:41 ----------

sterownik ogarnięty aż 3 sztuki poszły i ta ostatnia zadziałała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bywa my też przez przypadek się dowiedzieliśmy od koleżków z forum vw golf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie wątek mego auto stoi bo nic się nie dzieje to nie zmieniam

---------- Post dopisany 12-07-2014 at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany 21-06-2014 at 00:57 ----------

Witam ponowie po półtora miesiąca audi jezdzi w końcu tak jak powinno elektro hydro napinacz kupiony w serwisie za 2200zł i auto odżyło,cewka delpiego i na nowo trzeba było błędy kasować wgrać mapę gazową i cacko zapier... w końcu jak wcześniej no i niedługo wrzucę filmiki no i doszło do tego że chyba trzeba będzie się zgłośić do federacji praw konsument z firmą AUTO LAND u której zakupiłem zamiennik elektro hydro napinacza za 630zł i padł mi po 3 dniach i oddałem go do reklamacji trzymali go 1,5 miesiąca mówili że jest na ekspertyzie w SWAGU a on był w polsce i nie uznali mi tego więc się odwołałem od reklamacji i jak coś to trzeba będzie sprawę cywilną założyć im

---------- Post dopisany at 18:52 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ----------

uwaga panowie przestrzegam wszystkich o tej części elektro hydro napinacza firmy SWAG że są z wadą objawia się to tym żę wydaje dzwięk tarcia blacha o blachę w zakresie obrotów od 1500 do 2000 obr/min i podczas przełączania zmiennej fazt rozrządu auto na 2 do 3 sekund jak próbowało zgasnąć a potem szarpnięcie i jedzie

witam dawno nic nie pisałem bo nie miałem czasu auto jezdzi naprawy na bieżąco robione ostatnio to wymieniony bana prawy uszczelniacz flanszy pół osi no i srebrna dostała koleżankę dzisiaj zakupioną ze względu na synka http://olx.pl/oferta/audi-a4-CID5-ID6PR4L.html#3b27a80f11no i w audiolce do zrobienia żeby nie było tak gładko odma do wymiany uszczelnienie pokrywy zaworów,świece,olej iltry ogólnie może być bo zapłaciłem za nią 8600zł no i oczywiście pomalować tylną klapę bo bezbarwny odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to nie perełka ale normalny samochód a nie ulep taki jak ten twój ala USA co go sprzedajesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie możesz się śmiać ja to na takich jak ty lasek kładę i staram się ludzi uprzedzać przed takim sprzedającymi jak ty co lalki sprzedają bez wad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmieje się, dlatego, że na podstawie opinii jednego gościa wnioskujesz, że to ulep, że kładziesz na mnie laskę, kolego zejdź na ziemię, jakbyś obejrzał pomacał, to bym tego nie pisał, chciałbym obejrzeć twoje auto i oddać ogólnej diagnostyce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...